reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Mal ;-) komis był na ZWM koło kościoła ;-) i chyba gdzieś na Malince jest ale nie wiem czy wózki też mają ;-)
 
reklama
O przypomniałao mi się - jak się jedzie na Grudzice, od Armii Krajowej to przed (chyba) wiaduktem (na przeciwko jest laboratorium medyczne) jest po lewej komis samochodowy i kawałek w głebi widziałam szyld o wózkach i artykułach dziecięcych :tak:
Używane wózki widziałam w komisie rzeczy dziecięcych na targowisku oraz obok baby blue - ale to raczej loteria, że się trafi akurat jakiś wózek, bo żeby tylko wózki, to zero pomysłu.
 
A tu znowu wszytskich wywiało...
A my się wiatru nie boimy - dziś się powietrzyliśmy; Rafał w wózku, mama w ogródku.
 
Witam się w ten chłodny dzionek :-)

Zwiedziłam dziś Forum w Gliwicach i M1 w Zabrzu w nadziei, że pooglądam sobie trochę akcesoriów dla bajtli celem zorientowania się na rynku. I rozczarowałam się solidnie, wybór mizerny a ceny powalające. Wózków 5 na krzyż.. Przyjdzie mi kupować w ciemno na allegro.

Na raz następny kierunek - Opole :-)
 
Vill dzięki za dobrą opinię, już mam gościa jakiś czas w ulubionych.

Miałam nadzieję na, wyjazd do Opola w piątek, ale nie uda mi się niestety.
 
bry ;-)
ja też polecam tego sprzedawcę ;-) też u niego 3 lata temu zakupy robiłam :-)

dziewczyny - zbieram się mentalnie do zakupów w sklepie Sklep plastyczny dla dzieci - farby do twarzy, zabawki kreatywne ;-) polookajcie - jak coś Wam się podoba i chcecie kupić to dawać mi znać na PW ;-) mam tam chyba jeszcze darmową przesyłkę, a nawet jak nie to koszt przesyłki ładnie między siebie podzielimy ;-)
 
reklama
Do góry