reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Mal ja wzorem dziewczyn z marca sporo rzeczy zakupiłam u tego sprzedawcy, teraz też czasem dokupuję to i owo i szczerze polecam

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.



A u nas dziś piski radości - tak Rafał wyraził swój zachwyt tym, że tatuś rozbieral go do kąpieli :-D

Villa- :-D:-D:-D tego samego sobie upatrzyłam wczoraj jak szukałam rogala i stwierdziłam jeszcze chwila poczekam i razem z rogalem zakupie jeszcze kilka innych rzeczy:tak:
 
reklama
ja myślę, że pan rp_77 powinien bb jakąś prowizję strzelić, za mega darmową reklamę i polecanie :-D chyba połowa marcówek robiła u niego zakupy, a także mamy we wcześniejszych latach (mamy starszych dzieciaczków tez chwaliły go sprzed lat) ;-)

Franiowa no to kciuki &&&&&

rubi fajne rzeczy, ale to za jakiś czas ;-)
 
Wreszcie słoneczko na opolszczyźnie :-D Jupi!!

Franiowa trzymam kciuki!! Oj wiem, jak ciężko jest sprzedać domek, też swój próbuję zamienić na inne lokum.

To prawda, że ten sprzedawca na hasło BB powinien dawać zniżkę :-) Gdzie nie zajrzeć tam jest polecany. Sama czekam jeszcze trochę z zakupami, ale jeszcze miesiąc, dwa i się zacznie szaleństwo.
 
Villa ;-) zapodałam Twoją propozycję Władzy ;-)

Mal ;-) bądź ostrożna w tym zakupowym szaleństwie ;-)

aha...Mal ;-) Sylha ;-) mam do sprzedania łóżeczko drewniane w kolorze teak ;-) gdyby któraś z Was była zainteresowana to dawajcie na PW ;-)
 
Ostatnia edycja:
Rubi, czytałaś ten artykuł, który zalinkowałam wyżej?

Kupujący poprosili o czas do namysłu do końca tygodnia. Chcieli wrócic do domu i pomyslec na spokojnie, wsio skalkulowac na zimno
 
Aga ;-) czytałam.... nie bardzo mam na to wpływ... dotarłam teraz na inne forum i to co tam piszą zupełnie przewróciło mi we łbie....
muszę to przetrawić, poukładać i sobie jakieś własne zdanie wyrobić....
 
Franiowa tacy kupujący są najlepsi, którzy na spokojnie przemyślą sprawę. Przynajmniej zbędnych nadziei nie robią a potem klops ze zdolnością kredytową czy inne problemy. Nie wiem, jak u was, ale tutaj rynek nieruchomości stanął w miejscu.
 
bry ;-)

tyryryry
tyryryry
tyryryry

a ja znów wygrałam ;-) tym razem w konkursie AKUKU ;-)

mówię Wam - jak będzie jakiś konkurs na BB to śmigajcie ;-) ja jesienią byłam na L4 i nudząc się w domu znalazłam jakiś konkurs na BB - wysłałam fotkę i...wygrałam płytę z kołysankami ;-) teraz jestem nałogową konkursoholiczką i udaje mi się co jakiś czas wygrywać ;-)
tym bardziej żałuję, że zapomniałam wysłać projektu w konkursie VOXa :-(

no ale next time... i muszę totka skleślić bo jak takie mam szczęście to może te 10 000 000zł zgarnę :-D

miłego
 
reklama
Franiowa tacy kupujący są najlepsi, którzy na spokojnie przemyślą sprawę. Przynajmniej zbędnych nadziei nie robią a potem klops ze zdolnością kredytową czy inne problemy. Nie wiem, jak u was, ale tutaj rynek nieruchomości stanął w miejscu.

Niestety u nas to samo.
Obserwuje ogłoszenia w Opolu, od 2 mies tylko przybywa ofert. Stare (wystawione nawet w ub roku) b.z.
No nic, my czekamy do niedzieli.
Zobaczymy..

Rubi, ja nie gram. Jak to stwierdza mój mąż - my mamy ino szczęście do łopaty:)
 
Do góry