reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Ja tylko na sekundke, zaraz poczytam co u was :tak:

Własnie wrocilismy z chirugi z Mysim, kleszcza wczoraj w lesie złapał :-(. Taki malenki dziad ze hej :wściekła/y:. Oczywiscie ledwo sie w pincecie miescił i urwałam mu łepetyne :wściekła/y:. Grzebałam wczoraj wieczorem w Kubciu aby mu wyjac łepetyne tego pasozyta i na prózno :wściekła/y:. Pomijam fakt, ze w domu tylko insulinówki, a one są cieniste na maxa i grzeb sobie tym człowieku :-(. Pomijam fakt ze TZ potrzymac syna nie moze, bo się boi :szok::wściekła/y::no: masakraaaaa ... :wściekła/y:. Wiec dzis strzałke na Witosa zmontowalismy. Wrzucili Mysiaczka na stół zabiegowy :szok:, lampy odpalili :szok:, dziecko o mało zawału nie dostało :-(. Biedak tak sie wyrywał i trzasł z nerwów :-(. Ale cóz było zrobic :-(. Kleszcz wbił mu sie prawie między cycki, ciut nad splotem słonecznym, dziad jeden :wściekła/y:
 
reklama
yyyyyyyyyyyyyyyyyy
to bym se poszła na marne Rubi dzięki że jestes przytomna za niektóre gapy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no to ja ide w piątek hie hie hie
więc jutro amelkowa jak najbardziej możemy zdjęcia cykać :-):-):-)
zbieram się do dyrki
paaa

hiox ja nie wiem co się dzieje w tych lasach aż strach wchodzić :szok::szok:
mojej siostrzenicy (3 lata) wszedł jeden kleszcz w okolice żeber, więc wyjełam ...całego...ale rano budzę się, patrzę a ona ma kleszcze w oku!!!!! :szok::szok::szok: wlazł jej gnojek tam gdzie się śpiochy zbierają, nawet nie wiem kiedy bo przecież kąpana i oglądana z kazdejj strony była...a jednak....Bałam sie jej wyciągać żeby nei daj Bóg nie urwać pasożyta więc też po szpitalach jeździliśmy bo co niektórzy lekarze bali się zbliżyć :no::no::no:
Biedny kubuś dobrze że ma już to za sobą
buziak dla dzielnego chłopaka cmmmoookk
powinni jakieś odkleszczanie robić co sezon żeby tak nie właziły gggrrrrrr
 
Ostatnia edycja:
Boshe znowu elaboraty popisałyscie i nie wiem co komu miałam odpisac :-(

Anik one kochaja wbijac sie w oczy, to jedno z bardziej ulubionych miejsc tych dzidów :wściekła/y:. Moje psy tak miały z dziescia razy :wściekła/y:

Spi moje bida zestresowana ... teraz mam 3 tygodnie nerwówki czy jakis rómien nie wylezie :-(

edit: Wiecie jakie jaja :-D:-D:-D
Napisał do mnie facet czy nie mogłabym mu pomóc, udzielic kilku wskazówek odnosnie prowadzenia swojego szczeniaka. Odpisałam z kilkoma poradami, a on mi pisze ze jest parkiecierzem i jakbym miała jakis problem w tej dziedzinie to chętnie słuzy pomocą, a u nas własnie od kilku dni tematem na tapecie jest cyklinowanie dech i wszystkie za i przeciw (jest tam kilka ale:eek:), tez się wstrzelił co :-D:-D:-D. Dzis jak Mysiaczek wstanie i zje spadamy na oględziny kolejnego cykliniarza ... jednego mamy juz umówionego, ale zawsze odmówic idzie, nie :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
A My już po wizycie kontrolnej i Mały jest już zdrowy, można z Nim wychodzić na dwór, więć dziś się pisze na spacer, tylko napiszcie o której i gdzie jest zbiórka:happy2:, a tak wogóle to dostaliśmy też dzis skierowanie do alergologa w związku z czym mam pytanko - gdzie się nejlepiej wybrac, czy ta słynna Pani Żurek przyjmuje tez na kasę chorych?, jeśli tak to gdzie?:-)
Anik trzymam kciuki za Wojtusia:-D, a i odpisałam Ci na pw:-)
Hiox buziak dla Maciusia, dzielny chłopak i oby nigdy więcej takich niespodzianek:tak:
 
Agita ;-) dr Żurek przyjmuje na NFZ ale zapisy na 2011 rok rozpoczną sie w listopadzie... na ten rok limit jest juz wyczerpany :-(
 
Agita ;-) dr Żurek przyjmuje na NFZ ale zapisy na 2011 rok rozpoczną sie w listopadzie... na ten rok limit jest juz wyczerpany :-(

Kurcze masakra:-(, a nie wiesz może Rubi czy przyjmuje Ona też prywatnie?, i jak odległe są wtedy terminy??:-)

Juz znalazłam na necie i umówiłam Aluśka prywatnie na wtorek:-)
 
Ostatnia edycja:
Te terminy z NFZ są tragiczne! Człowiek chce czy nie musi iść prywatnie. wrrr:wściekła/y:

Te kleszcze to paskudztwo straszne. Ja nie potrafię tego ochydztwa wyjmować. Mój K jest specjalistą od takich zabiegów.

Dziewczyny co to za targi są w tym okrąglaku? Warto tam iść?

Aha, dziewczyny przymierzam się do kupna takich puzzli piankowych. Nie wiecie gdzie mogę takie dostać w Opolu i ile mogą kosztować?
 
Ostatnia edycja:
Kurcze masakra:-(, a nie wiesz może Rubi czy przyjmuje Ona też prywatnie?, i jak odległe są wtedy terminy??:-)

Juz znalazłam na necie i umówiłam Aluśka prywatnie na wtorek:-)

no ;-) jak jest awaryjna sytuacja to mozna sie wcisnąć nawet "na juz" ;-)

Dziewczyny co to za targi są w tym okrąglaku? Warto tam iść?

Aha, dziewczyny przymierzam się do kupna takich puzzli piankowych. Nie wiecie gdzie mogę takie dostać w Opolu i ile mogą kosztować?

Kamea :-) na targi warto iść ;-) moze sie spotkamy :-)

a puzzle piankowe są w sumie wszędzie ;-) ale jak mogę coś doradzić to szukaj raczej pełnych i duzych bo potem te małe elementy (np z literek) trza chować bo są na tyle drobne ze dziecko może je do buzi wpakowac

ja mam fajne, grube, tych malutkich elemencikow jest mało - kupilam daaaaaaaaaawno temu (dla Jaska) w Smyku za niecałe 50 zł a jest ich chyba 16...


a co do Allergovity i dr Żurek to znam masę osób, ktore są z niej zadowolone - Jaśka wyprowadziła z alergii bez zadnych leków, sterydów itp. - tylko dieta... no ale zeby dieta byla skuteczna trza wiedziec co wyeliminowac.... i dlatego chce Moni te durnowate testy zrobic...

aaa dzis młodej wyskoczyła wysypka wokół ust po wypiciu herbatki cytrynowej :-(
 
Dobry wieczór:-). Anik, Madzia byłam dziś na spacerze z Małym, ale nie wiem gdzie Wy chadzacie, a Waszych numerów nie mam:-(, ale już Wam piszę na pw, Mój numer i poproszę o Wasze, to może jutro się spotkamy:tak:, a tak pozatym to czekam na Mojego P. i dziś będziemy kąpać Alka w dużej wannie, tzn. ja albo P będziemy się kąpać z Małym, ciekawe czy Alusiowi się spodoba:-p
 
reklama
Do góry