reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

corko moja.....UWAZAJ :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • dziecibymaciejraulinajtys2.jpg
    dziecibymaciejraulinajtys2.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 33
reklama
hej Babki

no rubi niezła ta fotka hihi:-):-):-):-) a ten przepis na ciacho wyjdzie z mąki bezglutkowej??????

ale się napisałyście czytam i czytam i w końcu dobrnęłam do końca :-)

a u nas jak zwykle choróbsko ja już normalnie nie wiem co mam robić ciągle katar, który po kilku dniach wywołuje kaszel i tak w kółko!!!!!!!!!!!!! no ręce opadają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dzisiaj po tygodniu przerwy Maciek poszedł do przedszkola i co????????????? odebrałam go z katarem, który aż mu po brodzie płynął.Ale się we mnie zagotowało jak to zobaczyłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: trzy babki siedzą a mały z gilami na brodzie lata :wściekła/y::wściekła/y: tak się nachwaliłam to Papatkowo a tu taka wpadka!!!!!!!!! już mi się nie podoba a w czwartek jak tam pójde po młodego to muszę się z właścicielką rozmówić!!!!!!!!!!

co do chust to ostatnio na tvn-ie w DD tvn był kawałeczek o wiązaniu chust nawet fajnie to wyglądało ale jakoś tak chyba nie dla mnie, babka tam miała dzidzi z tyłu na pleckach i chyba to tak trochę ciężko tak zamotać tą chustę no albo trzeba mieć duuuuużo wprawy:-):-):-) ( sama się chyba zamotałam hihi)

laseczki kiedy robimy znów spotkanko?? fajnie by było znów poplotkować w "realu"

pozdrawiam Was cieplutko
 
aniulka :-) to ciacho to ja robie tylko z maki bezglutenowej - konkretnie z maki domowej z bezglutenu ;-)
a maki pszennej u mnie w domu niet
 
Bry ;-)

Wczoraj Kubus spał mi 4h ciągiem w dzien, az sie zastanawiałam czy nie chory :szok:. Dzis za to pospał az 30 min :eek:

Aniulka jak Macius daje rade w przedszkolu? Podoba mu się? Biedny zasmarkany chodzi :szok:, ja nie wiem co te niektóre przedszkolanki tam robią :no:, przeciez to ich praca, taką sobie wybrały :tak:

Dowiedziałam sie kilka dni temu od znajomej z ratusza, ze beda budowac obwodnice południowa ( miasto projekt zatwierdziło), zaraz obok oś Przylesie :-(. A miałam juz upatrzone ( ma za chwile zaczec sie sprzedaz, babka z biura ma do mnie dzwonic abym przyszła po papiery) jedno mieszkanko w blokach, które maja dobudowywac i doopa:-(. Zwazajac na to, ze tylko tam mi sie podobało i było mnie wzglednie stac, to teraz musze zostac na starym mieszkaniu od rodziców co mi dali :confused2:. Remont zaczne w maju, wiec w wakacje zamieszkam :eek:, nie lubiłam tam mieszkac :-(, no cóz wyjscia nie ma :eek:. Jak zwykle nie po mojej mysli, zycie zas ......e :wściekła/y:
 
Rubi wrzuć proszę fotkę jak się zamotasz z Monią i o co chodzi z tym ponczem?? Dla dwojga :-) - plissss oj muszę zoaczyć jak to fajnie wygląda :-)

a do tego mamowa też sie wybiorę :-) o ile mała mi na to pozwoli :-p
dziewczyny pogoda straszna na szczęcie moja myszka usneła na chwilkę, normalnie nei ma co robić :sorry::sorry::sorry:
w weekend przyjezdża do mnie siostra ze swoją córcią 3 latkową i chyba wybiorę się do smoczej jamy

dziewczyny znacie może jeszcze jakies miejsca gdzie można by zabrać maluchy??
 
hmmm.... to mamowo calkiem calkiem ;-)

tyle ze mamy Opolanki cos sie za mocno zadekowaly :-( plotkowac nawet nie chca :-(
 
reklama
Hej Dziewczyny.
Ja ostatnio nie mam czasu, znowu mam szkołę na głowie, ale w końcu mogę powiedzieć, że jestem na III roku :-D:-D:-D No i mam już wybrany i zaakceptowany przez promotora temat pracy licencjackiej ;-):
"Twórczość artystyczna wśród osadzonych w Zakładzie Karnym w Głubczycach" :tak: Bo może niektórym wydaje się to dziwne, ale więźniowie potrafią cuda zrobić :tak: Dowód - w załączniku na samym dole ;-)
Poza tym... Czasem wchodzę poczytać, ale widzę, że tutaj ploteczki są głównie nt. maluszków nowonarodzonych ;-) a ja w tej kwestii to niezbyt wiele mam do powiedzenia... Bo obecnie mam zupełnie inne problemy ;-)
Poza tym - chyba jako jedyna nie jestem z Opola i to też mnie przytłacza... Wy możecie umówić się na spacer, kawę, ploty w każdej chwili, a dla mnie to już mała wyprawa :-(
Niemniej jednak - całuję Was i pozdrawiam wszystkie :tak:

I obiecany załącznik - łabądek wykonany z papieru :
 

Załączniki

  • Zdjęcie0039.jpg
    Zdjęcie0039.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 35
Do góry