reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

ad. kielicha, lyzeczki i butelki... widocznie trafilam na lenia ktoremu nie chcialo sie wysilac ;-) ale dokladnie tak tlumaczyly polozne na oddziale... mialam bardzo duzo czasu zeby chlonac ta wiedze to zapamietalam ;-)

pozdrowionka nocne ;-)
Na oddziale dzieciaczki dokarmia się zwykle za pomocą kieliszka.:tak: Bo tam kładą nacisk na karmienie piersią i żeby nic temu nie przeszkodziło.;-):-D Ale czy się uda i jak,to już zależy od dziecka, bo w końcu każdy z nas jest inny.:tak::-)

Rubi kiedy Jaś ma zabieg?
 
reklama
jak dobrze pojdzie to w czwartek. wywiozlam go do babci, bo sama jestem chora a do tego jutro i w srode musze na szkolenie do Wrocka jechac - mam nadzieje ze mnie w tym czasie nic nie trafi i bedzie mogl zostac w domu z chora mama ;-)
 
Kerry no to rewelacja z Twoim maluszkiem :tak: - gratuluję
Ja coraz częściej myślę o zakupie chusty bo jak ja taka samiutka całymi dniami będę to chciałabym o ile mi siły na to pozwolą zrobić coś jeszcze a nie tylko maleńką nosić na rękach a tak z chustą to może się uda :-)
Kerry a czy takie maleńkie noworodki mozna pakować od razu do chusty?

Dziewczyny - odezwijcie sie bo tu strasznie cichutko :sorry2:

Anik tak mozna pakowac do chusty. To idealne wyjście np w przypadku kolek (czego nieżycze) bo maluszek chce wtedy bliskości i na to chusta jest wyjściem. Polecam forum: chusty.info • Strona główna no i wogóle w internecie mozna poczytać. Nawet tu na BB jest wątek chusty. A wogóle to zapraszam do mnie. Spotykamy się w trzy mamy chustowe to ci doradzimy.:tak::tak::tak:

Rubi zdróweczka dla twego synka Jasia. Migdałki to wredne paskudztwa coś wiem o tym dobrych parę lat chorowałam zanim moi rodzice zdecydowali się usunąć.

Co do karmienia maluszków to tak jak u Asiulinki kubuś cycował ale tolerował butelke natomiast teraz Bartus to maniak cycusiowy i butelka fe. Pić daję mu poprzez ustnik avent.

Adiva fajnie że z twoim Piotrusiem wszystko dobrze no i że ty czujesz się dobrze i masz tyle energii.

Pozdrawiam was gorąco.

 
Qrde ile taki migdałek potrafi dziadostwa narobić....Rubi życze żeby to był ostatni raz...mam nadzieje że po usunięciu wreszcie choróbska pójda sobie precz :-)

Nie obraźcie sie ale ja jakoś do chust nigdy przekonana nie byłam...Dzidzia jakos tak dziwnie wisi...i nie boi sie nikt że ona wypadnie? :-) Ale ciiiii...pewnie zmienie zdanie jak bede musiała mojego na rekach nosic :-) chociaż ja mieszkanie mam małe wiec leżaczek powinien sie sprawdzić..
A własnie...tak sie dziś skapnełam że mi za tydzien rozpocznie sie 8 miesiąc...co prawda tych przeliczników to tyle jest że głowa mała...Ale biorąc pod uwage fakt że w 36 tygodniu dziecko jest formalnie donoszone to by tak wychodziło że 9 miesiąc...czyli od 31/32 do 35 - 8 miesiąc trwa...hehehe pokręciłam czy nie pokręciłam :-)

Buziakuje :*
 
Rubi super, że wszystko przebiegło spokojnie.:tak: Teraz niech wszystko się szybciutko goi.:tak::-) A gdzie dokładnie robilście zabieg? Bo domyślam się, że nie z NFZ.:confused:
Bardzo ładnie odpisałaś Hihi30.;-) Zgadzam się z Tobą w 100%.:tak: Choć mam pare zastrzeżeń, to ogólnie oceniam moje dwa (a nawet trzy) pobyty w szpitalu pozytywnie.:tak::-)
 
asiulinka! zabieg jak najbardziej w ramach NFZ!!! tylko wizyty u laryngologa sa platne (70zl) ale sam zabieg juz jest zakontraktowany. wszystko odbywalo sie w Chirmedzie na krapkowickiej w Opolu ;-)

co do hihi to mam wrazenie ze ona chcialaby miec warunki jak w eksluzywnej klinice ze pieniadze ktore placi ZUSowi - a takich rzeczy to nawet w erze jej nie dadza ;-)
 
Kerry? czyzby Twoje dzieciatko mialo dzis urodzinki? tak mi z suwaczka wychodzi ;-) jesli tak to "sto lat zdrowka"
a tak na marginesie to patrzac na fotke w avatarku mam wrazenie ze cie znam, tylko nie wiem skad ;-)
pozdrowionka ;-)
 
reklama
Kerry? czyzby Twoje dzieciatko mialo dzis urodzinki? tak mi z suwaczka wychodzi ;-) jesli tak to "sto lat zdrowka"
a tak na marginesie to patrzac na fotke w avatarku mam wrazenie ze cie znam, tylko nie wiem skad ;-)
pozdrowionka ;-)


Hmm no ciekawe skąd mnie znasz? W Opolu mieszkam od dwóch lat dopiero ale wcześniej na uczelnię tu jeździłam.

Tak tak moja pociecha dziś kończy dwa latka. Jakby to było wczoraj gdy się męczyłam gdzieś o tej godzinie dwa lata temu w Strzelcach Opolskich. Ale poród wspominam super zreszta drugi też.:tak: Dziekuję za życzenia.
 
Do góry