reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
a ja dziś sobie kupię BALKONIK :-) na starość jak znalazł ;-) ino nie wiem jak pogodzic balkonik z wózkiem??? :-D:-D:-D

Aga :-) ja na aerobik w wodzie nie mogę :-( wielorybów nie przyjmują :-(
 
Madzia juz nie pamiętam kiedy konczyłam cwiercwiecze ..... tak to dawko było :zawstydzona/y: Ale miło miło byc znowu dziestką :-D
 
właśnie dzwoniłam do nich. zajęcia są 3 razy w tygodniu, ale można chodzić ile razy się chce, są w pon. o godz. 20.05, środę o 18,00 i czwartek o 20.05, zajęcia trwają 45 minut. Ja się zapisuję w pon i czwartki i karnet na miesiąc kosztuje 152 zł na zajęcia 2xtyg ;) rubi nie gadaj glupot tylko wskakuj w stroj i idziemy ;-) dziewczyny no dalej chodzcie razem bedzie fajniej i odpoczniemy i rozerwiemy sie troche ;-)
zajęcia są w szkole podstawowej nr 5 na ZWM
 
reklama
Rubi no to sie zdecyduj-wózek czy balkonik? ja zdecydowanie widzę cię przy wózku;-):-D oczywiście dziecięcym,żebys zaraz nie wyskoczyła z jakimś innym;-)
Aga ja bym poszła,już kiedys chodziłam,ale teraz brak funduszy:sorry2:
 
Do góry