reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Rubi ja chcę dzisiaj wieczorem powiedzieć, im dłużej będzie o tym wychodnym wiedział tym dłużej będzie się bał ;-)
Anik zaczęłam czytać Twojego posta i myślałam że znowu Bb zaczęło nawalać ;-)

Ja się dogadałam w pracy że po Nowym Roku wracam, czyli biorę aż 1,5 miesiąca wychowawczego, chciałabym zostać z Małym ale nie damy sobie rady pomimo że kokosów nie zarabiam zawsze coś.
 
reklama
Hiox ;-) na kawe musisz liczyc ok. 10 zł, tyle samo za winko i tyle samo za ciacho choć w tym temacie możesz przyoszczędzić bo w sobote za serniczek zapłaciłam 6 zeta :-)
 
Rubi a herbatę tam podają, bo dla mnie ze względnu na porę będzie na kawe za późno, no a alkohol na razie odpada ;-) Co powiedział Twój mąż na piątek, bo mój " jaja sobie robisz ?!" ;-)
 
No ale na końcu łaskawie powiedzał no dobra jedź, bo on pewnie myśli że ja zrezygnuje :-) cha cha tutaj się zdziwi ;-) ale fakt cykora trochę mam, Nikoś już drugi dzień taaaaaaaaaki marudny :-(
 
Hiox ;-) na kawe musisz liczyc ok. 10 zł, tyle samo za winko i tyle samo za ciacho choć w tym temacie możesz przyoszczędzić bo w sobote za serniczek zapłaciłam 6 zeta :-)

Matko boska :O
Nooo ja faktycznie dawno na miescie nie byłam, bo w moich czasach kawa była po jakies 5zł ;)
Ja autem jak cos wiec alkohol odpada ;) Sernika nie jadam, ale za to inne ciasta kofam :D
Przelicze zaskórniaki i pomysle ;)

Matko niech ten remont sie juz skonczy i sytuacja wróci do normy .......
 
Arco a najgorsze jest to, ze całkowicie zakonczy sie najszybciej za rok :-( Do tej pory kiełki w ściane ;-)
 
Arco nie ma problemu, mi się nie spieszy, a gotówka czy przelewa, to mi wszystko jedno;-)
Ja to jednak mam bezproblemowego tego męża, był umówiony na piatek z kolega i jak mu powiedziałam, że chce iść do Kofeiny to powiedział, że nie ma problemu, bo kolega może przecież przyjść do niego;-)
 
reklama
Aga :-) Twoj R to skarb ;-)

moi chłopcy umówili sie na "męski wieczór" i będą zamawiać pizze ;-) obiawiam się ze pan syn będzie nie częściej wyganiał z domu w nadziei na zjedzenie pizzy :-) :-D

Arco ;-) ja mam zawsze cykora jak wychodzę z domu ;-) tyle ze ja wychodzę z Kofeiny i po 3 minutkach jestem w domu ;-)

Anik ;-) pisz jak było u alergologa ;-)
 
Do góry