reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Marcik :-) nie przejmuj sie :-) moj Jasiek ani kozakow ani nowej kurtki zimowej nie ma ;-)
zreszta... za tydzien ma byc 17 st.C wiec nie bede dziaciaka w kozuje pakowa bo tak kalendarz nakazuje :-)
a Monia smiga tak--> body z krotkim rekawem, bluzeczka i rajtki i na to kombinezonik z pojedynczego polaru :-) nie marznie:tak:
 
reklama
Rubi ale jakas kurtke Jas ma, nasza w kurtałce z poprzedniego sezonu na rękawy 3/4 ;-) i długosc do pasa :-p, w takiej zamałej nie ma szans go poscic na dwór. A w naszym zeszłorocznych kombinezonach chodzi mały Liam :tak:.

Ide na dwor pranie wyrzucic i dac szpryce Fibince ... poki Łobuz śpi ;-)
 
Amelkowa tak gdzies do 9 m-ca bo potem zaczyna ja targac i trzeba zdemontowac przed zniszczeniem ;-)

Tylko wy kochane macie małe w gondolkach i śpiworkach, a Gangster śmiga na dwuch ;-)

edit: zapomniałam napisac jaka : Lullabye Birdies Mobile od Fisher Price
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcik ;-) Amelkowa sie spaceruje wiec ja Ci napisze - Fisher Price Jungle za 50zl + mata edukacyjna tez Fishera i wczoraj sie aukcja zakonczyla a chetnych nie bylo

ja sie poczaje na uzywanego canpola bo u nas juz dwie karuzele zespute :tak::-p
 
Rubi ja widziałam karuzelki canpola w Rolniku, własnie takie małe są jak Amelkowa szuka :tak:. Chyba 30 czy 50zł kosztowały, nie pamiętam:no:.
Nie wiem jaka to kolekcja jungel z fishera :no:. Ja tam lubie fishera mocne te zabawki robią :tak:.

My dzisiaj z Gangsta tez 2h na dworze, juz miał dosc i się mi na nogach zaczął wieszac :-p, kondycja mu siada jak się ma na grzbiecie duzo więcej ciuchów niz w lecie ;-). Jak potem grzeczniutko do wozka wchodził :-D.
Siły zregenerował mlekiem i drugim daniem. Teraz śmiga po domu jak helikopter ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Marcik ;-) karuzelki z canpola sa rozne rozniste - zalezy czy zabawki sa pluszowe czy plastikowe, czy mozna je zdejmowac czy nie, czy sa przy okazji grzechotkami... opcji jest wiele :-)

Amelkowa :-) chcialabym zeby mi tak nogi od spacerowania w 4 litery wchodzily ;-) moze popilnujesz Monie a ja Anie zabiore na wycieczke? :-)

w domciu jest juz prawie grzeczna - byle nie przegapic jak zaczyna byc senna i zeby jej jakas zaraz nie obudzila - dzis takie zarazy byly 3 - tata, listonosz i braciszek :-/

jutro smigamy do kardiologa ;-) spanko przedpoludniowe odpada tak wiec bedzie niezla jazda...

OK.... wszystkie juz spicie to ja sie tez ewakuuje :-)

kolorowych snuffffffff
 
Aniulka, ja z jednej strony też się boję tej grypy, a z drugiej zastanawiam się, na ile ta sprawa jest zbyt mocno rozdmuchiwana... Poza tym dzisiaj jak oglądałam Fakty to poległam... Apelują, żeby uważnie obserwować objawy choroby, jeśli zaobserwuje się coś niepokojącego od razu do lekarza... a za chwilę lekceważaca wg mnie wypowiedź lekarza - "Do mnie przychodzi 20 osób dziennie z gorączką, przecież nie będę wszystkich do szpitala wysyłał" :eek:
Ponadto nie ma takiej afery jak co roku na powikłania po zwykłej grypie umiera mnóstwo ludzi... Bo o takich "prozaicznych" rzeczach u nas się nie mówi...

