reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Amelkowa ;-) a ja mam mleko 2% i mam mleczko skondensowane bez cukru i mam napoj kawowy i kawe naturalna i rozpuszczalna... dalej kusic???:-D:-D:-D

edit: inke - swinke - chinke tez mam!!!!
 
reklama
eee tam zaraz zdesperowana... a Ty tez po jakims czasie zatesknisz za rozmowami z kims starszym niz Ania :-):-):-)

no i kawusi to sie z dzieciakami napic nie da :-(
 
i ja witam cieplutko
nosa dzisiaj ni wysune zza drzwi a co bedzie jak przyjdzie zima.......brrr
rubi super ze bioderka moni sa na 5 bo wiem ile to znaczy dla mamy i jak sie przejmuje mialam znajaoma co cala noc przeplakalabo wczesniej zauwazyla ze corka jej krzywo siedzi ale mi jej zal bylo i nie wiedzialam jak pomoc na drugi dzien poszla z nia do pediatry dzieciecego i okazalo sie ze wszystko dobrze i nie ma zadnych powodow do obaw dzisiaj dziewcze chodzi do 2 klasy podst i za chlopakami biega ...
amelkowa gdzies napisalas nie moge znależć ze pogadujesz z kompem ....spoko ja tez w przerwie na jedzenie...
i ciagle sie dziwie ze ....znowu?...dopiero jadlam....:-D
 
Cytat:Napisał corina
Dziewczyny,
Mam jeszcze jedno pytanko odnośnie opolskich lekarzy, chodzi o dr Kowalczyka - czy któraś z Was miała u niego robione badanie usg? On podobno jako jedyny w Opolu robi 3d, tak? Ile kosztuje u tego doktora wizyta z usg?
corina >>>> usg 3d oraz juz 4d robi sie rowniez w GMW ul 1 maja 9/72,73
to jest na rogu z kollataja nr tel 0774538166
 
reklama
Rubi super ze z bioderkami nie macie problemu :tak:

Amelkowa jeszcze zatesknisz do tych chwil 'błogiej nudy' :cool2:

Wiecie co sobie ten moj Gangster wymyslił :szok:. Rzuca piłke i biegie do niej z zamknietymi oczami, on sie cieszy a ja cała blada:eek:
 
Do góry