reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

hejka hej!

samiuśka ja dzisiaj cały dzień :-( M przyjedzie dopiero późnym wieczorem, buuu...:-(
No ale może uda mi się dużo zrobić dzisiaj w domu, bo jest co... :confused2:

edit: suwaczek sprawił że otworzyłam szeroko oczy: 39 tydzień:szok:
 
reklama
;-) heloł ;-)

oby wiecej takich dni jak wczorajszy juz nie bylo!!!

Monia ma zaparcia od zelaza i plakala caly dzien, ja sie nawet nie mialam kiedy umyc, Jasiek chodzil caly dzien glodny bo jak na zlosc malz mial wyjazd do Olawy i wrocil przed 20:00....

dzis zasnela wiec duzo zdazylam zrobic - nawet buraki przypalilam :-p:-D:-)
 
Ostatnia edycja:
dobry wieczór Babki :-):-)

rubi dzięki za ten nr tel do laryngologa ale byliśmy wczoraj w Warszawie i udało sie zbadać Maćka był nawet oki myślę, że ostatnio to chyba jakiś zły dzień miał i tyle:tak::tak:( o zamówieniu dam Ci jeszcze znać bo dopiero dotarłam do kompa:-))

lora córcia śliczna i taka troszkę kluseczka :-):-) a oczka faktycznie wieeelkie :-) do kogo podobna??

moje dzidzi było dziś pierwszy dzień w żłobkoprzedszkolu i pani powiedziała, że był grzeczny oh jakże jestem dumna z mojego syna:-):-):-) a i wczoraj w tej Warszawie też był grzeczniutki co nas bardzo zaskoczyło po ostaniej wizycie u laryngologa :szok::szok: no ale to dobrze bo może już się kończy bunt dwulatka......

inna ja też zawsze mam dylematy z co się bawić z Maćkiem i czym go zajmować ale zawsze tak jakoś samo wychodzi że coś się tam wymyśli:tak: tu książeczka, tu kredki albo bajka i czas jakoś leci

a u nas w domciu teraz masakra!!!!!!!! znaleźliśmy jakies robactwo i facet nam pryskał całe mieszkanie, dziewczyny wszystko w workach do prania i prasowania, niektóre już poprane czekają na prasowanie!!! ciągle stoję przy żelasku :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:wszystko do mycia !!! komplet wypoczynkowy musieliśmy wyrzucić bo okazało się, że to tam dziadostwo się zagnieździło ale już był stary więc nie żałuję, tylko że teraz nie mamy na czym siedzieć :-D:-D:-D ani tym bardziej leżeć, pozostaje łóżko w sypialni ale tam nie chce łazić w ciuchach normalnie nawet nie mam gdzie odpocząć nowe meble będą za ok 5 tyg więc jeszcze trochę przy tym żelasku postoję.:-):-D we wtorek kolejny oprysk mieszkania 3majcie kciuki aby robaki już się nie pokazały bo mnie to tak strasznie brzydzi, że chętnie bym stąd uciekła i już nie wróciła!!!
 
Jeju, Aniulka, a co to za robaki??? I to w bloku, masakra!!! :szok::szok:

Nas dzisiaj czeka mały maraton po sklepach z płytkami i panelami :-) będzie mnie mało, i jutro też, bo jedziemy do moich rodziców - mama obiecała rosołek:-):-):-)

udanego weekendu kobietki!
 
aniulka ;-) ale masz przeboje... u nas wiosna chodzil pan zeby wytruc karaluchy - ja u nas nie widzialam i nie chcialam zeby trul - powiedzial ze sasiedzi pode mna wytruli wiec spoko - nie musze ale myslalam ze to tak profilaktycznie a okazuje sie ze robactwo na sasiednim osiedlu.... hmmm...

Amelkowa ;-) zrobilam inwentaryzacje w szafie i znow sie Ani cos dostanie ;-) no a ja mam jako taki porzadek ;-)

zmykam bo nam sie koksanki przypala albo synek ktory ich pilnuje poparzy sie jeszcze...

slonecznego weekendu ;-)
 
witam kobitki, malo mnie tu ostatnio ale czasu jak na lekarstwo...
A mi wczoraj malo serducho nie pęklo....mieliśmy impreze z okazji 3 urodzin naszego portalu( nie wiem czy czytanie ale jak nie zaprszam 24opole.pl :-):-) , zaprosilismy Paule, Afromental, E. Farne. Co roku robimy impreze urodzinowa w Discoplexie z tej okazji. No i oczywiscie nie mogłam nie być. Olenka nigdy nie zostaje sama, bo to 2 raz dopiero. Zostala u nas z nia moja mama. Mala sie obudzila o 3 i koniec....butelki nawet nie wziela do ust....plakala az do naszego przyjazdu a to chwile zajelo bo okolo godzinki. Patrzyla na moja mame , zla ze to nie ja...;-);-):-:)-(
Jak wrocilismy to od razu przez lzy sie usmiechala, przytulala sie , raz do mnie potem podpelza w lozku do taty, normalnie jak duze dziecko. Zasnela z usmiechem na ustach....doslownie. Mocno przytulona....czy wasze maluchy tez tak mają jak gdzies wyjdziecie?
 
We're back!

normalnie masakra jak sobie nogi schodziłam! A to tylko trzy sklepy były :szok::szok: No ale kafelki kuchenne i łazienkowe już wybrane, farby na ściany też. Nad panelami jeszcze się zastanawiamy, w poniedziałek jedziemy do BelPolu i ostatecznie wybierzemy...
W poniedziałek też obejrzymy już nasze mieszkanie :-):-):-) Ale czad!!! :-):-):-):-D:-D:-D:-D

Także Rubi możemy się wstępnie umówić na poniedziałkowe zaklinanie Monisi ;-) mogę przyjechać wcześniej, a potem M mnie zabierze na Słoneczne, co Ty na to??? :-)

Daggy słodziutka ta Wasza Olcia :tak::tak::tak:
 
Amelkowa ;-) nasze drzwi zawsze sa dla Was otwarte :tak::-D tylko kokosanki juz zzarte :-( ale jajec i woirkow u nas dostatek wiec w poniedzialek upieczemy z Jasiem (wczesniej nie ma to najmniejszego sensu :-p)

daggy ;-) ja nie musze wychodzic z domu ;-) Monia u malza wyje jakby ja ze skory obdzierali a jak tylko ja ja wezme na rece to... blogi usmiech na ustach i takie dlugie "aaaa..."
 
reklama
Daggy mój A jest fanem Waszego portalu ale oczywiście o żadnej imprezie nie wspomniał ehh wyciągnąć Go z domu graniczy czasami z cudem heh a ja chętnie bym gdzieś wylazła a takie imprezy są rewelacyjne no i dużo ludzi mozna poznać:-):-):-) może za rok.......

ja walczę z biegunką Maćka masakra!!!!!! w nocy wymioty w dzień biegunka jak do jutra nic się nie poprawi to będę musiała jechać do szpitala z bidulkiem:-:)-:)-( ale moja myszka do jutra wyzdrowieje na pewno :tak::tak:

o rubi skoro tu zaglądnełaś to pewnie przeczytałaś wiadomość na priv bo ja zapomniałam wysłać eski do Ciebie
 
Do góry