reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Próbuje jeszcze raz, jak znowu zje po 3-cim zdaniu ... padne :wściekła/y:

U nas noc KOSZMARNA:wściekła/y:. Nie wiem czy to spowodowane tym, ze mnie wieczorem nie było w domu ( nie myslcie, ze sie relaxowałam w knajpce, to mi nie jest dane:no:, sprawy budowy matki załatwiałam :eek:). Jak wychodziłam Mały chwile popłakał, potem szlał z TZ, zjadł kolacje i znowu płakał, wiec sie wykąpali i do nynka :tak:. Ok 21 dotarłam ja, a o 22 godzinie do 1 w nocy non stop ryk :eek:, co zasnął, odłozyłam ja lub TZ, znowu ryk :eek:. Głodny nie był bo mleko dałam, popił herbatki, przebrany, on z matką lub TZ na rekach bedzie i tyle :eek:. CYCA MAMY :szok:

Amelkowa tak jak Rubi pisała mam mieszkanie na zaodrzu, 5 minut od rynku wolnym spacerkiem ;-)

Rubi mi na Przylesiu odpowiadało własnie to 'daleko' :tak: i, ze tam nie mam mozliwosci zrobienia duzego blokowiska :tak:. Pomijam, ze cudny rozkład mieszkan 3 -pokojowych maja :tak:, no i te tarasy :-). Trudno, było mineło :sorry:

Dzis mam gosci, TZ siostrunia z małym 2 m-cznym przyjedzie, tz TZ ja przywiezie. Ciekawe jak mój Łobuz na takiego malucha zaaraguje.
 
reklama
Monia i Jasiek mieli sie wczoraj spotkac z kuzynkiem ale im sie auto zepsulo :-( znow trzeba bedzie poczekac z 2 tygodnie....
my sie z terrorystka nigdzie nie ruszamy :-( malz powiedzial ze gdyby mu sie tak darla za uchem ze 100 km to chyba by oszalal i zaparkowal na jakims drzewie :no::wściekła/y:
mowiem Wam... takie larmo robi to male gardlo ze chyba ja pozycze mojej firmie i bedzie na dachu radiowozu za syrene robic :-):-D

co z niej wyrosnie??? co to za dziecko? spacery - nie, jazda autem - nie...
 
Rubi a jednak to sie sprawdza, ze jak jedno dziecko grzeczne, drugie daje w kosc;-). Mówią, ze dziewczynki grzeczniejsze;-)

Jaką mamy dzisiaj śliczną pogode, a tu goście :wściekła/y:, oleje i wyjde z Małym na placyk niech korzysta z tlenu :tak:. A zapomniałam Wam napisac, ze mamy nowy fajny placyk na wsi:-), wczesniej tylko przedszkole miało.
 
Amelkowa ;-) miesiac... a mi sie wydaje ze minely juz wieki... po rozpakowaniu juz u nas nie bylas :-(

a teraz fotki Jaskowych motorowo - odrzutowych kapciochow ;-)
 

Załączniki

  • IMG_0382.jpg
    IMG_0382.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_0381.jpg
    IMG_0381.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 51
Hej.
Weekend zaliczam do bardzo udanych :tak: Pogadałyśmy z kumpelą, faceci się troszkę spili (dodam, że widzieli się po raz pierwszy w życiu ;-)), ale chyba się polubili :tak: w każdym bądź razie mój mąz już planuje wyjazd do Kielc - tym razem ze mną (bo ostatnio byłam sama z Oliwką).

Rubi, wypasione te paputy :tak:;-):-D

Co do prezentów - Oliwka na urodziny dostanie Baby Borna, do tego wózek, wanienkę i nosidełko, więc na Mikołaja i Gwiazdkę mamy cudowanie z głowy - będą kolejne akcesoria do lalki :-D
A dla chłopców... Nie mam pojęcia :no: Może zestaw jakichś fajnych klocków Lego?? Lub coś w tym stylu??

W ogóle jeśli chodzi o zabawki to ja oczopląsu dostaję...:sorry: Wchodzę do sklepu i chcę wybrać lalkę... A przed oczami mam ich setki - śpiewające, tańczące, fikające, mówiące, sikające, płaczące... i w ogóle wszystkorobiące :eek: Tragedia...

