reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Rubi, ja dopiero teraz popatrzyłam na suwaczek i zobaczyłam, że Monia skończyła wczoraj 2 miesiące :szok::shocked2::szok: A dopiero co urodziłaś :cool2:

Amelkowa, to może ja do Ciebie na sesje zaklinania przyjadę z moją Oliwką?? Bo zrobił się z niej diabeł wcielony, tylko, że nam wmawia że to nie ona tylko Mała Oliwka (jej niewidzialna koleżanka) :cool: Tak więc - dzisiaj to Mała Oliwka była w przedszkolu niegrzeczna i zabierała dzieciom zabawki, a moje waleczne dziecko Małej Oliwce zabawki odbierało i oddawało dzieciom :eek::cool2: Mała Oliwka zrobiła też niemiłosierny bałagan, Mała Oliwka nie słucha pani Ani... Wszystko Mała Oliwka, a moja Oliwka to już prawie aureolkę ma nad głową :cool::laugh2:

A w ogóle to oprócz Małej Oliwki mamy też w domu całe stado niewidzialnych psów i kotów :shocked2: mam nadzieję, że nikt nie zadzwoni do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami bo te zwierzęta moje dziecko wiecznie gdzieś przywiązuje :-D
 
reklama
Pierwsza :-p:cool2:

Wpadłam zobaczyc czy Amelkowa urodziła, a tu trzyma i trzyma małą Anie tylko dla siebie ;-)
Mów mi tu kobieto szybko czy jest promocja na panele w kolorze norbau czy jak to sie tam pisze? Bo potrzebuje takie do łazienek :eek: - no jestem ciekawa jak to bedzie wygladało w mixie z płytkami i kamieniem :eek:. No nic ja jestem od czarnej roboty, a projektantka od wymyslania, ponoc :-p
A własnie dziewczyny potrzebuje panelarza super extra dobrego i taniego, znjau moze? :-) Wiem, ze kładzenia paneli to najprostrza robota, która jak sie okazuje wiekszosc robi źle :eek:

Lora i Rubi śliczne macie księżniczki :tak:

Rubi zdrowia dla Was :tak:, a i ja kapie i kapałam zawsze Kubusia jak był chory :tak:. Kapiel obniza gorączke :tak:

A u mnie tak w skrócie ... syf kiła i mogiła (normalnie juz urok jakis podejrzewam:eek:) :confused2:. Latam z ta budowa, jutro schody zamawiamy z Kubusiem ;-). Z TZ ciagle tak samo, juz mi nie jest żal :tak:.
A z przykrych rzeczy to okazało się, ze moja najstarsza sunia 10 letnia Fibi ma cukrzyce :-(, musiałam sie przełamac do igieł :eek:... całe zycie przed tym sie broniłam, ale cóz zrobic:-(, insuline dziennie dostac musi :-(. Zobaczymy za ok 2 tyg co i jak, czy jej insulina pomaga.
Kubus juz nie umie chodzic :szok:, teraz tylko biega :-D.
 
Inna Twoja Oliwka ma przebogatą wyobraźnię :-):-):-) bomba! To świadczy o jej super inteligencji! Dbajcie o to :tak::tak::tak::tak: Chociaż powiem Ci, że trudno być rodzicem takiego inteligentnego dziecka :sorry::sorry:
A na zaklinanie to chyba się już nie zdążymy umówić, póki co... ;-)
Mieszkanie zobaczyłam, wszystko do mieszkania powybierane, mogę iść rodzić i już w sumie to nawet bym chciała :tak::tak::tak::-D:-D:-D

Marcik przede wszystkim dobrze że jesteś i gratulacje dla KUBUSIA!!! :tak::tak:
no my byliśmy w tym Bel Polu i powiem Ci że nie zapadły mi w pamięć panele o nazwie, którą wspomniałaś :no::no: my wybraliśmy dąb antyczny z EGGERA, normalnie kosztowały 31.99pln a są za 19.99pln, AC 3, facet powiedział że do mieszkania są ok.
Tam jest tak, że jak się zamawia u nich montaż to płacisz VAT 7% a nie 22%, więc panele są tańsze, a montaż coś koło 20zł od metra, czy jakoś tak wychodzi... No i masz gwarancję że położą Ci te panele dobrze.
 
Bry again ;-)

Amelkowa gdzie jest ten bel pol? Ja nie ufam fachowcom, o których robotach wczesniejszych nic nie wiem :-p

Ten norbau czy jak to sie tam pisze, to tez cos jak stare drewno wygląda ;-)

Zadowoleni jestescie z wykonania mieszkanka, ustrek brak? Tato cos mi napominał, ze niby maja rozbudowywac Słoneczne, słyszeliscie cos moze w tym temacie? ;-)
 
O rozbudowie słonecznego nie słyszałam :no::no: i raczej się nie zanosi - już je ogrodzili, ale obok jakiś inny developer ma coś budować...

