reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Bry, ale zimno dzis.

Kamea jak Kubus nie wymiotuje to z główką wszystko ok :tak:. Jeszcze nie raz ci sie uderzy i to o wiele mocniej, dzieci sa jak ja to mówię plastyczne ;-)

Co myślicie dziewczyny o roku 2012? Z jednej strony przesłanki o przebiegunowaniu, z drugiej strony zagłada z kosmosu ... wierzycie?
 
reklama
Już przecież nie raz koniec świata zapowiadali a żyjemy dalej :-) nie wierzę w te rzeczy co mam być to będzie
Jedyne co mnie martwi to te pogodowe anomalie w Polsce, trąba powietrzna w naszym kraju?? brrrrrrrrrrrrr:wściekła/y::no::angry::crazy::baffled:
 
Ja przesądna nie jestem, ale kurcze nie podoba mi się to :/ zwłaszcza jak człowiek widzi co się z pogodą dzieje ... przez cos dinozaury wygineły ;) pomijajac juz wszystkie przesłanki majów, nostradamusa itd. Nie wiem co o tym wszystkim myslec, że " człowiek będzie szukał człowieka śladów"
 
bry kobitki
Xiox, myślę , że nasze dzieci dożyja starości zanim zabije nas globalne ocieplenie, 3 wojna światowa lub inne dzadostwo. Bankowo coś się wydarzy....bo myślę, że ziemia musi się oczyszczać. Ale może wtedy będziemy mieli możliwość mieszkania na innej planecie?
Myślenie że w ogromnym kosmosie istnieje tylko jeden układ słoneczny i tylko jedna planeta zdolna do życia i tylko my jedyni- cudowni ludzie- jesteśmy w całym kosmosie istotami myślącymi i rozumnymi jest chyba zbyt próżne. :crazy:
Mam nadzieję, że jeszcze się dowiemy, my lub nasze dzieci......Same widzicie jaki jest postęp techniki....Czy wyobrażałyscie sobie kiedyś istnienie internetu?? To przeciez nie mieści się w głowie, ja piszę w domu a wy od razu widzicie.....:-):-)
Internet jak wszechświat, niepojęty.......
a co jeśli deja vu to nic innego jak równoległy wymiar życia?? A co jeśli istnieje własnie inny wymiar??

A propos to temat mojego snu......byłam własnie na innej planecie- naszym scenikiem zresztą :-D:-D....bosko było......
 
Ziemia już się oczyszcza, te wszystkie tajfuny, trzęsienia ziemi, trąby powietrzne, wysokie temperatury lub niskie...ile ludzi przy tym ginie, pozbywa się nas...:crazy::baffled:
Wiecie że w tym roku były tylko 3 miesiące bez palenia w piecu? Przynajmniej w naszym domu. Koszmar:angry:
 
STO LAT STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)

RUBI - WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ŻYCZYSZ:tak::tak::tak:
A TO TORCIK DLA CIEBIE:-D
money-cake-thumb2339893.jpg
 
RUBI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18-TYCH URODZIN!:-)
Agnieszko, jak to dobrze, że są ludzie, którzy racjonalnie myślą;-) Uspokoiłaś mnie. A Kuba ma dzisiaj b. dobry humorek, więc chyba wszystko w porządku:-)
Jeżeli chodzi o te różnego rodzaju przepowiednie, to też podchodzę do nich z dystansem. Ale fakt, że te anomalie pogodowe zaczynają mnie przerażać. Aż strach pomyśleć co będzie się działo, gdy będziemy miały po 60 lat!:szok:

A tak poza tym ładna pogoda się dzisiaj szykuje. Słoneczko śweci... Miłego dnia mamule!:-)
 
reklama
Dzięki za życzonka :-) :-*

starosć nie radość ;-) ale mi to zasadniczo zwisa... generalnie mam gdzies te zmarszczki i wyglad bylem się jako tako ruszac mogła :-)

tera telenowela...

Monia w złobku ponoc spoko :biggrin2: wczoraj juz nie płakała jak ja odbierałam ale w domu...masakra... musi mnie dotykac... ręką, nogą, czymkolwiek... samo widzenie nie starcza... u taty na rekach ryczy jakby go pierwszy raz na oczy widziala... tylko mama, mama, jeszcze raz mama...
w chacie syf a ja nie wiem jak to ogarnąć z Monią na rękach...

dobra...ponarzekałam to zabieram się do roboty :biggrin2:

buzka :-*
 
Do góry