Marcik - chłopy to tak mają... :sorry:
Rozbrykanego Gangstera współczuję, tym bardziej, że coś wiem o szalonych pomysłach dziecka w tym wieku:sorry:

Amelkowa, no chyba taki zeszyt Oliwii założę :tak: Pamięć jest ulotna, a to na pewno będzie świetna pamiątka (prezent na 18-stkę jak znalazł :-D)
A co do karuzelki... Oliwka miała taką zwykłą, plastikową, nakręcaną, ale jakoś niespecjalnie się nią interesowała :no:
Za to teraz jak idziemy do znajomych i jak dorwie karuzelkę z pluszowymi konikami to jest szał :-D:-D:-D;-)

Rubi, no nasze dzieci razem... mogłoby być hardkorowo :shocked2::-D:rofl2: Teksty Jaśka powalają na kolana :cool2::-D:-D:-D:-D:-D


A my dzisiaj bezmyślnie daliśmy Oliwce gazetkę z Makro z zabawkami... I generalnie wszystko jest "piękne, niesamowite, supel splawa" i mamy jej kupić "zupełnie wsistko" :eek::-D:rofl2:

A przypomniał mi się jeszcze jeden tekst mojego dziecka:
Siedzimy w poczekalni u dentysty i Oliwka lata jak perszing. Mówię jej żeby usiadła u tatusia na kolanach, a ona nie i nie. Więc mówię że w takim bądź razie ja usiądę mu na kolana. A ona do mnie:
"No wiesz co? Nawet nie plóbuj" :eek::cool2:


Edit: Dziewczyny, nie wiem, czy zwróciłyście uwagę, ale potrzebny jest tu moderator :tak: Amelkowa, Rubi - może Wy byście się zgłosiły? ;-) No a jak nie to domyślam się, że i tak kogoś trzeba wybrać żeby pilnował tu porządku :tak:
Forum BabyBoom - Ogłoszenia na Forum : Opolszczyzna
 
Ostatnia edycja:
Rubi kto śpi ten śpi ;-). U nas nie spi nikt :eek:. TZ nosi marude, ktora niedawo się obudziła. Zwarjuje przez te zęby :wściekła/y:, ostatnia czwórka wychodzi, napuchniete dziąsełko jest okropnie :-(.

Inna dziś moj syn wszedł kilka razy na ławe :eek:. Wredna matka za kazdym razem sciagała i mówiła, ze nie wolno, to Gangster tupał nozkami i kolor zmieniał na brdowy, za 5-tym razem odpuscił :-p. Nawet mi nie pisz z własnego doswiadczenia, co mnie jeszcze czeka :no:;-).

Nasza karuzelka super sie sprawdziła, zwłaszcza te machajace skrzydełka :tak:, niby jakies bajery ma, a jest w sumie prosta:tak:. Łobuz ją uwielbiał :-), dobrze mu wybrałam :-)

Dziewczyny obojetnie, która wezmie moda, u nas i tak nic do roboty nie ma. Cisza spokój i porząde.:tak:
 
reklama
Marcik, widzę, że nie ja jedna buszuję po nocach ;-)
Oby Gangsterowi zęby szybko wyszły i dał Wam pospać :tak:

Co do moderowania - chodzi też o to, że w razie jakichś spamów, reklam, itp. nie zawracać głowy adminom, tylko żeby mod danego wątku sam to mógł usunąć :tak:

Marcik, no jak nie chcesz, żebym pisała o wybrykach, wyskokach, pokazach specjalnych to nie będę :no::laugh2::-D Chociaż... za dużo tego żeby w jednym poście opisać ;-)

A w ogóle to kiedyś mój tato powiedział, że on się dziwi, że jeszcze nikt w przedszkolu nie zwrócił uwagi na siniaki Oliwki :eek: No baaardzo dowcipne to było :sorry: A czy to moja wina że ona jak małpa skacze ze schodów, robi fikołki, próbuje stać na głowie... i najczęściej obija sobie plecy :eek:
 
Do góry