reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
No chyba już normalnie działa:tak:

Agita no ta metoda działa na bank,bo juz je kilka znajomych mamuś przetestowało,ale mi np ciężko było przetrwać te 3 czy 5 min,normalnie sobie uszy zatykałam,zeby nie słyszeć:zawstydzona/y: Ale jak wiedziałam,ze małemu nic się nie dzieje,to jakoś dawałam radę.
No i to była juz ostateczność w naszym przypadku,bo młody wcale nie chciał zasnąć,a ni jak go nosiłam ani jak bujałam,a widziałam,ze dziecko śpiące.
No i tym sposobem sie fajnie nauczył sam zasypiać i przez to tez w nocy nie musiałam tyle razy kursować,bo jak się przebudził,to beze mnie też umiał zasnąć.I w łżobku się ta umiejętność mu przydała.A teraz jak zasypia to siedze przy nim na podłodze,ale staram się wychodzić pod pretekstem np ,ze musze iść do kibelka i zaraz wróce:-p jak go przez dłuższy czas nie słysze tzn ,ze sam zasnął,a jak mnie woła to idę i zaraz znów po coś niby wychodzę,albo krzatam sie u niego w pokoju składając zabawki i on tak zasypia:tak:
Arcobaleno to w pąiek przynieść ci to nosidełko do kofeiny??
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny mój Dominik od środy zaczyna chodzić na hokeja ;-) był 2 razy z R na lodowisku, tak mu się spodobało, cały czas pyta kiedy on będzie grał;-) A ponieważ mój R grał wiele lat to skontaktował się ze swoim trenerem, który dalej z resztą trenuje, i R może z Dominkiem na początku ćwiczyć, a jak zacznie już jeżdzić to będzie normalnie brał udzial w zajęciach;-)
 
Agnieszka to super, że Dominik rwie się do sportu, bo teraz większość dzieciaczków to tylko komputer, albo PS:baffled:
Madzia no napewno też nie raz będę mieć chwile zwątpienia, ale wlasnie ja wychodzę z tego samego założenia co TY, jesli wiem, że Alusiowi nie dzieje się krzywda to jakoś trzeba dać radę, bo to nie tylko dla mnie komfort, że będzie spał w łóżeczku, ale dla Niego przecież też:-)
 
Cześć ale pogoda
Magda jeśli możesz to przynieś nosidło, tylko ja na konto kasę przeleję jeśli nie masz nic przeciwko, bo u nas krucho teraz z gotówką, tzn do końca tyg powinnam mieć wypłatę zaksięgowaną, więc jak możesz to podaj mi na PW namiary to jeszcze przed spotkaniem wyślę.
No i Aga do Ciebie ta sama prośba za te zabawki też chciałabym przelać, może tak być?

Agita ja zrozumiałam że Aluś wieczorami spać nie chce ;-) ja Nikosia w dzień w wózku usypiam jak na razie, mam jeszcze kojec jak coś tylko że teraz mało go używam.

Ale A. zonka zaliczy jak mu powiem że wieczorem w piątek z domu wybywam ;-)
 
no i sie naprawilo ;-)

super ;-)

miło mi ogłosic ze po prawie 8 miesiącach oczekiwania, po złozeniu kilkunastu reklamacji... Netia S.A. w koncu zakumała jaki nalezy przesłac nam router zebysmy mieli to co zamawialismy czyli internet i telefon ;-) do 3 razy sztuka ;-) router działa ;-)

miałam dziś masakryczny dzień w pracy...najpierw węszyłam spisek jak nie mogłam wejsc na BB a potem... oni (wykonawcy) sie na mnie uwzięli :-( ledwo co odpowiedzialam na jedno zapytanie, obrobilam troche innego postepowania a tu znow zapytanie...i to o której??? o 14:00 :-( czy oni nie wiedzą do ktorej ja pracuje???
i pojdę jutro do pracy ze swiadomościa ze to co mialam zrobic dziś muszę dokonczyć :-( plus to dziwne zapytanie... :-(
w środę mamy lekkie zamieszanie w pracy, w czwartek jadę na szkolenie, w piatek mam otwarcie ofert w postepowaniu o ktore teraz wszyscy wypytuja i zapytują :-( śniadania nie ma kiedy zjesc...nudzi im sie czy co????

no ale jest pozytyw - jak mi budzik zadzwonil (mam przypomnienie o 14:20 "obebrać Monie") to sie szczerze zdziwiłam ze to juz :-) a taka pracę lubie - jak sie coś dzieje :-) a ze ponarzekac tez lubie to Wam troche posmęciłam :-)

Arcobaleno :-) o ktorej mówisz mezowi o piatkowym wychodnym??? moze sie zgramy i zaskoczymy ICH razem ;-) :-)

Aga ;-) prosze o rachunek - ja przylezę z gotówką chyba że bardzo pragniesz to zrobie przelewik :-)

Amelkowa :-) dzięki za instrukcje jak zobaczyc ostatnie posty - nie mialam juz okazji i czasu zeby sprawdzic czy prawde piszesz :-) ;-)

lecę bo mi chyba ziemniaki z gara wyskokneły ;-/

do potem ;-)
 
hej dziewczyny
wpadam tylko na chwilke bo zaraz jadę do alergologa z wojtkiem

kurcze ale wam fajnie z tą kofeiną buuuuuuu ja niestety odpadnę bo G o 20:30 wychodzi do pracy a dzieciaki a 20stej są straasznie marudne i nie wyobrażam sobie zeby je łatwo ogarnąć a chandryczyć mi się z nimi nie chce :sorry2::sorry2::sorry2:
szkodaaaaa
no nic innym razom :dry::dry::dry:

Rubi gratuluję a już myślałam ze rozwiązaliście umowę z netią :-):-)'rf]f]]pju[]i]i]u]u]y v
b

h]
]h
n;=h
ujg'
[]t[]g]]=\gggggggg\
n '
'
]
7-u
'ngn
to był wywód karolki
no więc wrcając do tematu hmmm co ja to chciałam napisać kurcze zapomniałam

idę zrobić se przed wyjściem jescio kawę
 
reklama
Kurcze dziewczyny tak kusicie piatkowym wyjsciem, a ja bez grosza przy d...ie :( drogo tam jest? TZ z małym zostanie, to nie problem.

Rubi zdradz co ty za funkcje pełnisz?
Aga mysle, ze dla synka będzie to raj, on ma tyle energii :)
 
Do góry