reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

no ja jestem ciekawa jak mój mały będzie się zachowywał w sklepach z zabawkami hehe w tamtym roku był malutki ale teraz jak jest już kumaty to może być różbie a temperamencik to on ma.....:-):-):-)a wczoraj byłam w urwisie na Krakowskiej ale tam wędki nie widziałam.

ja to poszukuje bucików bo mały ma tak wysokie podbicie i że z zimowymi butkami mam problem a może Wy znacie jakiś sklepik z wygodnymi bucikami (ccc odpada):no:
 
reklama
a zapomniałam Wam napisać że do końca listopada w Galerii Centrum można kupić bieliznę 30% taniej. Dla mnie to rewelacja bo tam mi się bielizna podoba więc polecam!!!
 
Coś wiem na temat problemu z obuwiem. Na szczęście teściowa zawsze przywozi od chrzestnej mojego małża buty dziecięce bo owa CHrzestna ma hurtownię obuwia w opolu. Jak cos nie pasuje mogę oddać a przynajmniej zaoszczędzamy sobie chodzenie z malcem po sklepach.
co do zabawek to kupujemy przeważnie w urwisie lub smyku bo po prostu nie mamy czasu na inne sklepy czytaj latANie po Opolu.
Natomiast wiekszość ubrań powiem wam że mam z ... komisów i second handóW Czyli ciucholandów czyli szmateksów.:tak::-D Tylko na wyjścia lepsze rzeczy to jest to co szkraby podostawały z okazji urodzin czy innych okazji czyli w prezencie. Rzadko kupuje nowe rzeczy. Ale np czasem sa wyprzedaże promocje w 5-10-15 wtedy kupuję. No i allegro. dal mnie to dalej dobre źródło zakupów np zabawek.
Na urodziny Kuba dostał fajną tablicę edukacyjną z jednej strony można pisać specjalnym mazakiem i są literki,cyferki na magnes, z drugiej strony mozna pobawić się w rysowanie kredą.
No i oczywiście kolejkę Tomka, sporo książeczek.
 
Milego-weekendu-583.gif
 
ja mam taka tablice edukacyjna schowana za szafa - Jasiek dostanie ja na mikolaja. rybki i wedke kupilam w Opolu - bylo taniej niz a allegro (bo tam drozsza przesylka niz same rybki) - tez beda na mikolaja. pod choinke mam juz wielka tube Lego Duplo i cos jeszcze musze wymyslic...pewnie jakies drobiazgi - plyn do kapieli z kubusiem puchatkiem i inne puchatkow gadzety... albo kase fiskalna dla dzieci (wiem, wiem... mam chlopca, ale on wlsnie o czyms takim marzy!) ma juz kuchenke, zmywarke, mikfofalowke to i kase miec moze ;-) aha! robota jeszcze chce (ale juz nie kuchennego) ;-)

zakupy w Smyku robimy sporadycznie, bo nawet z karta rabatowa wychodzi drogo ale ciuchy na specjalne okazje. jesli chodzi o zabawki to wole allegro z opcja "kurier" - nie musze taszczyc tego piechota na 4 pietro ;-) moj maz sie smieje ze cos z tym kurierem trafic nie moge bo co przyjedzie to on w domu a ostatnio kurier przywiozl lego po godzinie 22!!!!

pozdrawiam weekendowo ;-)
 
Czesc WSZYSTKIM!!!!!!!!!!!
Przepraszam, ze tak dluuugo milczalam...ale rozne wypadki losowe nie pozwolily mi na czeste przesiadywanie przy komputerze.
Dziekuje Kerry1 za przekazanie wiad. na forum ode mnie:)

Tymczasem, drogie mamusie moja Majeczka ma juz dwa miesiace :D nie wiem kiedy ten czas zlecial...Naprawde dopiero od kilku dni jestesmy dobrze zsynhronizowane ze soba :) Jesli tak to moge nazwac. Wiadomo kiedy Mala chce jesc,kiedy bedzie miala mokro, co ja rozbawia najbardziej itd. Dlugo , bo prawie cale 2 miesiace bylam nie pewna co oznacza jej placz o tej porze czy o takiej a nie innej mocy :) A teraz wszystko pod kontrola!

Maja chowa sie bez problemowo. Walcze teraz z jej ciemienuszka. Cos nie chce jej sie przestac luszczyc skorka na glowce i chyba lekarz bedzie musial wypisac specjalna masc - tak mi powiedziala polozna, ktora odwiedzila nas po raz 2 i osttani tydzien temu. Jutro akurat ide z malenka na bilans do lekarza ( trzeba sprawdzic ile przybrala na wadze hehe :D )wiec od razu mi cos poradzi.
A jesli o mnie chodzi to po porodzie wlasciwie dop niedawno do szlam do siebie, w osttanich dniach. Mam juz unormowane wyniki i jestem silna jak wczesniej:) i pamietajcie mlode mamusie zeby dbac o piersi po porodzie, w czasie karmienia bo nie zycze nikomu tego bolu i meczarni przy przeziebionych piersiach, zastoju pokarmu itd... Naprawde niewiele trzeba, zeby do tego doprowadzic. Ja za pierwszym razem meczylam sie tydzien, a Maja miala wtedy chyba ze 3 tygodnie. I powodem tamtego zapalenia byl zastoj pokarmu. Malutka bardzo mnie pogryzla i za rzadko podawalam jej prawa piers. A laktator- chocby najlepszy- nie odciagnie mleka tak dokladnie jak dziecko.
Drugi raz zlapalo mnie przezbiebienie bo zachchaialo mi sie gadac z sasiadka przez okno i poprostu przewialo mnie. I to bylo niedawno, Mala miala juz 5 tygodni. I bylo ciezko bo piers (ta sama co wczesniej) zrobila sie niedrożna ale na przeciwbolowych srodkach masowalam i odciagalam pokarm na sile...i jakos poszlo.
Tak wiec w formie ostrzezenia dla niedoswiadczonych Mam- dbajcie o piersi!!!!!!;-)

Jutro tez musze odniesc do sekretariatu prace kontrolna z techniki biurowej..i wlasnie zaczynam ja pisac wiec hm..nocka przy komputerze:D Taka juz moja natura..zawsze zaplanuje sobie wszystko w czasie i wyglada to bardzo pieknie, ale w rzeczywistosci czesto zostaje mi to i owo na tzw. ostatnia chwile.

jejku ile tu stron nadrukowalyscie !! W wolnych chwilach ( jak sie znajda ) musze chyba to wszystko nadrobic!!


Narazie tyle i skupiam sie juz na tej pracy. Pozdrawiam Was goraco, i wszystkie nowe Panie na wątku również (jeszcze musze dojsc od tego kto co kiedy itd...:sorry:) papapap:-)
 
reklama
Czesc Wam!!
Dzis krotko:
Zdaje sie ze pwa83 juz niedlugo powita na tym swiecie swe dziecie:D A moze juz sie urodzila jej Majeczka? Tylko ja nie wiem :eek:

Życze zdrówka i 3mam kciuki!

pozdrawiam wszystkie Mamy obecne i przyszle...
 
Do góry