reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Arcobaleno ja mam już zaklepana synową;-) no chyba, że się będzie tak nieładnie prowadziła to Ci ja odstąpię:-D
Ja tam nie powiem , kto wczoraj się interesował Twoim synem .......wiesz....czasami niestety to nie mamusie wybieraja synowa , a moja Ola wyraźnie kokietowała Patryczka......no jemu do pewnego momentu to odpowiadało, że tak powiem- jadł jej z ręki :))
 
reklama
Ja tam nie powiem , kto wczoraj się interesował Twoim synem .......wiesz....czasami niestety to nie mamusie wybieraja synowa , a moja Ola wyraźnie kokietowała Patryczka......no jemu do pewnego momentu to odpowiadało, że tak powiem- jadł jej z ręki :))

daggy, być może Patryk jest już wolny, bo Monia przerzuciła się na starszych:-D;-) A Oleńka też kandydatka super, więc nie mam nic przeciwko;-)
 
dobra dobra... my tak na biednego Patryczka nastajemy a on w mamusi zakochany i zaloty innych dziewuch przyjmuje do czasu :-) :-D
najpierw przed Monią uciekał a teraz przed Olą :-)

ale w sumie byłoby fajnie...byłybyśmy wielką rodziną :-) musze tu poszukac kandydatki na synową.... no i mi Ania Amelkowej wpadła w oko :-) a Jasiek już nie raz mówił że lubi Anie (jak Ania pobila Monię - że niby to za Jaśka, że Ania go broni)
kurcze...z dziewuszkami krucho...same chłopaki...

ja bardzo proszę mamy jedynaków aby zabrały sie do roboty bo nam dziewuszek brakuje...

Jasiek ma mały wybór...jak nie Ania to mu zostaje Karolinka anik..., Marcelinka Lory...iiiiii....pomroczność jasna??? ja juz wiecej dziewuszek nie kojarze...
 
Hej ale mam rogala na twarzy, wróciliśmy od neurologa, Nikoś jest zdrowy tylko ma lekkie wzmożone napięcie mięśniowe i wymaga małej rehabilitacji, doktor stwierdził że jak już tutaj jesteśmy to pomożemy Małemu wyrównać braki. Jaka ulga :-)
Kurcze ale mi magiel zrobił co do picia alkoholu w czasie ciąży. Mówię mu że odkąd się dowiedziałam że jestem w ciąży to nie piłam a on a wcześniej?, no to ja na to że tak bo nie wiedziałam. To zaczął wypytywać ile i kiedy. Boże to było straszne.:baffled: Zapisał sobie że na imprezie wypiłam kilka drinków :-(

Rubi kamień z serca że to doszło :-)
Ja mam zamiar wybrać się na to spotkanie o ile męża namówię. Chustę już kupiłam ale nie dojdzie mi do niedzieli :-( Rubi tzn że jakieś ciuszki można zabrać i powymieniać

Rubi będziemy robić ale niech cycki mi odpoczną.;-)
 
patrzcie jaka mamusia, młodszej synkowi szuka:-D
a u nas szanse na córeczkę jeszcze są;-)

Amelka edit;-) Arcobaleno, super, że z Nikusiem wszystko super :tak: ja przy jednym i przy drugim dziecku, tak się złożyło, że wypiłam alkohol zanim się dowiedziałam, nie dużo, ale jakoś miałam cykora potem:-(
 
Ostatnia edycja:
Aga :-) no jak teraz kandydatek jest mało to muszę szukać przyszłych - nienarodzonych jeszcze :-) :-D

Arcobaleno :-) miałam dzis trzymac kciuki ale... zapomniałam :-( sorki...
grunt że wsio OK :-) a teraz Nikosia w obroty wezmą :-) dostałaś skierowanie do logopedy i psychologa???
no i daj znać która rehabilitantka Wam się trafi ;-)
 
Aga

Arcobaleno :-) miałam dzis trzymac kciuki ale... zapomniałam :-( sorki...
grunt że wsio OK :-) a teraz Nikosia w obroty wezmą :-) dostałaś skierowanie do logopedy i psychologa???
no i daj znać która rehabilitantka Wam się trafi ;-)
Nic się nie stało :-)
Mamy tylko skierowanie na rehabilitację, co do rehabilitantki to jeszcze nie wiemy, mamy czekać na telefon
 
reklama
cześć dziewczyny :-)

Aga dzięki za wczorajsze kawki było super tylko sorki że tak się darły te małe moje brzdące :tak::tak::-):-):-) mały usnął po drodze do domu, karola padła o 21 więc mały sukces :-) dziś rano wstać nie chciała no i ryk nie z tej ziemi po dotarci do żłoba :baffled: a wojtek lezy własnie na łózku i gada se do zabawek od ciebie :tak::-D no szok jemu to chyba wsyzstko jedno :-D
Rubi kiedy mogę cię złapać żeby książkę przechwycić? :-) Jak będziesz się na serio wybierała do klubu kangura to przypomnij mi - może tez się przyczłapię z maluchami tyle razy się tam wybieram i jakoś bez efektu może tym razem będe miała więcej powodów :rofl2:

ale pogoda się fajna zrobiła, chyba zaraz pójdę po karolcię z wózkiem :-)
miałam z nia dziś jechać do solarisa ktoś chętny?

amelka czy ty idzies dziś na zebranie do żłobka? na 17, będzie pewnie zwiedzanie żłoba (a to jedyna taka okazja żeby zobaczyć gdzie się będize twoja anusia bawić i gdzie spać) ja chyba nie dam rady bo będzie mi ciężko ogarnąć dwójkę a w sumie to kto wie :-) jeszcze zobaczę

no nic spadam robić przelewy :baffled::no: paaa
 
Do góry