reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

witam po dluuugiej przerwie...;-)problemy z siecia
nie jestem moze na bieżaco ale'' lekture wasza czytam zalegla''
amelkowa...piszesz ze mozesz spokojnie rodzic oki tez bym tak juz chciala powiedziec ale zanim to napisz mi co znaczy ten czop?:szok:
a cala reszte pozdrawiam a wasze dzieciaczki ...super tyle zachodu ale warto bo u mnie cisza.. az za nudno....nawet pies nie szczeka....a jest..pozdrowionka
 
reklama
czop śluzowy wypełnia szyjkę macicy przez całą ciążę, chroni całą jej zawartość przed bakteriami i w ogóle :tak::tak: no a przed porodem wypada :-)
 
DZIEKI za odpowiedz Amelkowa ale tak wypada w domu ? jest tez krew bo na widok niepozadanej krwi to mdleje :tak:i i zaraz po wypadnieciu trza jechac doszpitala? to nie sa jeszcze wody plodowe? tyle pytan ale mnie zaskoczylas....sorki dzieki za odpowiedz:-)
 
amelkowa moze to juz dzisiaj wlasnie :-) ale ci zazdroszcze jej super :-) a ja jeszcze tyyyllle musze chodzic ale z dnia na dzien widze ze brzusio mi rosnie przyjechalam z rodzinnego domu i maz po 5 dniach stwierdzil ze brzucl to mi duzo urosl :tak: trzymam kciuki za twoj porod i zeby nie bolalo tak bardzo ;-)
 
Amelkowa jeszcze godzine temu byla w dwupaku :tak: no ale na tym etapie nic nie jest przesadzone ;-)
zaklinanie OK choc Monia przy kazdej sesji pokazuje coraz wieksze rozki :-) dzis zademonstrowala zaklinaczce swe zdolnosci wokalne ;-)

ehhhh... ciezarowki... jak Wam dobrze... jak sie jest w ciazy to czlowiek ma stracha o swoje dzieciatko a po porodzie odkrywa ze dopiero teraz zaczyna sie SAJGON :tak:;-):-):-D

daggy ;-) uwierz mi, ja chetnie spotkalabym sie z Wami ale poki co musze liczyc ze ktos odiwedzi mnie w domu... Monia jak tylko poczuje ze nie jest w domu wpada w szal :-( nawet autem nie lubi jezdzic :-(

w ciagu 2 miesiecy bylam poza domem (nie liczac pobytu w szpitalu, u rodzicow i w przychodniach) 3 razy:
- na przegladzie podwozia u dr R (40 minut)
- w parku na ZWM (godzina ale powrot sprintem)
- przed blokiem (tez ok. godziny - powrot w podobnym stylu)

dostaje jobla w domu i przy zyciu trzymaja mnie tylko wizyty zaklinaczy czyli panstwa Amelkowych ;-) i juz cierpne na mysl o tym ze po rozpakowaniu Amelkowa tez bedzie uwieziona na wsi :-(
wiec kto żyw niech sie u mnie melduje ;-) tylko kto zainteresowany niech puka na pw bo zmienilam nr tel :-p:tak::-)
 
Dziewczyny,
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie opolskich lekarzy, chodzi o dr Kowalczyka - czy któraś z Was miała u niego robione badanie usg? On podobno jako jedyny w Opolu robi 3d, tak? Ile kosztuje u tego doktora wizyta z usg?
 
dr Kowalczyk to specjalista :tak: ale nie jest juz jedynym lekarzem robiacym usg 3d - robi je tez dr Mączka :tak:

co do kosztow to nie pomoge :no::-(
 
Rubi, no to ja za jakiś czas zapukam do Ciebie na PW ;-) W sumie to cały przyszły tydzień mam wolny :-) więc może uda się na tygodniu podjechać do Opola :tak:;-)

Ja dzisiaj robię gołąbki, mniam :-) I mam zamiar się jeszcze dzisiaj nimi najeść :zawstydzona/y::cool2:;-)
 
a ja gotuje (!!!) schabiki w folii aluminiowej - dostalam przepis dla zabieganej mamy :-);-) trza tylko zawinac w folie i wrzucic do wody - po 20-30 minutach podobno gotowe ;-)

Amelkowa tak mi dzieci pozaklinala ze spia :-) :tak:;-)Monia co prawda u mamy na ramieniu ale przynajmniej nie placze :tak::tak::tak:
zaraz robie "to jest twoja chwila prawdy" - obudzi sie jak ja do lozeczka poloze czy nie???
 
reklama
Jeszczem w dwupaku ;-)

DZIEKI za odpowiedz Amelkowa ale tak wypada w domu ? jest tez krew bo na widok niepozadanej krwi to mdleje :tak:i i zaraz po wypadnieciu trza jechac doszpitala? to nie sa jeszcze wody plodowe? tyle pytan ale mnie zaskoczylas....sorki dzieki za odpowiedz:-)

w różnych miejscach może ten czop wypaść, albo wypadać fragmentami... Nie trzeba jechać do szpitala, bo od tego momentu jeszcze można w ciąży nawet ze dwa tygodnie pochodzić :tak::tak: On zatyka tylko szyjkę macicy, nic więcej. I nie trzeba absolutnie panikować ;-);-);-)

Dziewczyny,
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie opolskich lekarzy, chodzi o dr Kowalczyka - czy któraś z Was miała u niego robione badanie usg? On podobno jako jedyny w Opolu robi 3d, tak? Ile kosztuje u tego doktora wizyta z usg?
u dra Kowalczyka nie byłam, u dr Mączki owszem (przyjmuje na Damrota) i płaci się ok. 200zł za usg 3d.:tak::tak:

No i obejrzeliśmy mieszkanko - bardzo jasne i przestrzenne :tak: chociaż w mojej wyobraźni tej przestrzeni było więcej :-D:-D;-), panele też już wybraliśmy i zarezerwowaliśmy, trafiliśmy na fajną promocję :-)
z drzwiami się wstrzymaliśmy, bo raz że jeszcze czas, a dwa jak dla mnie lekko przydrogie w Bel Polu są...:confused2::confused2:

A Monisię to dzisiaj nawet na rękach przez chwilę trzymałam, ale że nie chciałam dać jej cyca to wolała do mamy :-D:-D:-D
 
Do góry