reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

bry - wieczór - dobry ;-)

melduje jedynie nie Festyn Niepodległosciowy zaliczony :-) spacer zaliczony ;-) mamy jeszcze w plecy ciacho z okazji utraty drugiego mleczaka ale wszedzie tłok byl straszny :-( pojdziemy w tygodniu w drodze ze zlobka/przedszkola do domu ;-)

spadam bo jutro do roboty

meldunek zakonczony

kolorowych
 
reklama
No i ja jestem, hej;-)
wróciliśmy od znajomych, było super, posiedzieliśmy do późna, pogadaliśmy i chyba po raz 5 spędzimy razem sylwestra:tak:
Rubi dostałam drugiego sms'a pustego:baffled:
daggy, nie dość, że od roku czytam to jeszcze łażę za Wami na spotkania;-):-p
 
hej Babki!!!!!!!!!!!
proszę o rozgrzeszenie hmmmmmmm
i co już????????????
jestem z Wami kochaniutkie teraz bardziej telepatycznie niż normalnie ale kurcze no nie mam kiedy usiąść i powrócić do Was Babki, a staram się podczytywać co jakiś czas hmmmm
kiedyś spotkałyśmy się z Amelkową przypadkowo na mieście i właśnie mówiłam,że chyba tracę z Wami wspólny język ........... szkoda by było co????

aaa no i nie jestem w ciąży jak myślałam jakieś dwa miesiące temu hehe
pozdrawiam Was i postanawiam się poprawić!!! obiecuję!!!
buźka;-)
 
Cześć Kobitki.
W środę juz od rana zabierałam się za to, żeby do Was skrobnąć, ale miałam tyle roboty, że niawet śniadania porządnie w spokoju nie zjadłam... Tego dnia mojemu K. też się nazbierało. We wtorek wieczorem, gdy kładłam się juz spać olsniło mnie, że komórkę zostawiłam w aucie. Za zadne skarby świata nie chciało mi się w piżamie lecieć do garażu. Tylko jak tu budzik na rano nastawić.... Więc budze K. i mówię mu, że jak będzie rano do roboty wstawał to niech mnie obudzi. Przyjął do wiadomości. Ale, że wyznaje zasadę ograniczonego zaufania to nawet mu kartkę na telefon przykleiłam, żeby nie zapomniał. I co... budzę sie rano, bo Kuba próbował zepchnąć mnie z łóżka. Patrze, K. nie ma w łóżku, patrze na zegerak 5.15. Ale się nerwłam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Przyłazi ten mój mąż z łazienki i pytam się dlaczego mnie nie obudził. A on mi na to,że się wierciłam i kręciłam w łóżku i myślał, że już nie śpie:szok::szok::szok: No to mu wywaliłam, że następnym razem nie ma tle myśleć tylko sprawdzić czy faktycznie nie śpie... Ale to nie koniec... O po jakiejś pół godz. dzwoni tel. domowy. Myślę, kogo powaliło, żeby dzwonić o 6. rano??? A to mój K. z informacją, ze przez przypadek zabrał ze soboą do pracy klucze z auta, i że mam wziąć zapasowe. Zapasowe do auta owszem, były, ale do garażu już nie było. Dobrze, że K. daleko do pracy nie ma to mi przywiózł te klucze. Ale nerwa miałam takiego, że nie pytajcie.....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zgadzam się z Wami w 1000000% Faceta od czasu do czasu do pionu postawić trzeba!!!
Arco miałaś nosa z tymi oknami, dobrze że "lajtowo" je potraktowałaś przy tej pogodzie;-) a piesek śliczniutki, aż sama na niego zachorowałam.
Hiox skąd Ty tyle energii bierzeż? Jak masz trochę w zapasie to poproszę:tak:
Madzia właśnie co to za dieta. Ja też jestem na etapie zrzucania zbednych kg i różnie mi to wychodzi, bo często mam straszne zachcianki i nie potrafie nad tym zapanować. Ale mam cel, do świąt chcę zrzucić 4 kg. Ciekawe czy mi to wyjdzie...
A i witam nową koleżankę:-)
A teraz do pracy drodzy rodacy:-)
 
Bry ;-)

Aniulka ;-) witaj back :-)

Rubi dostałam drugiego sms'a pustego:baffled:

to nie ja....ale Monie przylapalam jak trzymala moj telefon i sie nawet swiecil.... zaraz sprawdze...
potwierdzam - synowa do Ciebie slala SMS ino sie pisac jeszcze nie nauczyla ;-)

spadam na chwilke wiec badzcie grzeczne.....
 
Arco miałaś nosa z tymi oknami, dobrze że "lajtowo" je potraktowałaś przy tej pogodzie;-)
Bo ja jak myje okna to zaraz na drugi dzień pada, a mój rekord to po kilku godzinach się rozpadało gdzie wcześniej słońce było i ani jednej chmurki zapowiadającej deszcz ;-) A może była? cóż do pogodynki mi daleko ;-)
to nie ja....ale Monie przylapalam jak trzymala moj telefon i sie nawet swiecil.... zaraz sprawdze...
potwierdzam - synowa do Ciebie slala SMS ino sie pisac jeszcze nie nauczyla ;-)
Jakoś od razu wiedziałam że to Monia sprawca całego zamieszania ;-)

Witam się ładnie :-)

Nie mogę się obudzić, jakieś bzdury mi się śniły :confused:

Hiox kobito jak czytam Twoje posty ile Ty zrobiłaś to aż ze :zawstydzona/y: się palę jaki ze mnie leń. Chciałabym 1/3 tego robić co Ty :-)

Rubi w pracy jesteś czy masz długi weekend?
 
Witam,
rubi, tak myślałam, że to moja rozrabiająca synowa, ale wolałam się upewnić, bo jakby się okazało, że coś mi ważnego chciałaś napisać, a ja olałam sms'a to byłby kwas:sorry2:
aniulka witaj, dawno Cię u nas nie było;-) jak Maciuś?
Kamea, ja bym miała dodatkowego nerwa na to, że muszę tak wcześnie wstawać:-D;-) dzisiaj się o 7 nie mogłam zwlec z łóżka, ale R Patryka przyniósł i musiałam wstać:tak:
Arco, ja swoje okna tez muszę umyś, bo już prawie parapetów nie widać:sorry2:

Wracam do pracy, bo wczoraj przez dzień wolny mało zrobiłam:-(
 
Czesc wszystkim
Jak tam Kobiety zostalo mi juz wybaczone???:-)my z Zosia siedzimy w domku i myslimy nad jakims spacerkiem bo mama w pracy. Wstalismy dzis o 8.35:szok:niezly sukces!
Hiox ja jako facet nie mam tyle energii co Ty:-)
Rubi jak tam na rynku bylo ciekawie? z tego co czytalem w gazecie mialo byc bardzo pysznie jakis bigos ciasto mieli dawac za darmo:-)
 
reklama
Witam wszystkich w słoneczny dzionek:-)
Myśmy wczoraj leniuchowali na maxa, eh tak się wybyczyliśmy z P., że szok:-D
Chociaż Alusiowi chyba będzie się przebijać drugi ząbek, bo marudny jest niesamowicie:dry:
Hiox nie ma jak niezły power :tak:
Kamea Mój P. za to nieraz jak miał mnie budzić a zapomniał, to zawsze tłumaczył, ze tak słodko spałam, ze nie miał mnie serca budzić:-p a tak wogóle to miłego dnia w pracy:-)
Aniulka odzywaj się częściej:-)
 
Do góry