reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Amelkowa eh kurcze gapa jestem totalna, zapomniałam, ze dziś dzwoniłaś i mam Twój numer:eek::sorry::tak:
No my też jutro jedziemy kupić Aluśkowi kombinezona na zimę i jakąś kurteczkę na chłodniejszą jesień, a i jeszcze raz podjedziemy przymierzyć Maxi cosi mobi ale tak od a do z i wtedy tez zadecydujemy, ale raczej jesteśmy na tak, tym bardziej, że w niedługim czasie będziemy zmieniać auto na większe więc nie powinno być problemu z brakiem miejsca:tak:, szkoda Amelkowa, że do Waszego cara się tak fajnie nie mieści, bo naprawdę fajny ten fotelik jest:-)
 
reklama
Mój mąż zmieniał dzisiaj Nikosiowi pieluszkę, widząc to mówię mu aby położył tetrę na sisiorka bo może mieć prysznic;-), oczywiście tego nie zrobił ale zdążył odskoczyć.:tak: Piękny strumień więc poleciał na podłogę.:no: Mówię A. żeby poszedł po jakaś ścierkę i to pościerał, a on po co ma iść jak to wsiąknie:eek: (mamy wykładzinę w sypialni) ale jak fuknęłam to poszedł. Przyniósł gąbkę do mycia naczyń i ręcznik do rąk:wściekła/y: i co musiałam pójść ja i pościerać też ja, chłopy!!!;-)
O kurcze zima się zbliża ale ja chyba mam gdzieś kombinezon, muszę poszukać :-)
 
Amelkowa to trzeba zmienic furke i wziąśc mobi ;) lub mozesz jezdzic z Anią z tyłu ;). Tobi swietny jest wiec jak cos nie bedziesz załowała :)
 
Witan Dziewczyny:-), u Nas znowu w miarę spokojna noc, Aleks miał tylko jedną pobudkę więc chyba powoli wracamy do normy;-), a wczorajsza kąpiel w dużej wannie bardzo Mu się podobała i śmiał się jak najęty:-D
Amelkowa no właśnie ja tak myślałam ze to ma przyczepiane do punktów pod siedzeniem, a ta kobieta chyba nie bardzo wogóle wiedziałą o co chodzi;-(, dlatego dziś jedziemy jeszcze raz:-)
 
Bry laseczki :-)

znów foteliki na tapecie ;-) ja wlasnie dostalam ulotkę od fotelika kolezanki - uniwersalny jakiś bo mozna go montowac i przodem i tyłem - kategoria 0-18 kg :-) zainteresowana któraś??? ja nie bałdzo bo to wiekowy fotel i choc nie bral udziału w wypadku czy kolizji to jednak materiały z ktorych jest zrobiony maja swoje lata :-(

ja wczoraj zaczelam obczajać na allergo sprzedawce ktory ma tobi i rodi ale przeciez i tak nie zapakuja 2 fotelikow do jednej paczki wiec kupię gdzie taniej bedzie ;-) za miesiac :-)
 
Cześć Kobitki!

Widzę, że dzisiaj bardzo popularny jest wątek kulinarny ;-)
Ja siedze w pracy, rozkoszuje się chwilową nieobecnością mojego szanowengo kierownika;-)

W kwestii fotelika ja też muszę powoli zaczynać się za jakimś rozglądać, bo Kuba zaczyna wyrastać z nosidełka. Główka jeszcze mu nie wystaje, ale problem jest zaś z nóżkami, wystają i musi je smerf pokurczać:-(
Jak to jest z tymi fotelikami na przednim siedzeniu. Wogóle nie można dawać fotelika na przednie siedzenie gdy jest tam poduszka powietrzna, czy można ustawiać ale tylko tyłem?:eek:
 
No to ja jestem udana, cały post sobie skasowałam, no to jeszcze raz

Witam w te piękne jesienne popołudnie.

My jak co tydzień po rehabilitacji. P. Ania z Nikosia już się zaczęła śmiać i Księciem go nazywać, bo ryczy jak tylko ma swoim ciałkiem popracować, teraz śpi ten mój Leniuszek

Kamea nie wolno wozić dzieci z przodu jak jest poduszka powietrzna.
Agita zazdroszczę Ci tylkoj ednego nocnego wstawania, ja moich już nie liczę :-(
Hiox te kleszcze to takie cholerstwo i nawet do lasu nie trzeba wchodzić, wczoraj jeden mi na wózku usiadł brrr
Rubi to już wiadomo kiedy kawa w Koffeinie? :-)
 
reklama
Arco a niby taka mocna zima była, a nic cholerstwa ilosci nie zmniejszyła :wściekła/y:. U nas na dokładke znowu roje komarów :eek:
Kamea Arco dobrze pisze :tak: dodam tylko, ze foteliki-nosidełka wozi sie tylko i wyłacznie tyłem w kierunku jazdy :tak:

A w ogóle bry wszystkim ;-)
Humoru brak wiec sie nie odzywam ... ja nie wiem czemu ten TZ wszystko zawala, a potem ja swiece oczami :eek: ech ... :-(
Na poprawe humoru zamawiam Kubuniowi do pokoiku dekoracje na sciane :-)
 
Do góry