reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Kofeina - Arcobaleno się na przyszły piątek zapisuje ;-) tylko pytanie za 100 punktów - o której??? z dzieckami czy bez???[/QUOTE]


Jak wieczorem ok 19-20tej to ja bez Nikosia, jak w ciągu dnia to będę z Małym ;-)
Ale naknociłam, chciałam klika cytatów wstawić i nic mi nie wyszło tylko dwa posty:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
no hellołłłł wszystkim
ja dizś juz miałam zacząć pisać o 4:30 bo mi sie trochę nudziło :-) tzn wojtek się sam bawił ale tak mnie rozbudził że nawet już mi się nie chciało zasypiać :oo2::oo2: chyba psychiczna sie robię :baffled:

u nas noc jak noc - 5 razy do wojtka, 3 do karolki jeszcze żeby chociaż zbiegli się w czasie to nieeeee
co 40min pobudka :dry::dry::dry:

no ale w związku z tym przypilnowałam rano karolcię na nocniku i siuisu trafiło :tak::tak::tak:
odwiozłam ją do żłoba, potem prosto na rehabilitację do dr Kani i wiecie co z moim Wojtulkiem wszystko jest oki
dr powiedziała że szybko zacznie chodzić i że jest bardzo silny a odruchy w pełni prawidłowe i niczym mam się nie przejmować bo dziecko wzorcowe tyryryryryryryry cieszę się jak głupia :-):-):-):-) za 3 mies na kontrolę czy aby nic się nie popsuło ;-) w każdym razie mały ciągle się śmiał i prężył :dry: i p dr powiedziała ze nie ma sensu zalecać żadnych ćwiczeń ani "noszeń" bo i tak sobie na to nie pozwoli :dry::dry: jest za silny i nawet jej nie udało się małego cholerę okiełznać :cool2:
pojechałam później prosto do pracy załatwić co nieco, teraz szybko gotuję obiad i zaraz jadę na dermatologa, po karolcię, na spacer, po drukarkę, na pocztę i do domu, na obiad, na plac zabaw i do spania uuuffffff duuużo mam dizś od zrobienia :-) ale cieszę się ...
w końcu zebrałam wszystkie sprawy które musimy załatwić w jedno miejsce, przykleiłam na tablicę i tak wykreślam co dzień po trochu

Amelka moja karolka tez ma katar - norma żłobkowa, ale wczoraj ubrałam ją znacznie cieplej na spacer, dałam jej 3xvit c i wapno i trochę syropu prawoślazowego i dzis rano już znaczznei lepiej nawet nocka była w miarę ok

Aga - fasjnie że już jesteś, ale z tymi zwłokami w "waszym" domu to niezły szok :szok::szok::szok: az mi ciary przeszły brrrrrr
i nie przemęczaj sie, wyluzuj z tym ogarnianiem chałupy :tak:

my na warsztaty sie wybieramy ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy...
spadam rozwiesić pranie i lecę do lekarza...mały spi tak słodko że szkoda mi go budzić :baffled:

Magda jak to wasza nie działa?? a nasza zasuwa że hoho, przyjdź do mnie na kawę to się chociaż windą przejedziesz hihihihihi
 
Ostatnia edycja:
Anik no właśnie K wczoraj powiedziałam ,ze u was działa winda i jak szedł wieczorem do sklepu to poszedl sie przejechac do Was:-D
super,że z Wojtusiem ok,oby jeszcze u dermatologa poszło gładko i sprawnie.
 
Anik to świetnie że wizyta poszła dobrze oby jeszcze u dermatologa poszło dobrze to będziesz już mega szczęśliwa :-)
A ja nie mam jak wyjść na dwór, siedzę więc w pokoju i bujam Nikosia w wózku ( jest przyzwyczajony że o tej porze jeździ :-) ) i staram się przy okazji bajzel ogarnąć, O Boziu jaki ze mnie leń się zrobił. To przez ciążę pewnie, prawie całą przespałam cha cha :-)
 
Anik to super, ze z Wojtusiem wszystko OK, bardzo się cieszę:-), a Mój szkrab niedawno wstał, dostał butle o i ide bo juz zamiast na macie lezy na podłodze łobuz jeden:-p
 
wróciłam od dermatologa gggrrrrr
babka nawet nie kazała małego rozebrać, nawet dobrze nie obejrzała jego rąk gggrrrr
wcisneła mi tylko jakieś próbki kremów i przepisała krem ze sterydem i koniec wizyty

.....


w pon jeszcze alergolog :dry::dry::dry: oby okazał sie sensowniejszy.....

arco ja w I ciazy tez sie leniwa zrobiłam i tak mi zpstało ale jak zaszłam w II i miałam karolkę na głowi to sie trochę rozpędziłam :-):-):-)

Madzia trza temat poruszyć na forum :-):-) co to znacyz że w klatce nr 13 jeździ a w 15 nie :angry::angry::angry:
tylko zeby teraz nie wyłączyli mi tej windy bo już żem się przyzwyczaiła do tego luxusu hie hie hie

Amelkowa a w pon do lekarza? po zaświadczenie że ania zdrowa :baffled::baffled:
zdrówka
idę bo się mały wpienia paa
 
Anik u was działa i w tej klatce na przeciwko waszej też ,bo wczoraj widziałam,a w innych klatkach to nie wiem,u nas NIE!!! jak pech to pech i kto tu mówił,ze ja w czepku urodzona???? Generalnie to mam zawsze pod górkę,tym razem z młodym po schodach.
 
Madzia jak nie chcesz swojego czepka to ja chetnie przyjmę :-p
Anik oby alergolog cos więcej zdziałał.
Agnieszka twarda z ciebie babka, a jaki kochajacy mąż :biggrin2:
Amelkowa zdrówka dla Anusi :biggrin2:

Ja wkur...na na maxa jestem, wczoraj sciagam plasterek Kubusiowi. Miał go nosic dwa dni na ta ranke po kleszczu i co i głowka dalej tam jest :szok:. Ok miejsce bardzo ukrwione, ledwo tkniete igła i juz się krwia zalało, głowka taka mała że ledwo ja widac. Co z tego jaka ja nie poszłam na wies do przychodni! Tylko pojechałam na chirurgie dzieciecą i to do pana ordynatora :szok:. I co teraz, teraz juz dupa główka jest martwa po tylu dniach, pewnie sama zaraz sie wykruszy, ale jak toksyny zdarzył ten dziad do niej zwymiotowac, a ona do Mysiaczka :baffled: Kubus w tym miejscu juz nie da się nawet poogladac :( Na szczescie rumienia nigdzie narazie nie ma ... ale jestem wkur...na:baffled:

Na targi do okrąglaka wybieramy się w niedziele, tylko nie wiem o której. Mam spotkanie w Opolu w niedziele, na które dopiero jutro sie umówie i wtedy dopasuje sobie wypad na targii.
 
reklama
Anik czyli na lenia mam sobie drugie dziecko zrobić?? pomyślimy... pomyślimy :-)
Hiox też bym się wk....:angry:
Madzia to ja zaraz po Hiox w kolejce się ustawiam bo ja mężowi zazdroszczę jego czepka ;-)
Kurcze też bym na te targi się wybrała, ale szwagierka ma przyjechać, ale może nie dojedzie tylko jak mojego męża na nie namówić? :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry