reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Wiecie co. Właśnie siedze w pracy i tak sciemniam dzisiaj, że głowa mała. Kierownik ciągle gdzieś łazi, a mnie się tak nie chce pisać tych procedur... tylko na bb zerkam. Kiepski ze mnie dzisiaj pracownik. Chyba czuję weekend... :-)
 
Kamea to się chyba powoli wciagasz hihi:-D
a z kim twój maluszek jest jak ty w pracy?

A ja słyszałam ,ze maja byc juz dzisiaj burze i ochłodzenie bo polarne powietrze do nas idzie:eek:
 
Ostatnia edycja:
Madzia ja własnie mojemu P. ostatnio mówiłam, że teraz wolę kupować rzeczy dla Małego niż dla mnie i mam przy tym mega frajde:-)


Poczekaj az bedzie dwójka- albo dziewczynka- zapewniam cie , że świr z ciuchami totalny, a sobie to umiem zawsze odmówic.....a ja kupować lubię....:tak:
 
Dopiero dotarlismy do domu.
Masakra przywiezli nam pęknięty, połatany jeden z parapetów i wmawaja ze tak ma byc buehehehe:-D, ta bo ja blondynka jezdem :-p W przyszłym tyg przywiozą nowy, oczywiscie za nic nie zapłaciłam. Moga juz tego ostatniego nie dawac, te co mam będa ze free :-p
I odebralismy lampy, kupione praktycznie w ciemno i są cudne, będą pasowac do całosci :tak: :-)

Skoro juz smutne tematy tu poruszamy, właściciel domu w którym mieszkam umiera:-( ... ja tak podejrzewałam ... rodzina to przed nim ukryła (ja sie dzisiaj juz na 100% dowiedziałam). Ma czasu maxymalnie do konca roku, choc lekarze watpia, ze az tyle :-( ... przerzuty wszędzie :-(. Szkoda go bardzo, jedyne 58lat:-(. Miesiąc temu zakuło go w boku, po dwoch dniach nogi spuchły jak banie, wzieli go do szpitala. Planował byc 2 dni, był 3 tyg, badania porobili. Na biopsje watroby termin dali dopiero na 27 sierpnia (nie spieszą sie juz) ... on dziewczyny leci w oczach z dnia na dzien gorzej wyglada. Od wczoraj znowu jest w szpitalu:baffled:.
 
Ostatnia edycja:
Ten rak to plaga jakaś! O niczym innym się już nie słyszy tylko o nowoteorach!
20 lat temu mało kto chorował na to, a teraz...



Dziewczyny, ale napisałam słowo nowotwór!!!! Nie wiedziałąm, że taka zdolna jestem!:-D
 
Ostatnia edycja:
kurde ale się wkurzyłam dziewczyny wieice że mamy zapłacone ten domek od dzisiaj :wściekła/y::wściekła/y::crazy::crazy: a nie od jutra i np dlatego że nas dziś nie ma to i tak mamy zapłacić buuuuuu
wnerwiałam się ale co zrobić za gapiostwo się płaci wwwrrrrr jestem zła na siebie, mogłam sprawdzić jak rezerwowałam :baffled::baffled::baffled::baffled: eeehhhhh
no to się pożaliłam :-)

amelkowa jestem w szoku twoja ania to istny anioł :tak::tak::tak: i w plecaku i na nocnik aaaaaaaaaaaa jestem zazdrosna ;-);-);-)

buziaki dziewczyny trzymajcie się ciepło czasem o was pomyślę :-D a moze i wpadnę na bb wieczorkiem
do zobaczenia we wrześniu paaaaaa
 
reklama
Dzięki :-) my też jesteśmy dumni :-D
Mimo że to jej stała pora na kupkę była ;-) a siku nie zrobiła prawie całą noc ;-)

Teraz Ania siedzi w plecaczku :tak: właśnie skończyłyśmy myć podłogę :-)
O to świetnie, widzę że warsztaty dla Was były owocne :-) Ja jeszcze nie wiem czy Nikosia będę nosić w chuście, na spotkaniu mu się nie podobało, może jest jeszcze za malutki, więc zastanawiam się nad wydatkiem na chustę bo trochę ona kosztuje :-(
 
Do góry