reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Aga jeszcze na Oleskiej (jak jedziesz od miasta to prawie na skrzyżowaniu z Pużaka-chyba) jest taka restauracja kameralna Stodoła .A my byliśmy w Willi Młynówka na weselu i nie śmierdziało;-)
 
reklama
Aga jeszcze na Oleskiej (jak jedziesz od miasta to prawie na skrzyżowaniu z Pużaka-chyba) jest taka restauracja kameralna Stodoła .A my byliśmy w Willi Młynówka na weselu i nie śmierdziało;-)

Magda myśmy w Stodole na obiady chodzili kiedys właśnie na roczki i chrzciny, bo miesli dobre jedzenie, mała sala z kominkiem, w zimie super :tak: ale na chrzcinach Patryka jakieś gumiaste kotlety były i surówki jakies dziwne i powiedziałam że już tam nie pójde:no: A w Młynówce byłam dzisiaj bo rubi mi powiedziała, żebym zajrzała, no i tak z kuchni jakimś dziwnym żarciem zalatywało, że nie pójdę tam :no:
Hiox, dzwoniłas do Smoczej Jamy?
 
Aga zielonego pojecia nie mam ile tam się płaci, najlepiej zadzwon i zapytaj. Ja 60zł płaciłam gdzie indziej :tak: tylko to był obiad + kawa z ciastem i kolacyjka :tak:

Nie nie dzwoniłam, bo konkretów nie znam.
 
Ostatnia edycja:
Kurcze to ja widzę, ze w Opolu są nizsze ceny niż na Śląsku, gdzie ja robiłam:szok:. Myśmy za obiad, ciacho, owoce, zimne napoje, zimną płytę, jakieś 2 sałatki i barszcz z krokietami płacili 95 zł od osoby, a i to było jedno z tańszych:confused2:. A za jednodniowe wesele (z własnym alkoholem) rok temu płaciliśmy 180 zł od osoby:baffled:. Eh, a ja myślałam, że na Opolszczyźnie jest drogo:-)
 
No dopóki nie napisałyście jakie są ceny tutaj, to mnie się to wydawało mało:sorry:, bo w okolicach Zawiercia gdzie się wychowałam takie właśnie są ceny:-)
 
A to mysle, że nie powinno być większego problemu ze znalezieniem. Chociaż teraz jest sezon wesel i mogą być porezerwowane sale na weekendy:eek:. Hmm, a tak to ja za bardzo mniejszych restauracji nie znam w Opolu, gdzie można by wytwornie zjeść obiadek:baffled:. My jak już to jadamy w mnichu:-)
 
reklama
Do góry