reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

hej

właśnie tak sobie pomyslałam, że też gdzieś mam karuzelkę co prawda nie mam zupełnie pojęcia jaka firma ale jak znajdę to którejs mogę dać (muszę doprowadzić A do piwnicy a to może nie być łatwe:wściekła/y::wściekła/y:) pamiętam, że była tam muszka, pszczółka jakaś biedronka i chyba ważka. także jak będę ja miała w rękach to dam znać ale powiem Wam, że u nas karuzelka nie sprawdziła się tak bardzo jak takie pianinko, które można zawiesić na szczebelkach i też sobie gra nie umiem wstawiać linków także nie podam :-D:-D:-D:-D

Marcik luzik mój Maciek chyba ze trzy razy spadł z kanapy na szklany stolik Bogu dzięki, że nic mu się nie stało tylko stolik był trochę poobijany ( oczywiście Mały nie zrezygnował z włażenia na kanapę) a stolik w końcu ja rozwaliłam bo chciałam go przesunąć.....:tak::tak:

mój Mały miał rano takiego focha że bite 40 minut darł się i darł a wszystko dlatego, że chciałam aby usiadł na nocnik. No nic to sąsiedzi mieli pobudkę :szok::szok: zaprowadziłam Go później do przedszkola a tam nie chciał mnie puściuć tylko ciągnął na salę do zabaw :tak::tak: uhh mam nadzieję,że to było jednorazowe bo już zaczynam myśleć co się dzieje w przedszkolu że Mały robi fochy

na razie pa
 
reklama
bry :-)

my juz od kardiologa wrocilysmy :-) oczywiscie ryk na cale Opole jak tylko auto sie zatrzymalo... musze sie chyba umawiac z nia do lekarza w godzinach miedzy 22:00 a 6:00 rano - wtedy podroz szybka, korkow nie ma :-)

dziurka w serduchu mniejsza ale nadal jest... nastepna kontrola z UKG i EKG w marcu....

aniulka :-) jak na karuzeli jest wazka to Amelkowej i Ani sie przyda ;-) dzieczyny juz jedna wazke maja w kolekcji :-)

a ta ksiazeczka o nocnikowaniu nie pomaga? kup tablice, magnesy, jakies smakolyki i go po prostu przekupuj :-) na Jaska podzialalo :-)

ahhh dotleniam sie :-) siedze sobie prawie na balkonie :-) Mloda sie wietrzy :-) a ja przy lapku z ciepla kawusia i ciasteczkami (a doooopa roooosnie)
 
Dobry Wieczór.

Byliśmy dzisiaj na szybkich zakupach w Opolu ;-) - Makro + Karolinka ( a konkretnie Wójcik ). Kupiliśmy Oliwce jej wymarzoną lalkę ;-) i trochę ciuszków :tak:
Oliwce zrobiłam parę dni wolnego od przedszkola. Nie chcę żeby załapała choróbsko, bo w czwartek na urodziny koleżanki idzie... A w przedszkolu pogrom okrutny :sorry: No i w przyszłym tygodniu Oliwki urodziny, więc fajnie, żeby zdrowa była :tak: a katarek może uda nam się zaleczyć szybciorem ;-)

Amelkowa - ja jestem jak najbardziej za Twoim moderowaniem ;-)

Aniulka, współczuję takiego poranka :eek: I trzymam kciuki, żeby to był jednorazowy wyskok ;-)

Idę na końcówkę M jak miłość, a później 39 i pół ;-) No i na koniec Kuba W. :tak:;-)
 
witam

Amelkowa co do karuzeli to ok i jak tylko A ją wygrzebie z piwnicy to dam znać najszybciej jednak to będzie w sobotę tylko to jest taka mała karuzelka no nie wiem sama ocenisz :-):-):-)
a co do moderatora to hmmm ja też mogę Ci oddać mój cenny głos!!:tak::tak::tak:

Inna w tym Wójciku super ciuszki są ja jednak wolę ciut tańsze sklepy:-):tak:

rubi ta książeczka o nocnikowaniu troche pomaga :-):-D:-) bo jak Maciek widzi tą dziewczynkę z okładki, która siedzi na nocniku to czasami szybciej załapie o co mi chodzi i też siada, a jeśli chodzi o treść książeczki to wywnioskowałam, że Maciek jest jeszcze nie gotowy:szok::szok::szok::szok: ale to dziwne bo przecież to już wielki chłop!! nie wiem może ja źle interpretuję. Czekam do weekendu jak będzie zimno to odkręcam kaloryfery na full i Mały będzie biegał w samych majtkach zobaczymy czy coś to da.
 
