reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hej dziewczynki, jestem Goska z Opola. 13 sierpnia przyszla na swiat nasza coreczka Hania. Mieszkamy( a w zasadzie wkrotce bedziemy mieszkac- remont) na Chabrach. Czy mozna sie przylaczyc do Waszego grona?:-)
 
reklama
hej
baswes tak czytałam Twojego posta i sobie wspomniałam jak to niedawno mój synek był taki malutki a teraz już biega i powoli terroryzuje hehe kurcze ten czas tak szybko leci że nie wiadomo kiedy to wszystko sie dzieje.

saly witaj na forum:-)
 
Saly witamy w naszych skromnych progach :-) Rozgość sie :-)

Baswes jak Cie dobrze poczytać....fajnie że córeczka zdrowa i jaka ona śliczna ahhhhh...Cudo!

Co tam u Was laseczki...pisać pisać pisać

Ja szybciutko napiszę co u mnie...mam nadzieje że sie nikt nie obrazi.Otóż jestem na podtrzymaniu...Byle do 36 tygodnia małego donosić bo cos mu sie strasznie na ten świat spieszy...Dostaje zastrzyki...mam nakaz leżenia i nierobienia nic najlepiej..(jakby sie dało) no i ogólnie spadek formy mam...no ale co sie dziwić...8 miesiąc wiec sie ciężko robi...Kregosłup boli...skurcze te przepowiadające mnie łapią...mały szaleje...nogi puchną...ale kiedy kłade sie do łożka to dziekuje Bogu że kolejny dzień mały wytrzymał w brzuszku...:-)
Ale dziś pogoda do bani....
 
Witaj Saly a my to już chyba kiedyś pisałysmy ze sobą. Prawda?

Dziewczyny co szykujecie swoim maluchom na mikołaja? Czy w opolu będzie gdzieś Mikołaj?

Adiva trzymam za Ciebie i maluszka za każdy dzień w brzuszku. tulamy cię mocno!!!!

Baswes no w koncu wszystko w normie i dotarłaś do nas.
 
kerry Mikołaj ma być w smoczej jamie w koloni gosławickiej i z tego co wiem to ostatnie wolne miejsca były na godz 14.00 (wstęp 20zł)
 
Cześć.:-)

Baswes fajnie, że w końcu udało Ci się zajrzeć do nas.:tak: Super, że razem z Majeczką już się zgrałyście.:tak: Teraz już powinno pójść łatwiej.;-):-)

Saly witaj.:-) Chętnie Cię przygarniemy.;-):-D:tak:

Adiva oj, biedaczko, trzymam kciuki żeby mały wytrzymał.:tak: Życzę wytrwałości w pozycji horyzontalnej.;-):-D

Kerry Maćkowi, nic specjalnego nie szykujemy -w przedszkolu, w piątek będzie miał wizytę Mikołaja, a Grześko jest jeszcze za mały, żeby zrozumieć.:sorry: Zresztą w sobotę jedziemy w odwiedzimy do teściów.:tak: Może teść się przebierze?;-):-)
Za to brak mi pomysłów na prezenty dla chłopaków pod choinkę.:baffled: Może macie jakieś pomysły? (fajne i tanie;-)):confused::sorry:
 
Dziewczyny sorki że zaśmiecam wątek ale tak sobie pomyślałam może byśmy pomyślały o jakiejś wspólnej pomocy np w ten sposób:
Szlachetna Paczka
wybierając jakąś rodzinę: Stowarzyszenie WIOSNA ... /opolskie/ i robiąc dla niej zakupy tzn paczkę na święta. Razem na pewno uda nam się zakupić wszystkie potrzebne rzeczy a moze uda mi się kogoś z rodziny i przyjaciół jeszcze zaangażować.
Ogólnie to ja czasem jestem wściekła na tę całą charytatywność bo jak np słysze o gali charytatywnej na której zajada się kawior i popija szmapanem francuski m to coś mnie ściska no ale to inny temat. chciałabym coś zrobić a raczej sami nie damy rady kupić wszystkich rzeczy. Napiszcie do mnie na PW albo tu się wypowiedźćie bardzo was proszę.
Mam trochę wolnego czasu póki co. Myślę że samą paczkę zrobiłybyśmy razem np u mnie skompletowały z listą i razem zawiozły do tzw bazy.
Powiem wam że organizowałam takie coś z pracy dwa lata temu i wyszły nawet 3 paczki!!!!
w końcu idą święta i mi hormony buzują na altruizm. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
a tak serio kocham święta i naprawdę chciałabym komuś pomóc.
No to na tyle. Pa moje Opolanki! Miłych snów.
 
Hej!

witaj saly!!
adiva ale dzielna jestes, w ogole nam tu nie narzekasz!3mam kciuki, napewno Maluszek wytrzyma i wszystko bedzie dobrze, obys sie dobrze czula!

A moja Maje dzisiaj po raz trzeci wykapalam bez zadnego placzu a nawet, musze przyznac, ze Mala przyjela pluskanie woda z entuzjazmem! :-) ciesze sie bo do tej pory akceptowala (' w miare' ) tylko pozycje brzuszkiem do dolu :blink:

juz koncze zdawac prace kontrolne a tu lada chwila swieta,i po siwetach sesja...:/ A wolalabym stroic miny do Mai :) tylac, kolysac..spiewac..calowac...:D

aniulka01 a ja sie nie moge doczekac kiedy Maja zacznie chodzic:) Ale wierze ze jak juz ten czas nadejdzie to westchne nad uplywem czasu tak samo jak i Ty dzis!

pozdrawiam Was wszystkie!
 
reklama
Szkoda dziewczyny ze nie ma żadnego odzewu z waszej strony:-(. Naprawdę 20-30 zł można by było przeznaczyć. Ja bym odebrała od was te zakupy a nawet chętnie pozwoliłabym pomóc w pakowaniu tego wszystkiego.
 
Do góry