reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Kerry dla Kubusia najlepsze życzenia urodzinowe, żeby rósł w zdrowiu i szczęściu, miał beztroskie dzieciństwo i nie sprawiał za dużych kłopotów rodzicom.;-):-)
tat15.gif
m15.jpg
 
reklama
Witajcie kochane
dzięki za życzonka dla Kubusia:-D.
rubi w tym miejscu niestety też nie pracowałam.:no: Hmmm może mam sobowtóra;-)? Musisz mnie zobaczyć na żywo żeby zweryfikować bo na zdjęciach to czasem ludzie zupełnie inaczej wychodzą:baffled:.

aha mam wiadomości od Baswes:happy2:. Jest odłączona od interku a nawet tv bo im dach remontują:rofl2:. Znów przechodziła zapalenie piersi ale się nie poddała i dalej karmi piersią. Zuch dziewczyna:tak::happy2:!!! A Malutka zdrowiutka:tak:. Macie serdeczne pozdrowienia od Baswes.


Dziewczyny organizuję w sobotę spotkanie opolanek też z innego forum chustowego. Będzie nas 4 może któraś się przyłączy? Serdecznie zapraszam na serniczek domowej roboty;-):tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
Kerry - moj 3 letni slon ostatnio wymysli sobie ze jest zbyt slaby i po schodach nie moze wchodzic... gdyby zobaczyl chuste moglby wpasc na genialny pomysl ze mama bedzie go w tym nosila ;-)
ale ten serniczek kusi.....
 
Kerry - moj 3 letni slon ostatnio wymysli sobie ze jest zbyt slaby i po schodach nie moze wchodzic... gdyby zobaczyl chuste moglby wpasc na genialny pomysl ze mama bedzie go w tym nosila ;-)
ale ten serniczek kusi.....

Rubi chusty to tylko dodatek wiesz chyba że kobiety spotykają się po to by trochę poplotkować i odreagować ;-)
 
Kerry kurczę, ja niestety w sobotę nie mogę -wyjeżdżamy do znajomego na andrzejki.:tak::sorry2: Ciekawe czy uda nam się w końcu spotkać?;-):confused:

Super, że u Beswes wszystko ok i mała się dobrze rozwija.:tak: Jak będziesz znów sie z nią kontaktowała, to pozdrów ją od nas.:tak::-) A kiedy kończą remont?:blink:
 
mmmmmm Serniczki ploteczki...to co wszystkie babki lubią najbardziej...a ja kurczak mam zajęcia w sobotę :-( I musze na nie iść bo jakiś śmieszny referat robie z koleżanką...buuuuu
 
a ja z innej beczki - dziewczyny co kupujecie bablom na Mikolaja i pod choinke? no i czy wiecie gdzie w Opolu dostane rybki na magnesy - ale takie do lowienia - z wedka? na allegro sa po 6,90 ale serce mnie boli jak mam wydac wiecej na przesylke niz na prezent...
 
Rubi wlaśnie dzwoniłam do mojej mamy;-), bo kiedyś kupiła mojemu Maciusiowi taki zestawik.:tak: Na Oleskiej jest taka hurtownia zabawek -na przeciwko wjazdu do akademików w jednym z tych budynków. Jest tam dużo zabawek (więc lepiej pójść bez dziecka;-)), więc jest duży wybór:-), a że nie są to rzeczy firmowe, to i można kupić tanio:tak::-)
 
reklama
dzieki kochana! wiem ze w takie miejsca lepiej bez dziecka ;-) i tak mam niezla gimnastyke jak idziemy do reala - powywalali wszystkie zabawki z przejscie, ale mam taktyke - skrecam w alejke przy samych kasach i epicentrum zabawkowe omijamy ;-) niestety moje dziecko nie jest zbyt wymagajace i wczoraj zrobil afere ze chce taka plastikowa galke do lodow... mama jednak sie nie poddala ;-)
 
Do góry