reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Piastowską maja skończyć dzisiaj, tzn wylewaja ostatnią warstwę asfaltu i ma to potrwać do końca dnia, ciekawe czy od jutra ja otworzą:confused:
dla mnie najgorszym utrudnieniem jest remont mostu na Ozimnskiej, przez zamknięty odcinek trace na objeździe dużo czasu:angry:

ja to nietypowa jestem... tylko bitte sie nie smiać;-)... zajmuje się ochroną środowiska w firmie produkującej rozjazdy kolejowe (KolTram w Zawadzkiem)

a czemu mamy się śmiać??? ja zawsze mówię, że każda praca jest super jak się jest z niej zadowolonym:tak: każdy powinien w życiu robic to co lubi;-)
a ochrona środowiska to fajne zajęcie:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja tam jeżdziłam do zawadzkiego ale nie pamętam, nazwy firmy.....robiłam kilka biur...a w Koltramie chyba tez byłam.....ale to ponad 2 lata temu....

Anik umawiamy się po 15 w solarisie?? A potem możemy do Agi ale ja albo sama podjade bo Ola niestety spać będzie chiała,,,, albo ...sie zobaczy.....
 
Niektórzy (nie twierdzę, że wszyscy) traktują ochrone środowiska jako zło konieczne. Niektórzy myślą, że pewnie jestem fanatykiem i będę się przypinac łańcuchami do drzew i tu się mylą. Nie wiedzą co w moim zawodzie oznacza tytuł inzyniera, że muszę znać się na wszystkich procesach technologicznych stosowanych w firmie, jakie niosa ze sobą skutki itd... Myślą, że jestem jakimś nawiedzonym ekologiem, a tak niestety nie jest.
 
Piastowską maja skończyć dzisiaj, tzn wylewaja ostatnią warstwę asfaltu i ma to potrwać do końca dnia, ciekawe czy od jutra ja otworzą:confused:
dla mnie najgorszym utrudnieniem jest remont mostu na Ozimnskiej, przez zamknięty odcinek trace na objeździe dużo czasu:angry:
Aga to posłuchaj tego. Moje miejsce pracy mieściło się na Torowej, zaczęli robić wiadukt no i objazdem do pracy. Przenieśliśmy się na Głogowską, zaczęli robić Ozimską i znowu czeka mnie objazd:angry:. A ja od strony Wrocławskiej wjeżdżam do miasta, czyli całe Opole trza przegnać :-(
 
Aga to posłuchaj tego. Moje miejsce pracy mieściło się na Torowej, zaczęli robić wiadukt no i objazdem do pracy. Przenieśliśmy się na Głogowską, zaczęli robić Ozimską i znowu czeka mnie objazd:angry:. A ja od strony Wrocławskiej wjeżdżam do miasta, czyli całe Opole trza przegnać :-(

no to masz niefajnie:no:
a remont mostu na Ozimskiej zaczęli ja zapisałam Patryka do żłobka w Kolonii Gosławickiej:wściekła/y:
może z tego beretu uzbieramy na helikopter:-D:-D:-D
 
Cześć wszystkim :-)
A u mnie dalsze zmagania z napisaniem pracy.. Szlag mnie trafi chyba :wściekła/y:
Marcelina dostała dzisiaj gorączki. No i teraz zastanawiam się czy to zęby, bo ciągle ta buzia "chodzi", czy źle ją ubrałam :-( W końcu pogoda taka, że szkoda gadać..
Pozdrawiam
 
reklama
Amelka na początek muszę Cie przeprosić, bo to ja chyba taki bałagan robie na forum, że piszę posta za postem, ale nie miałam pojęcie, że Ty musisz potem to edytować:no: sorki.
Poza tym muszę mniej pisać, ale po takim okresie nieobecności trochę mi się stęskniło za plotkami z Wami;-)
News dnia: OTWORZYLI PIASTOWSKA:-):-):-)dla Was to może żadna rewelacja, ale dla mieszkańców Wyspy, Zaodrza i Centrum to raj:-):-):-):-)
Arcobaleno, nie należe do Klubu Kangura:no:
Loravandrel cierpliwości przy pisaniu pracy:tak:
A kawusia się udała:tak:;-) ja sobie posprzątałam po wojnie, posegregowałam zabawki;-)(taka moja mała obsesja;-)) i jeszcze pranie mi się udało zrobić, bo pojemnij na brudy juz pękał w szwach:szok:
Dzisiaj czekają mnie zakupy, a jutro przygotowania do weekendu pełnego gości;-):-)
Dziewczyny i wpadajcie częściej:tak: kurcze jak ja lubie taką pełną chatę:-)
 
Do góry