Aniulka, ja na Twoim miejscu nie martwiłabym się bardzo... Oliwka zaczęła załatwiać swoje potrzeby do nocnika/kibelka dokładnie jak miała 2,5 roku :tak: Wcześniejsze próby nic nie dawały :no: I to było nagle - 31 maja siusiała do pampka i nagle od 1 czerwca przestała robić w pampersa i tak jej zostało :-D Ja jej nie zmuszałam, no bo nic na siłę... No i w końcu poszło szybko i sprawnie, bez wojen, większych wpadek, itd. :tak:
A co do Wójcika... Fakt, że tanio tam nie jest, ale za to jakość tych ciuszków :rolleyes2: no i piękne są :tak: A poza tym doszliśmy z mężem do wniosku, że wolimy kupić jej mniej ciuchów, ale takie porządne i z jednej kolekcji, gdzie co się nie założy to wszystko idealnie do siebie pasuje :tak:

Amelkowa, gratki pierwszej samotnej kąpieli :-)
I nie zazdrość mi zakupów, bo u nas to jest tak, że najpierw szukamy chętnych do zaopiekowania się Oliwką (z nią w ogóle nie jeździmy do sklepów), a później pędem żeby szybko wrócić, bo z Oliwką niekoniecznie ktoś chętnie zostaje na dłużej :sorry: A jak była mała to o zakupach też marzyłam...
I wiesz co, Oliwka jak jeszcze cycała to też bardzo często jadła... Co godzinę, dwie... A na cycku potrafiła wisieć do godziny... Masakra... :eek: Wiecznie głodne dziecko miałam... Pamiętam, że jak przyszła do nas położna, Oliwka dopiero co była po karmieniu, położna siedziała już z pół godzinki, a Oliwka wrzask, więc w końcu ja ją do cycka a ta jak się rzuciła :szok: położna powiedziała, że tyle lat w zawodzie pracuje i jeszcze nie widziała dziecka które by tak szybko i zachłannie pierś ssało :shocked2::szok::-D;-)

A w ogóle mam pytanie, może Wy mi pomożecie, bo ja już nie w temacie - co można kupić dziewczynce 7-miesięcznej na Mikołajki? A później na Gwiazdkę? To ma być coś niedrogiego :tak: czyli max. do 80 zł :tak: Dodam, że dziecko ma wszystko - karuzele, maty, krzesełka, lalki, książeczki... Myślicie, że możnaby coś do ubrania kupić??

A, i jeszcze się pochwalę co zakupił dla mnie mój mąż...;-) Od pół roku go prosiłam ;-):-D:
ct-kettler_verso307.jpg
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki

inna ja myślę, że spokojnie możesz kupić jakieś ciuszki na prezent no chyba że jakąś zabawkę ze "świecidełkami" i melodyjką a zakup od męża- rewelacja!!!
 
bry :-)

inna ;-) my z Amelkowa czaimy sie na cos takiego -->
RAMKA Z GLINĄ GRAWEROWANA IMIENIEM DZIECKA (805690262) - Aukcje internetowe Allegro

a ja wczoraj dostalam taki album (Amelkowa - duzo do pisania tu nie ma ;-)) --> MOJE PIERWSZE 5 LAT -A Geddes- OD WYDAWCY -BORDOWY (807472396) - Aukcje internetowe Allegro

u Jaska w przedszkolu tez malo dzieci i malo...pan :-)

aniulka ;-) Jasiek tez dlugo nie byl gotowy... nauczylam go sikac na nocnik jak mial 2 lata i 4 miesiace :-) ale poszlo nam to bardzo szybko :tak::tak::tak:
daj Maciusiowi jeszcze troche czasu a Cie potem synek zaskoczy :tak::tak::tak:

Amelkowa ;-) przeszlas chrzest bojowo - kapielowy ;-) Gratulacje :-) jeno nastepnym razem nie targaj pelnej wanienki :-p

ja caly czas czekam na kielbase wyborcza :-p:-p:-p co mi obiecasz za moj glos (zaznaczam..."obiecasz" - to sa raczej obietnice bez pokrycia ale milo jak mi ktos cos obiecuje :-):-D:tak::-p)

wiecie co... jestem uzalezniona od allegro, doz i w ogole... ciagle cos kupuje :crazy::eek::sorry: ciagle wynajduje cos co MUSZE kupic.... wczoraj obczajalam stroje karnawalowe :-) w koncu bal juz za... 2 miesiace :-):-D:-):-D
malz stwierdzil ze niedlugo bede Moni wyprawke do szkoly szykowac :-D:-D:-D

ok - krolwena sie budzi :-) papatki
 
reklama
muszę się Wam pochwalić co mój synek zrobił wczoraj w przedszkolu :-):-)
dla niewtajemniczonych to są korale z makaronu :tak: a pani Mu tylko "troszkę" pomagała:-):-)
 

Załączniki

  • Obraz 1248.jpg
    Obraz 1248.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 26
Do góry