Ostatnio i tak mały postęp zrobiliśmy, bo trzy czwarte zabawek Oliwki wylądowało w kartonach i "wyszło" z mieszkania ;-) Zostało jej kilka pluszaków, domek-farma i domek My Little Pony :tak: no i do tego kilka lalek... Na urodziny tak się obłowi, że nie trzeba jej nic więcej ;-)

A moje dziecko to się ostatnio robi troszkę bezczelne :eek: Jak byłam u teściowej to przyszedł na chwilę ojciec mojego szwagra... A Oliwka zaczęła go szturchać nogą i mówić do niego "Cześć, Panie Ząbek" :shocked2::-D mówię jej, że to nie Pan Ząbek, tylko pan Janusz, a ona jak on wychodził mówi "Do widzenia, Panie Ząbek" :sorry: Chyba zabronię jej oglądać mam talent :sorry:
Do tego namiętnie udaje Dżolinę Balerinę (dla niewtajemniczonych to taka lalka baletnica) - piruety kończy pytaniem, czy jej tą lalkę kupimy :eek:
A spacery... Masakra... Dzisiaj 5 minut stała na trawniku bo jej pieski (wymyślone) nie mogły kupki zrobić :eek:
Zwariuję :cool:

A teraz już życzę dobrej nocy :tak:
 
Bry!

rubi no ja też będę na pewno coś tam będę zamawiała ale myślałam, że bliżej świąt bo nie wiem jak w bezglutenie ale glutenex zawsze na święta ma jakąś ofertę pysznych ciast no i opłatek. Najbardziej zależy mi oczywiście na opłatku a na razie w b/g-enie nie widzę, więc jak się pokaże to ok ( no chyba że zamówię sobie opłatek w sklepie na Ozimskiej)

Marcik zapachowe czy bez to bez znaczenia bo brrr mi aż ciarki przechodzą po plecach ja sobie pomyślę, że siedzę na kanapie z kawką a tu widzę dym.........albo coś a Wrocławska całkiem całkiem ok

Amelkowa jak po kawce?? Ania nie szalała??

dziewczyny zaczynam się bać tej całej pandemii grypy!!!!!!!! masakra bo coraz więcej osób jest na to chorych

miłego dzionka :-)
 
Ostatnia edycja:
Hi :-)

Boshe jakie te 'stare' chłopy są głupie :no:. TZ wielce wytęskniony za siostrunią, ona mało co przyjezdzała ostatnio ze wzgledu na ciaze, a teraz małego ... odwalił takie cos ... Kubus zjadł zupke, Liam mleko wiec sie szykujemy na spacer, aby słonka nie tracic ... nagle TZ on zostaje bo jest zmeczony:eek:, nosz :wściekła/y: to ja chciałam z jego siora pogadac czy on :eek:. Dobra poszłysmy same, (jej mały jest taki grzeczny jak Kubus w pierwszych miesiącach, czyli je, śpi, patrzy i od nowa :tak:), byłysmy na placyku, Kubus szalał, Liam spał :-D. Potem poszlismy pochodzic po naszych ulubionych rozdrożach i tu mój syn wymyślił ... wynalazł jakas kałuze ( nawet jej nie widziałam) i sobie stópki zaczął w niej moczyc :eek:. Wiec szybka akcja, buty z nóg, do wózka i strzała do domu :-p. Nakarmiłam obiadem wszystkich, po czym TZ musi isc sie przespac :eek:, bo zmeczony ostatnim nocnym szalenstwem syna :eek:, no tak zapomniałam, ze na 10 razy moich on wstawał do Gangstera raz :eek:. Jak juz sie TZ wyspał to na necie siedział, super jest ten chłop :eek:.
Mowie mu moze pobawisz siostrzenca, on a niby jak :szok: ... mowie wam masakra :-D:-D:-D

Ja nie mam pomysłu na prezenty dla Kubusia, zabawek ma dosc, a i tak tylko piłkami się bawi :-p. Wczoraj od TZ siory dostał kolejną, tym razem prawdziwą dużą do nożnej:-D.
My chyba nic mu nie kupimy :zawstydzona/y:, chyba, ze na cos wpadne :eek: ... pomysły mile widziane :tak:

Ten mój Łobuz nauczył sie wchodzic na kanape i mam przes.......ne :wściekła/y:. Sciaga z wysokich półek lampki :eek:. Wstaje na kanapie i biegnie :eek:, tylko czekac jak spadnie i o kant ławy sie rozbije :no:. Ja mam dużą kanape, taka w litere C, sam tył ma 4m, a boki po 2m, wiec widzicie, ze ma się jak rozpędzic Gangsterzyna jedna :eek:

Aniulka ja ze względu na ta pandemie nie ogladam wiadomosci, juz z tydzien ani jednego programu informacyjnego. Nic sie zrobic nie da, a bede siedziec, myslec i schizowac :zawstydzona/y:

Rubi cudne paputki dostanie Jasiu :tak:

Inna super, ze przez net poznaliscie tak pasujące wam osoby ;-)
Oliwka kob ietka z charakterem, męża to ona sobie wychowa :-p
 
Amelkowa smok jest po to aby nam pomagac ;-). Ja tam go nie traktuje jako 'samo zło' :-p. Na dworze smok jest super, dziecko nie nałyka się zimnago powietrza prosto do gardełka jak jest zakorkowane :-p

Aaa zapomniałam napisac, ze Gangstus małego kuzyna nawet nie zauwazał, miał swoja robote :-D:-D:-D, czyli tak jak myslałam :tak:. Torba Liama z gadzetami co lezała obok niego, była za to bardzo absorbująca ;-)
 
inna :-) my nie mozemy dopuscic do spotkania naszych dzieci!!!

teksty Jaska... z ostatnich dwoch dni...

1. Jasiek przychodzi do mnie i mowi:
- powachaj
no to ja zaczynam mu wlosy wachac a ten sie drze:
- nie wlosy! raczki mi powachaj!
wacham te raczki i mowie ze ladnie mydelkiem pachna a Jasiek na to:
- no bo robilem kupe ale uparta byla i nie chciala wyjsc to ja wydlubalem...

2. Jasiek pisze list do Mikołaja - dla siebie chce klocki lego (zjezdzalnia dla pingwinow) a dla Moni grzechotke... Mowie ze grzechotka to troche malo... on takie wielkie klocki chce a Monia ma dostac tylko grzechotke?
- Monia jest jeszcze mala i ma male potrzeby

3. Jasiek z tata spotkali sie w lazience - Jasiek myl akurat lapska i R mowi:
- ale ladnie myjesz raczki, gdzie sie tego nauczyles?
- jak bylem u mamy w brzuchu - nudno tam bylo to sie uczylem

moje dzieci... filozof i terrorystka :-)

Marcik ;-) opis Twojego TZ pasuje do mojego malza ;-) taki gatunek :-) jakos nie umiem mu wytlumaczyc ze meczac sie w zabawie z dzieckiem tez mozna odpoczac... dla niego odpoczynek to lezenie na kanapie i przerzucanie programow w TV :-(
a kapcie Jasiek juz dostal bo wujek cisnienia nie wytrzymal :-):-D

Amelkowa ;-) ja chyba tez Moni jakas karuzekle kupie albo chociaz sam mechanizm do starej bo na malza nie licze (ze naprawi...)
a najlepiej poslij M do komisu :-) tam tez sie czasem okazje zdazaja :-)

zamowilam albumy - dla Jaska tez i chyba bedziemy te opiwiastki Jaska tam zapisywac :-)

aniulka ;-) ja tak jak Marcik nie ogladam programow informacyjnych :-) na sezonowa grype sie zaszczepilam na reszte nie mam wplywu wiec... luuuzik - poki nie musze to o tym nie mysle ;-)
a zamowienie musze zrobic przed Mikolajem bo socjalny musi rozliczyc faktury :-) i nie bede ich cierpliwosc wystawiac na probe bo mogliby mi dac dla Jaska paczke taka jak dla innych dzieci i nie przejmowac sie faktem ze Jasiek dostaie z niej...soczek bo w reszcze albo gluten albo bialko krowie :-(
 
reklama
Rubi ma twój Jasiek wyobraznie :cool2: szkoda, że tatusiowie są inni od dzieci, szczególnie bez tej energii i zapału do czegokolwiek w domu:eek:

Ze wzgledu na to, ze rozwazam jednak ponowna ciaze ( obecnie jestem 95% na nie, TZ 100% na nie, nie umiemy sobie wyobrazic dzielenia miłosci pomiedzy dziecmi:no:), zostawiam wszystko po Gangsterze w tym karuzelke i mogę wam naszą pozyczyc dziewczyny :tak:

Zamówiłam kozaczki dla Gangsta na allegro. Czekam juz 2 tyg ( pisali mi ze ok 2 tyg musze własnie poczekac) i juz pypcia dostaje bo chce je na live zobaczyc, na foto cudne:tak: ( grafitowe pasujace do czapki pilotki grafitowej z futerkiem jaka ma Mały). A po drugie wypada aby dziecko w połowie listopada w koncu kozaczki miało :-p, bo kurtki i kombinezona nadal brak :eek:. Dziadek ( moj tato) dzisiaj jakis zdobyczny kożuszek mu przywiezie, na weekendzie w górach był i wyczaił wnusiowi ;-). Moja bida w kurtkach jesiennych + puchowa kamizelka lata :eek:, goracy jest wiec mu ciepło:-p, co nie tłumaczy opieszałości Starych ;-)
 
Do góry