reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Madzia ;-) mi taka pogoda pasi ;-) zaraz wskakuje do wanny, potem jak Monia sie obudzi to ja nakarmie i idziemy na dwor - nie wiem czy dam rade sama wytaszczyc wozek z piwnicy ale jak nie to pospacerujemy w nosidelku ;-)

a w ogole to zapomnialam Wam powiedziec ze juz poznalam sasiadke ;-) pamietacie jak pisalam ze chyba u sasiadow bedzie dzidzius bo sie malutkie ciuszki na balkonie susza? no i juz wiem ze nasza mala sasiadeczka jest miesiac starsza od Monisi i biedulka ma kolki :-(
a polozna mowila ze dwie klatki dalej tez jest dzidzius i to urodzony w tym samym czasie co Monia :-)

zmykam do wanny ;-) papapa
 
reklama
witam :happy:
jakoś wcześniej mi się niestety nie złożyło, żeby coś napisać.. i nie bardzo wiem jak zdjęcia powklejać :zawstydzona/y::eek: wstyd..
Agnieszka GRATULACJE!!!!
Aniulka Maciusia proszę ucałować z okazji urodzinek :tak:
Ta moja Marcelina to chyba właśnie kolek dostaje.. pręży się i płacze strasznie.. Herbatki z kopru włoskiego pić nie chce, więc pije mama w połączeniu ze słabą czarną, bo samego kopru się nie da, bo zapachu zdzierżyć nie idzie :no:
teraz śpi i chciałabym czasem wierzyć, że to nie kolki, a z gorąca płacze, ale coś w to wątpię kiedy widzę, jak przebiera ta moja mała rączkami i nóżkami i jak ma taką kwaśną minkę :-( samej mi się wtedy wyć chce :-(

edit: miałam napisać wymiary Marcysi po urodzeniu: 3130g i 52cm. jak na mnie to powiedzieli, że duża..
 
Loravandrel ;-) jak juz pisalam sab simplex powinien doterzec do mnie na dniach wiec jak bedziesz potrzebowala to daj znac ;-)

zmykam teraz bo lada chwila panienka powinna sie obudzic, pojemy i idziemy na spacerek - mam juz dosc aresztu domowego i chwilami zaluje ze nie szukalismy innego mieszkanka - max 1 pietro :tak:

edit: Loravandrel - mozesz pic ta herbatke koprkowa z melisa - mala bedzie tez ciut spokojniejsza ;-) czarna herbate trza traktowac jak uzywke - malo i slabiutenka ;-)
 
Ostatnia edycja:
kurczaki... Monia nadal spi a na dworze...pada... nosidelko odpada :-(
a na pogodnie.pl pisza ze w Opolu "czesciowo slonecznie" :szok::szok::szok:
 
Lora spróbuj wode koperkowa z apteki, ponoc tez de lux na brzusio jest :tak:
Jak to dobrze, ze Kubus miał az 4 kloki w zyciu, a ja jadłam wszytko to co wolno i nie wolno było.

Rubi u nas zaraz bedzie padac, a chce z cieczkami i Kubciem wyjsc jak wstanie i zje 2-gie sniadanie, tak bedzie ciezko :crazy:

Jasiek to maminy cyc, co tam stary :-p

Rubi moze jakas petycja o winde do spoldzielni ;-)
 
Rubi w razie czego na pewno się odezwę :tak:
Marcik pewnie w razie draki spróbujemy..
na zdjęcia trzeba będzie jeszcze jakąś chwilę zaczekać.. mianowicie zapomniałam, że są.. na drugim komputerze :eek:
 
Marcik ;-) ja sie deszczu nie boje ale chcialam isc z Monia do Savii na zakupy - w jednej rece parasilka, w drugiej zakupy, na brzuchu panna Corka a ja tam nie wierze do konca w to nosidlo i wole jedna reka asekurowac od spodu...

poza tym mam jeszcze problem - jak panne ubrac? w nosidelku kocykiem jej nie przykryje... a jak ja ubioer to nie bede miala mozliwosci zakladania i zdejmowania warstewek...
mi nadal jest ciagle goraco - boje sie ze ubiore ja za lekko :-(

a Jasiek po prostu nie zdaje sobie sprawy ze tata moze na tym etapie jego rozwoju to samo co mama ;-) no i tata nie ma nawyku przytulania, calowania itp. a Jasiowi teraz tego brakuje i wyzywa sie na siostrze... nie wiem czy jest jeszcze jakas mlodsza siostrzyczka bardziej obcalowywana i przytulana niz Monisia ;-)
czasem ma juz tego dosc i go pacnie raczka albo zaczyna plakac :tak::tak::tak: ale brata to w ogole nie odstrasza :tak::tak::tak:
 
Mi moze na głowe padac, ale mamusi księciowi w zyciu :-p. Ksiaze dalej spi :-p.
Dzisiaj nie jest za ciepło, długi rekaw jej daj :tak:
Mnie nosidła absolutnie nie przekonuja, wole ręce i wozek :tak:. Własnie gadaj tu szybko jaki kolor wybrałas? :-)

Hehehe Jasio całusnik, moj Kubus taki nie jest :no:, mowie daj mamie buziaka, a co dostaje ... lepe :-p. Kubus czasem tylko sie potulia, a całowac sie wcale nie bedzie - chłop :szok:
 
wozeczek - kolor 552 - ROAN

myslalam zeby jej dac body z krotkim i na to dresik welurowy - nogawki ma za dlugie wiec w razie czego gola nozka nie bedzie wystawala - no wlasnie... spiochy musze jej zakladac? nie lubimy spiochow :no::no::no:

OK spadam ja budzic bo przegina kolezanka... ponad 4 godziny od ostatniego karmienia... zaraz mi cycek eksploduje :wściekła/y::shocked2::tak:
 
reklama
Nie budz :no: bedzie nerwowa, a sen wazniejszy od jedzenia! Wszedzie czytałam, aby nie budzic malców, ja nie budziłam nigdy. Mały zawsze wstawał i wstaje z usmiechem na buzi bo w momencie kiedy sie juz wyspał :tak:, no pomijam te 10 razy w zyciu jak wstał lewa stópką :-p

Moj syn juz przespał 2-gie sniadanie, trudno, spi to rośnie dlatego taki wysoki :-D

Kubus nienawidział spiochów, polubił dopiero jak skonczył 6 m-cy i to tylko do spania :tak:. Monia chce byc moda, a nie w bieliznie latac ;-)

Dzis jest spadek temperatury, lepiej body z długim, skarpetki i dres :tak:
 
Do góry