reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Amelka ja w sumie to mam po drodze więc mogłabym podjechać jak będę jechała po Patryka, tylko potrzebuje więcej info, w sensie o co dokładnie mam pytać i jaką kasą dysponujemy?????

No i forumowa ciotka obcałowała już naszą solenizantkę z samego rana:tak:;-):-)
jeszcze raz 100 lat dla Monisi:-):-):-)

dziewczyny i polećcie mi jakąś niedrogą knajpę na obiad na roczek:confused: byłam już w Radiowej(czekam na ofertę szefa;-)) i Willi Młynówka(tam nie fajnie bo śmierdzi trochę:sorry:) no i nie wiem gdzie jeszcze mogłabym pójść:sorry:??????
 
reklama
Hej dziewczyny. U nas w miarę spokojny dzień, Aleks bawi się na podłodze i miętosi pluszaka:-)

Rubi Wszystkiego NAJ NAJ NAJlepszego dla Twojej kruszynki:-)
 
100 lat Monisiu !!!! Dużo zdrówka, samych radosnych dni, fajnych pań, kolegów i koleżanek w żłobku oraz pociechy z brata i cierpliwości do rodziców !!!

Aga myśmy robili chrzciny w wenedzie na 1.Maja -jedzonko mają dobre,ale musisz sprawdzić czy Wam lokal odpowiada ,płaciliśmy ok 40zł/os. W restauracji Europa na ul.Dworskiej maja oprócz sali weselnej też mniejszą na takie właśnie imprezki- zobacz na str.internetowej, może też w Piramidzie da się zarezerwowac miejsce na wiecej osób. nic mi więcej do głowy nie przychodzi:no:
 
Ostatnia edycja:
Oj Aga nie wiem, ale tam masz bardzo dobre i swieże jedzenie. Robilismy tam taty okrągłe urodziny i stype po babci ale nie pamiętam juz ile wyszło. Ja moge tylko napisac ze za nasz roczek&chrzciny tez w czyms takim a'la jak salomon weselnym płaciłam 60zł/os za osobe - obiad ( zupa i 5 rodzajów mies i 3 rodzaje sałatek, ziemniaki i kluski), napoje, ciacha, krokiety z barszczem.
W Salomonie masz duza sale i kameralną sale na mniejsze przyjęcia :tak:
Do takich imprez jest jeszcze hotel Olimpijski, Ali Baba, Arkadia (nowe) i nie wiem czy nie pomyliłam nazwy. I cała mase pod Opole Regius - Czarnowasy, Krzanowice nazwy nie pamietam, Dobrzen Pod Lasem i Kuchnia Sląska, w Chrząstowicach Karczme itd itd

Ciacho na racuchy rosnie, moze pierwszy raz robione w zyciu robione drozdzowe cosik i mi wyjdzie :-p

Jak te fotki i monitory przekłamuja. Lampe, w której się zakochałam i wycofali z produkcji namierzyłam, super cieszyłam sie jak dziecko. Ich pracownik odpowiedzialny za sprzedaz wysyłkowa dzis skoczył do ich salony w Swarzędzu (importer jest w innym miescie) i dzwoni do mnie i mowi, ze one nie sa czekoladowe, a przezroczyste :eek:. To je odrezerwowałam :-(. Zamowiłam za to do pokoju dziennego 5 jedynek, a miały byc 2 x jedynka i 1x trójka, ale oczywiscie tez ja wycofali z produkcji:eek:. ( ostatnie 11 jedynek ma importer i finish tej lampy - masakra co za firma ma cos max 2 lata w sprzedazy i fruuu z rynku, a z moim tępem zastanawiania sie musiałabym poprosic juz katalog na 2013rok :-p). Przynajmniej rabacik i wysyłke gratis utargowałam, a co :-p
Boshe ja mam takie problemy z kupowaniem, wczoraj znowu byłam popatrzec na płytki podłogowe jakie wybrałam i tylko szukam sposobu jak je sobie obrzydzic - normalnie to jest chore :confused2:. Jade dzis jeszcze do jednego salonu popatrzec co tam daja jeszcze raz i juz zamawiam, nie bedzie odwrotu :tak: ... a dzis moge szalec po miescie na luzie, Kubus jedzie w tym czasie do babci :-D
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny ;-) domy weselne odpadają, ja nie chce robić żadnej imprezy wielkiej, tylko zabrać gości na obiad, potem pojedziemy na tort do teściów;-) dlatego im bardziej kameralnie tym lepiej ;-) najlepsze by były karczmy chyba:confused: no i 40zl od osoby na taki obiad to chyba ok cena, więcej to za dużo:tak: ja będe miała między 20 a 25 osób :tak: myslałam tez o cateringu:confused:
 
Aga to Salomon idealny z ta mała salą :tak:. Oni jedyni maja kluski ślaskie w bułce tartej - pyszne :tak:

edit: aaaaaaaaa moze w koncu zaczne remont aaaaaaa :laugh2::laugh2::laugh2: jutro mi gosc projektujacy instalacje w bloku ma podac gdzie puszczą piony w projekcie (termin oddania projekyu to początek wrzesnia:eek:), aaaaa na to czeka mi hydraulik, ktory wstrzymuje ekipe aaaaa moze jednak ten remont nie skonczy sie w 2156 r :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga to Salomon idealny z ta mała salą :tak:. Oni jedyni maja kluski ślaskie w bułce tartej - pyszne :tak:

edit: aaaaaaaaa moze w koncu zaczne remont aaaaaaa :laugh2::laugh2::laugh2: jutro mi gosc projektujacy instalacje w bloku ma podac gdzie puszczą piony w projekcie, aaaaa na to czeka mi hydraulik, ktory wstrzymuje ekipe aaaaa moze jednak ten remont nie skonczy sie w 2156 r :-D

tylko jeśli ja mam płacić 60zł za obiad / os to sorry, ale szkoda mi dawać ponad 1000zł, szczególnie że to nie ma byc jakaś wielka impreza, ja po prostu nie ma warunków w domu żeby tyle osób na obiad zaprosić, a teściowej nie chce robić problemu(mimo, że wiem, że dla nie to sama przyjemnośc), ja tak nie umiem:no: tak sobie teraz myślę, że catering będzie najlepszy:tak:
 
Do góry