reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

ja tak se chcialabym zapytac czy ktoras byla moze na usg 3d u doktora mączki w opolu?? wie moze ktos ile on bierze za to usg ??? bo dzisiaj ginekolog mi o polecil na pamiatkowe zdjecie i nagranie ale nie pytalam sie go oszczegoly :happy:
 
reklama
Miss ja nie pomoge mimo, ze to 'mój'gin:zawstydzona/y: Bo raz że wieki nie byłam ( tak tak pojde - nie bic :zawstydzona/y:), a dwa, ze on od mojej rodziny centa nie wezmie:-).

Bylismy z Gangsterem schody zamowic, juz sobie wyobrazałam jak wszystkie są jego, a on zasnął w drodze na tą wichure i spał w aucie pod salonem :-D . Mogłam na spokojnie się umówic :-). Miałam nosa aby juz jechac, bo mama mowiła spoko masz czas ( ja je musze miec na marzec, tak mam kolejnosc robót na budowie ułozona) i zgadnijcie na jaki miesiac teraz robią terminy :-p:cool2: ufff a potem matka by mi jeczała, ze musi miec na przedwczoraj :-p
W przyszłym tygodniu bedziemy u mnie na budowie mierzyc i zaproponuja nam projekty, bo 2 pary schodow robimy. Jakie maja tam u siebie w salonie cuda:szok::szok::szok:, mowie wam, nie dziwie sie, ze kogo nie zapytam z budowlanki o schody gadaja tylko o tej firmie:tak:, a ceny maja standardowe, jak inni :tak:

Wszedzie gadaja o tym kryzysie, a najkrótszy termin na dobrego fachowca czy firme to 3 m-ce :confused2:

Rubi prosba wyslij mi do siebie nr tel esem ( mam sprawe do twojego małza :cool2:;-)), TZ mi kompa jutro zabiera wiec tylko es zostaje ;-)
 
Witam.

Ja jestem dzisiaj nie do życia :no: Mimo pięknego słońca nic mi się nie chce :no: Stanowczo za późno poszłam spać... Mam w planie po pracy zalec w łóżku ale nie wiem czy dotrwam, bo dopiero co zaczęłam pracować :eek: a do 16 mogę nie wytrzymać :cool:
 
Bry;-)

Rubi danke :tak:

Inna śpij sobie smacznie, między klientem a klientem :-p

Zaraz ide dac Fibi szpryce, juz mi się ręce trzęsą :-(
 
Marcik ;-) wlasnie sie zastanawialam ze jak na net nie wleziesz to nie odczytasz PW a ja Twoj nr tel mam w starym tel :-(
wiec teraz ja mam prosbe - wyslij jakiegos eska do mnie zebym miala Twoj nr w moim nowym aparacie ;-)

inna ;-) ja mam to samo - spac mi sie chce, glowa mnie boli :-(
Monia tez ma zly dzien - nie polezy sama ani chwili :-( z zoladkiem przyklejonym do kregoslupa lecialam do kuchni, Monia raczyla mnie decybelami no i zamiast chleba ukroilam sobie palca :szok::no: no i u nas ostatnio to norma - jem z Monia na ramieniu - moja corka ma radar - jak tylko zaczynam krecic sie wokol jedzenia to zaczna koncert... dba o linie mamusi :-):-D:tak:

miss ;-) pomysl gdzie beda jakies oszczednosci - chodzisz do gina prywatnie czy na chora kase - jak na chora kase to idz na usg - to sa raptem ze 3 wizyty prywatne :tak: masz dodatkowe ubezpieczenie? jak tak to pewnie dostaniesz kase za urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu... zawsze mozna tak sobie tlumaczyc wydatek ;-)
ja akurat nie jestem fanka zdjec z usg 3d bo te dzieci mi tak jakos potworkowato wygladaja (nie bijcie...) i odpuscilam sobie to badanko - mam 3 fotki z usg 2d - na pierwszym widac glowke i plecki Moni a na dwoch nastepnych Monia ssie paluszka :-)
za to teraz pstrykam fotki co jakis czas i nie moge sie nadziwic jak ona szybko rosnie ;-) ale to widze glownie po ubrankach i sadelku :-)

a teraz.... klade sie do lozka - Monia spi to moze i ja pospie ;-):tak:
 
witam dziewczyny po dłuugiej przerwie :-)
Wciąż siedzę w domku z Karolką - ostatnio ciągle nam choruje, ale już jest ok, jutro idę z nią na kontrolę i mam nadzijeę ze od poniedizałku będzie mogła iść do żłobka.

Amelkowa - jak ty żyjesz kochana? Czy ty już może na porodówce jesteś?? ;-)
Rubi - powiedz mi jak ty dajesz radę organizacyjnie z dwójką ?? Ja wczoraj taką deprechę złapałam że ryczałam jak bóbr całe popołudnie aż do wieczora. I zastanawiałam sie jak sobie damy radę z dwójką maluchów, psiorem i przeprowadzką, która akurat wypadnie w czasie mojego porodu :szok::szok::szok:
Rubi pamiętam że jesteś chustowa tak?? Powiedz mi kochana (bo ja tylko mam chustę kółkową - i bardzo mi sie sprawdziła przy Karolci) w takiej normalnej do motania to jakie dziecię malusie można wkładać?? Czy ja w kwietniu będę mogła zamotac moje maleństwo a w wózku zawieźć Karlolkę do żłobka? Czy chusta ta to dopiero od np skoczonych 3 miesięcy? Bo w tej kółkowej to rehabilitantka mi powiedziała że w dużej mierze przyczyniłam się do wady postawy u Karolki bo za wcześnie ją nosiłam przodem do siebie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-:)-( - ojjj ja głupia...

I mnie się też nic nie chce - ojjj jak się nic nie chce :rofl2: ale wiecie co fajnie że zaczeli grzać :tak::tak::-D:-D i dziś nawet całkiem ciepło na dworze więc może jakiś mały spacerek z młodą zaliczę :rofl2:
Poza tym dziewczyny czy któraś z was zapisuje się na basen z maluchem?? Ja mam taki zamiar na sezon zimowy i mam nadzieję ze starczy miejsc :tak:

Dziewczyny buziolki dla was i waszych maluszków :-):-):-)
 
reklama
Do góry