reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Bry ;-)

Hiox ;-) Monia zdrowa nie jest... nie ma AZS ale łojotokowe zapalenie skóry... nie ma alergii póki co ale ŁZS to choroba na tle hormonalnym więc jak nie wyrośnie z tego to w okresie dojrzewania... dziewczynka, skóra.... az strach się bać...
teraz czeka mnie wizyta u jakiegoś dermatologa i potwierdzenie czy to aby na pewno ŁZS bo ja już w nic tak do końca nie wierzę a im więcej czytam tym gorzej...

spadam do roboty ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny:-). My wczoraj wieczorem wróciliśmy od rodziców więc dopiero nadrabiam Wasze wpisy:-)

Hiox mam nadzieję, że ten remont już niedługo skończycie i już nie będzie trzeba się denerwować:-)
Amelkowa kurcze ta Twoja Ania to bardzo grzeczna dziewczynka:tak:
My w weekend motaliśmy Małego w Chuście i Aleks nie bardzo lubi moment wkładania do chusty i dociągania jej, ale poźniej jest super. Mały rozgląda się na wszystkie strony, a wczoraj na podwórku to mi nawet zasnął:-p. Aż żałuję, że dopiero teraz kupiliśmy chustę:-)
Rubi super, że Monia nie jest uczulona i mam nadzieję, że z tą jej skróką też będzie dobrze:-). A co do fantów dla Franiowej Mamy to dziękuję za info, już się tam orientuje co i jak:happy:
Anik udanych wakacji:-)
 
Ostatnia edycja:
Hiox, to Ty twarda sztuka jesteś:-)! Też ostatni chciałam wybrać się z moim mężulkiem (Kubuś jeszcze za malutki jest) do Tarnowskich Gór, ale tak mi cycki w ciąży urosły, że żadna góra ze stroju kapielowego mi nie pasuj. Może jak przestane karmić do wrócą do normy...

Rubi, o franiowej mamie czytałam, znam jej historię. Naprawdę jestem pełna podziwu dla niej i trzymam mocno za nich kciuki! Też spróbuję dołożyć swoją "cegiełkę", żeby pomóc im w tej walce.
Masz rację, u nas z tą opieką to luksusy... w porównaniu do tego z czym zmaga się Farniowamama.Generalnie nasza służba zdrowia to masakra! Gdzie nie spojrzysz tam potrzeban jest kasa, a jak juz chcesz gdzieć iść państwowo to musisz miesiącami czekać na termin! Chora jest ta nasza służba zdrowia!:wściekła/y:
 
Hiox, to Ty twarda sztuka jesteś:-)! Też ostatni chciałam wybrać się z moim mężulkiem (Kubuś jeszcze za malutki jest) do Tarnowskich Gór, ale tak mi cycki w ciąży urosły, że żadna góra ze stroju kapielowego mi nie pasuj. Może jak przestane karmić do wrócą do normy...

Mi się cycki po karmieniu zrobiły mniejsze niz wczesniej :szok:
Duzo było takich 'noworodeczków' :-). Czesc ludzi miała dla nich pobrane foteliki samochodowe, aby ich cały czas nie moczyc czy nosic :tak:.
Ja z moim Kubusiem ( teraz to juz dwa Jakubisławy na forum ;-)) byłam na basenie pierwszy raz. Naczytałam sie kiedys jak łatwo na basenie złapac pneumokoki. A my szczepienie na pneumokoki ustalilismy sobie na jego 2-gie urodzinki, wiec bylismy dopiero teraz.:tak:

Amelkowa leci leci ;-)

Wczoraj przy sprzataniu strychu znalazłam w jakiejs ksiazce mła fotke jak miałam 18 lat, matko jaka juz róznica :-(. Jak ofoce fotke to wam pokaze.
A wczoraj jeszcze sie od TZ nasłuchałam, jaka ja się gruba zrobiłam :wściekła/y:, ze wpierdzielam te czekolady (to akurat uskuteczniam całe zycie :-p) i dupe i uda mam ogromne :wściekła/y: ... nie ma to jak kochany TZ :angry:. A jak mu powiedziałam, ze ma sie patrzec na swoj brzuch co sobie przez zime wyhodował. To sie dowiedziałam, ze on sobie doskonale z tego zdaje sprawe i po przeprowadzce wraca na siłownie i nie bedzie miał nic, a ja chyba sobie sprawy nie zdaje jaka sie szeroka robie:baffled: ... no nie ma to jak kochany TZ tylko isc i depresje podłapac :-(
 
Boshe Rubi Ty sie nie zamartwiaj na zapas, Monia z tego wyrosnie i juz :tak:

Hiox :-) to samo mogę powiedzieć Tobie jak chodzi o wagę Kubusia :-p:-p;-);-):tak::tak:

a na poważnie to zobacz to i powiedz czy nie mam się czym martwić...
http://img198.imageshack.us/img198/5764/img0069.mp4

Hiox, to Ty twarda sztuka jesteś:-)! Też ostatni chciałam wybrać się z moim mężulkiem (Kubuś jeszcze za malutki jest) do Tarnowskich Gór, ale tak mi cycki w ciąży urosły, że żadna góra ze stroju kapielowego mi nie pasuj. Może jak przestane karmić do wrócą do normy...

mi po pierwszej ciązy przybyło (.)(.) o jeden rozmiar ;-) a teraz to nie wiem bo jeszcze karmię i tylko mam nadzieje ze mi sie potem wyrównają (.)(.) bo lewy większy jest :baffled::eek:
 
Amelkowa Wszystkiego NAJlepszego i oby jeszcze conajmniej 50 takich rocznic:-)
Hiox kurcze musisz pogonić tego Twojego TZ - mnie jeszcze zostało 6 kg do zrzucenia, żeby wrócić do wagi sprzed ciąży, ale muszę jeszcze troszkę poczekać - bo ja po cesarce:baffled:, ale jak tylko zaczynam marudzić Mojemu P., że tu czy tam mam za dużo to zawsze mnie pociesza i jeszcze nigdy na poważnie nie powiedział, ze jestem grubasek:-). Najwyżej śmiejemy się z siebie nawzajem, że wyglądamy jak dwa boczki, leciutko poprzerastane tłuszczem:-D:rofl2:
 
Rubi nie umiem otworzyc linku :no: moze wkleiłas ze swojego konta i dlatego?
Agita teraz jak mam na niego nerwy o całokształt, to mnie te uwagi jeszcze bardziej mnie denerwuja:wściekła/y:. Weszłam dzisiaj na wage i w sumie cos tam wiecej jest, ale nic czego sie pozbyc szybko nie da ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amelkowa gratulacje i na następnych parę latek wszystkiego najlepszego!!!
Rubi mam nadzieję,że Monia będzie miała łagodne objawy,albo z tego całkowicie wyrośnie,o ile to mozliwe,bo ja sie nie orientuje za bardzo.Z resztą gdyby nawet to pewnie za parę lat wynajdą jakieś porządne lekarstwo.Nie martw sie.
Hiox ech miły ten twój facet ,nie ma co:crazy: Ja zawsze miałam wielką dupę,ale widziały gały co brały,nigdy mi nic w tym kierunku nie powiedział,a jak ja się żalę,że tu za dużo tu wystaje,to tylko mówi:daj spokój:laugh2:
A ty z tego co ja widziałam to chudzinka jesteś i nie wiem co ten twój man wymysla:baffled:
 
Do góry