Teraz byliśmy, to jeszcze nie był odbiór, i jeszcze tam mają na ścianach jakieś notatki, co trzeba zrobić :-D:-D no i wysprzątają i okna umyją :-D:-D
Na ten właściwy odbiór to M już raczej sam pojedzie...:confused2:

A Bel Pol jest tu Drzwi, pod?ogi, panele, okna pcv - BEL-POL.PL ;-)
 
To moze tacie sie pomyliło, albo zle usłyszał :-D

To fajnie, ze jestescie zadowoleni z mieszkanka :-) Ja znajac moj chrakter srednio raz w tyg była bym u majstra, aby mi mieszkanie pokazywał z poziomicą w ręku :-p
 
Bry dzien ;-)

Marcik :-) jak fajnie znow Cie czytac ;-)

Amelkowa ;-) zaklety Jas spal do 20:00 ;-) zaklecie Moni przenioslo sie chyba na dzisiaj bo obudzila sie o 7:00 pociumkala 15 minut i zasnela ;-) przebralam ja, pojechalismy na usg (troche na czerwonym swietle poryczala) - w przychodni aniol (mama podskakiwala caly czas z dzieckiem na reku :tak:), pokazala wokal jak ja ubieralam do wyjscia a w aucie udalo jej sie zasnac (mielismy farta i na skrzyzowaniach nie stalismy wcale :tak:)
wtaszczylam ja z fotelikiem na gore i wystawilam na balkon ;-) dotlenia sie :-)

a wlasnie... szafa Ani znow sie wzbgaci - usilowalam Monie wcisnac w kombinezonik - ni dy rydy :-( a jak nie zmiesci sie w ten to mam jeszcze polarowego pajacyka dla Ani ;-)

inna ;-) ja nie chce nic mowic ale nasze dzieci nie powinny sie spotkac - dwa takie przemadrzalce w jednym miejscu.... rodzice musieliby zaraz uciekac ;-):-D:-D jakby zaczeli sie nawzajem podszkalac to.... musialbysmy skolonac Amelkowa zeby ich potem zaklinala ;-):-):tak:;-)

chociaz.... Jasiek dzis nieco utemperowany... dr Sygulla ma jednak podejscie do dzieci :-D:-) jak tylko weszlismy do gabinetu to zapytal jak Jasiek ma na imie ;-) zbadal Monie i mowi "teraz ty Jasiek" a mlody w lekkim szoku zaczal juz lapac za gatki :-D:-D:-D potem zaczal gadac jak nakrecony i dr znow mowi "cicho badz facet bo zaraz Cie zaczne badac" i juz byl z Jasiem spokoj :-D:-):-D:-)

no wlasnie... bioderka Moni poki co na medal ;-)

zmykam na sniadanko bo wszyscy juz jedli tylko nie ja :-(
 
Marcik nie wpuszczali wcześniej na budowę... Ale M jest bardzo zadowolony, mówi że równiutko, chodził z centymetrem i mierzył :-D:-D poziomicy nie mieliśmy akurat przy sobie :-D:-D:-D

Rubi super że z bioderkami Moni wszystko dobrze... :tak::tak:
Co do zaklinania, proszę nie przypisywać mi zbyt dużych możliwości, bo się okaże że nie działam tak jak by się chciało ;-):-D:-D:-D
Że Jasiek padł to się nie dziwię, tak szalał :-D:-D
A że lekarz taki wpływ na Jasia miał - moim zdaniem co facet to facet - w przedszkolu pan od angielskiego działa cuda!!! I dzieci na zajęciach ma grzeczniuśkie :tak::tak::tak:
 
Dzień Dobry ;-)
Moje trzecie podejście dzisiaj, żeby coś napisać :sorry: może się uda i żaden natrętny klient mi nie przeszkodzi ;-)

Rubi, super, że bioderka Moni ok :tak:
Mówisz, że nasze dzieci nie powinny się spotkać... U nas to już są obawy co to będzie jak mała Zosia (córka mojej szwagierki) podrośnie :cool2: i ją Oliwka zacznie przyuczać ;-)

Amelkowa, ja to Ci powiem, że jak Oliwka zaczęła coś nam wspominać o Małej Oliwce to byłam w szoku i zastanawiałam się o co cho :eek: Na necie poczytałam i faktycznie piszą, że świadczy to o dużej inteligencji dziecka i jest sporym krokiem w rozwoju ;-)
Teraz już się przyzwyczaiłam, chociaż nie powiem - przeraża mnie trochę jej wyobraźnia :shocked2: Ale tak naprawdę to już mi nawet nie przeszkadza wzrok ludzi, jak biegam za powietrzem bo Mała Oliwka uciekła i moje dziecko płacze, żeby ją złapać :laugh2:
Fajnie, że jesteście zadowoleni z mieszkania :tak:

Marcik, gratki dla Kubusia - biegacza ;-):-D Może mistrz świata w bieganiu Ci rośnie ;-)
 
reklama
Miałam się ruszyć z domu po mleko a tu kurna pada i pada, a na wsi jak pada to i błoto, szczególnie przed naszym domem, no nie mam takich butów, a raczej nie wejdę w takie buty, w których przejdę suchą stopą :confused2: i Inki nie będzie...

Inna ganiasz za Małą Oliwką :-D:-D:-D:-D fajnie że córę na serio bierzesz :-D:-D:-D ja miałam taką 'koleżankę' Głuptaskę i się na niej intelektualnie wyżywałam :-D:-D:-D szczególnie jak mnie młodsze rodzeństwo wkurzało, to Głuptaska była biedna :-D:-D:-D:-D i też była 'mała' jak do niej mówiłam to patrzyłam na podłogę tuż przed moimi stopami :sorry::sorry: ciekawe o czym to świadczy :-D:-D:-D

Ale jestem głodna, kurde a już tyle wciągnęłam...
 
Do góry