reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Rubi:) konkurs fajny,a jak kto ma niejadka to musi się skumplować z Dorkiem,bo ten to wciąga non stop:) a jak przez chwile nie daje rady,to się dzieli wtedy :)
 
reklama
Madzialena ;-) pisz posta ;-) a nóż widelec wygrasz...sztućce ;-)
ja też się przymierzam do startu - co prawda nie mam takich małych dziecków którym by sie te nagrdy przydały ale zwycięstwo podnosi morale ;-)
 
Rubi-tylko kurka nawet nie mam pomysła jak sobie radzą ludzie z niejadkami:/ co prawda tata Doriana był niejadek,ale to co dziadkowie kombinowali,żeby jadł to sie włos jeży na głowie:-D
 
Ha ha - niejadek :-D Nas to na razie nie dotyczy.
Ale widzę, że ciekawe rady się tam pojawiają - niektóre na pewno warto zapamiętać, bo nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą :tak:
A na razie bardziej przydałyby mi się jakieś złote rady pt. jak przekonać dziecko, że butelka (z mlekiem mamy) wprawdzie nie jest cycusiem, ale...
- nie gryzie
- krzywdy nie robi
- nie jest trucizną
- z butli też można jeść
 
Villa-my z butli zaczęliśmy ok.3,5 miesiąca,ale Dorek smoka sysał,więc gładko poszło.A jak zaczęliśmy wprowadzać normalne żarełko to wyszło jaki żarłok i czemu maminego mleczka mało było:)
 
Hej wszystkim :-) rubi nazbierało mi się nieco nakrętek, masz pomysła co teraz? :-D Mam jeszcze pytanie do was, gdzie na opolszczyźnie jest fajny sklep z wózkami, żeby można sobie było poogladać różne modele i firmy? Sorki, że tak wszystko jednym ciągiem piszę, ale mam coś nie halo z przeglądarką www na tym kompie i nie działa mi zupełnie formatowanie tekstu na BB.
 
Mal kiedyś był spory wybór do pomacania w Baby Blue - brama na Reymonta vis a vis porodówki; jednak ostatnio robili tam jakiś remont i było zdecydowanie mniej bryk, ale może już się zorganizowali. A wybór od najtańszych po te najdroższe.
Drugie miejsce w większą ilością wózków to Urwis na Oleskiej (koło skrzyżowania z Mikołajczyka).
Dalej na Oleskiej, na przeciwko samu - chyba Euro (?) jest brama z parkingiem i tam też jest sklep z rzeczami dla dzieci + trochę wózków.
I jeszcze gdzieś mi ostatnio sporo wózków wpadło w oko - miałam zapamiętać właśnie i... już nie pamiętam :zawstydzona/y: Jakbym sobie przypomniała (lub znowu na nie wpadła), to dam znać.
 
jak sie jedzie na wodociągową to tam jakis sklep jest z wózkami, ten niedaleko UO w bramie to dno jakieś, facet się przeniósł tu niedawno, bo wczesniej urzędowal kolo rolnika jak sie na strzelce jedzie, dla mnie wózki ma jakies tandetne, sam nie potrafi za wiele doradzić, i prubuje wcisnąć byle co.
Bylam u niego jak chcialam zmienic wózek na lżejszy. Zrazilam się do niego.

Chyba najbardziej fachową pomoc mozna uzyskac w baby blue.
 
Hej wszystkim :-) rubi nazbierało mi się nieco nakrętek, masz pomysła co teraz? :-D Mam jeszcze pytanie do was, gdzie na opolszczyźnie jest fajny sklep z wózkami, żeby można sobie było poogladać różne modele i firmy? Sorki, że tak wszystko jednym ciągiem piszę, ale mam coś nie halo z przeglądarką www na tym kompie i nie działa mi zupełnie formatowanie tekstu na BB.

hej Mal ;-)
ja polecam Baby Blue - koło byłego Jyska ;-0 3 lata temu mojego ukochanego Roana Maritę mieli taniej niż na allegro ;-) no i pan...nie pamiętam jak miał na imię - zna się na rzeczy...gdyby Cie chciała "przejąć" jakaś babka to domagaj sie faceta ;-)
a za nakrętki wielkie dzięki :-) może przywieź je jak będziecie wózki oglądać ;-) podejdę odebrać i może jakąś kawkę albo co innego wypijemy :tak: ;-)

madzialena ;-) opisz doświadczenia teściów z Twoim mężem niejadkiem ;-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, zatem wyjazd do Baby blue murowany :-) A jakieś komisy w Opolu z wózeczkami są? [br] rubi będę jechać do Opola to dam znać :-)
 
Do góry