reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Hiox pochwal się co to za dekoracje? Ja Nikosiowi wykleiłam kącik ( jeszcze nie ma własnego pokoiku :-) ) takimi piankowymi zwierzątkami i innymi pierdółkami . Bardzo lubi słoneczko i jak mu je pokarze to szczerzy do niego buźkę :-D

Ah o komarach nie ma nawet co mówić, istna plaga, wieczorami na dworze nie można było posiedzieć, zżerały żywcem :wściekła/y:
 
reklama
Arco nic takiego, na jednej scianie u Kubusia w pokoiku będzie duze malowane auto (Kubus kocha auta:biggrin2:) :biggrin2: szblon wybierałam ;-) Juz kupiony :biggrin2: Teraz patrze na kolory farb do szablonów ;-)
 
Fajnie, ciekawe czym mój Nikoś się będzie interesował? ale pewnie też autami, dziadek już ma dla niego pełne pudełko różnych autek ;-)
No i jestem dzisiaj mega szczęśliwa bo w końcu Mały kupsztolka zrobił po 6 dniach ;-) prężył się i płakał bardzo bo pełniutki brzuszek był
 
Cześć dziewczyny:-)
My już po zakupach, przymierzyliśmy jeszcze raz macsi cosi mobi i zamówilismy kolorek:-), Amelkowa u Nas nawet do końca nie trzeba przesuwać przedniego fotela na szczęście:tak:
Anik, Madzia mam nadzieję, że dziś też wybieracie się na plac zabaw;-)
A tak wogóle to pochwalę się Wam jak Mój szkrab wczoraj buszował w wannie:-)

 
Dziewczyny kiedy wybieracie się na targi?, bo ja obejrzałam program i Nam zdecydowanie bardziej pasuje niedziela, no i wogóle ciekawie sie zapowiada, dużo specjalistów więc chyba opłaca się wpaść:-)
A tak wogóle to Mój szkrab juz od jakiejś pół godziny słodko śpi:-D
Anik oby Karolcia i Wojtuś dali Ci dziś troszkę pospać:-)
Kamea dzisiaj w smyku na Krakowskiej widziałam puzzle piankowe, 10 sztuk za 35 zł:-)
 
Ostatnia edycja:
Hej!
Anik jak nocka?
A u nas winda nie działa buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:no:

Własnie musze zerknąć na program tych targów i zdecydowac czy pójdziemy w sob czy niedzielę,a na sobote już się teściowa z K siostra zapowiedziały:dry: brrrrrr

Myśmy te puzzle kupili w netto,a pózniej dla koleżanki synka kupiłam w tesco za ok 25 zł. ,a no i my mamy puzzle z cyferkami i tam nie wcale małych elementów,pomijając kółka z 8 lub 9,ale ona takie malytkie znów nie są.
 
reklama
Cześć;-)
No właśnie Anik pochwal się jak tam noska:-), u Nas w miare spokojnie mleko o 3 w nocy, a pobudka o 7 rano więc nie tak najgorzej:-)
Madzia, eh to niefart z windą, ale patrz jaką bedziesz miałą kondycję:-D a jutro to chyba jest dzień teściowych, bo My też się właśnie wybieramy do rodziców P., chociaż ja narazie nie narzekam na Nich, ale My jesteśmy dopiero rok i 3 miesiące po Ślubie:-p
 
Do góry