reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
No to własnie taks super wygrana - brakło nam jakieś 4 tys zeby z niego skorzystac - ha ha:)
Narazie nie myślę. do jutra jesteśmy u rodziny.
Zaglądam co godzinę licząc na maila w sprawie domy
 
Mal ;-) na mnie możesz liczyć ;-)
ja do plotek pierwsza ;-)
a zadowolona jestem mocno bo ktoś dziś wykupił wszystkie cegiełki charytatywne na allegro ;-) zwykle każdy cykał po 1-3 a tu się ktoś szarpnął na wszytskie 20 ;-)
 
rubi gratuluję wygranej. Fajnie też, że ktoś się szarpnął na wszystkie cegiełki :tak:
Przymierzałam się do Waszych ubranek, ale my już większość 68 nosimy na styk :szok: I to dosłownie. Wczoraj odwiedziła mnie kumpela z NIemiec - jak powiedziała, jej synek (obecnie niecałe 3 lata) nosił ten rozmiar na roczek :szok:
 
Villa ;-) na roczek 68? niepossible.... chyba że dziecko urodziło się jako skrajny wcześniak :szok: albo inną rozmiarówkę mają....
co do ciuszków to wystawiam co mi w ręce wpadnie ;-) co mam ofocone ;-) czego nie muszę ekstra prasować żeby fotkę cyknąć ;-)
a jak potrzebujesz czegoś konkretnego to daj znaka - trochę męskich ciuchów po Jasiu mi się ostało ;-)
 
rubi no wiem, że generalnie 68 to tak kolo 6 miesięcy niby, ale wiadomo, że rozmiar rozmiarowi nie równy, a niemieckie ciuchy zazwyczaj nieco większe są. A jej synek urodził się ze wzrostem 47 cm, więc raczej drobniutki.

Co do ubranek to czasem wyszperam cos tu i tam, co mi się podoba po prostu - przydałoby się zerknąć do swoich zasobów (tych w większych rozmiarach, co to mi się gigantyczne wydawały); ostatnio uporządkowałam te dwie walizy, co mi sąsiadka przytaszczyła - wiek przedszkolny mam raczej zabezpieczony, chyba że bym planowała dobudować jakis pokój w domu - na pomieszczenie wszystkiego :szok:.
Ale pewnie przydadzą mi się w najbliższym czasie jakieś śpiochy i body z długim rękawem na 74; choć z drugiej strony czeka nas lato (oby), więc za dużo chyba też nie ma sensu mieć takich ubranek, a na brak krótkiego rękawka na razie nie narzekam.

Kamea - lapek-kurzołapka, dobre :-D Ja tam codziennie klawisze czyszczę - chyba się juz uzależniłam :zawstydzona/y:

A dziś po południu pewnie posiedzenie przed serialem ;-)
 
reklama
Do góry