reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

O matko i corko ale mnie zjechalyscie jak psa:-Dtak naprawde to jestem lagodny jak baranek i wcale tak zle o Was nie mysle jesli ktoras poczula sie urazona sorki bije sie w klate! A co do tych obrad czarownic to juz jakies zaklecie zaczelo dzialac bo mnie tak w plecach lupie jakbym pala dostal, a noc w pracy przedemna - mozecie mnie odczarowac???
 
reklama
Agita juz odpowiadam moze to Was troche zaboli ale wytresowalibysmy sobie inne zwierzatko:-D

to jakim jestes mezem i czy tresujesz swoją zone to juz sprawa Ani i twoja ale wez pod uwage ze masz córkę... chciałbyś żeby była tak traktowana przez swojego faceta...???

odpowiadac nie musisz bo nie wiem czy chce to czytac....
 
Rubi nie chcial bym zeby ktokolwiek kogos tresowal a po drugie jestem totalnym przeciwnikiem przemocy zwlaszcza wobec kobiet. Faceci ktorzy to robia sa dnem po prostu zerem!!!
 
Cześć Dziewczyny:-)
Widzę, że mój mąż nie źle narozrabiał...:-) Żona w pracy, Zosia spała to mu się nudziło, za mało chyba ostatnio w kość mu dałam:zawstydzona/y: ehh..
jak przyszłam do domu to ODRAZU zameldował mi, że mu się zebrało na forum - dobrze, że postawiłyście go trochę do pionu, bo jak zobaczyłam te nie pomyte garny i wogóle to:baffled: wszystkiego mi się odechciało...
tyle mu narazie starczy...
Arco naprawdę fajny ten piesek:tak:
Madzia 2kg w 3 dni, ja też tak chce (po porodzie oczywiście:-D) co to za cud dieta?
Arogo witaj
 
witam nocą.....nogi się pocą więc spadam z niemocą...........
A...może słowo skrobnę :-)....wy czarownice!!! No wredne baby po prostu......faceta zjechay, że hej!! I po co Ci to chłopie było? Nie wiesz ze z babami nie wygrasz??Mój P. już to wie......
A co do stawiania do pionu to każdy facet tego potrzebuje, tak natura ukształtowała.....jak baba zbyt uległa to znaczy się nie ma o co walczyć.....i facet ma olewkę na nią....
U mnie równiutko co miesiąc jest mała muszterka, dużego faceta i mniejszego.....tak ze 2 dni na paluszkach skikają i potem znów przez miesiąc jak w zegareczku chodzą ;-);-)
Ja dziś padnięta ale załatwiłam kilka ważnych spraw więc jestem happy:-D:-)
Arogo witaj.....długo nas tak podczytujesz bez ujawniania??:angry::angry:;-)
 
Witam Kobiety
Pogoda dzis pod psem jakos niewyspany jestem po tej nocy w pracy, a moje piekne juz mnie po dwoch godzinach obudzily:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:teraz robimy obiad i czekamy na gosci. Zosia jest zauroczona puzlami piankowymi:-)
 
reklama
ale tutaj pustki, nie dość że pogoda beznadziejna to jeszcze nikogo na plotkach nie ma:-(

juz się poprawiła :)

Ja zamiast zdrowiec to kaszle jak gruzlik :( czekam na TZ, ktorego do psów wysłałam popoprawiac pare rzecz i wysyłam chłopaków na Bolko, a ja mam zamiar się polenic ( pomojam oczywiscie, ze dzis juz obleciałam cały dom, u psów byłam posprzatac tez, obiad ugotowany, pranie zrobione i dwa okna umyte ;))
 
Do góry