reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
Wiesz on ostatnio jakis marudny sie staje, tu sie smieje, gangsterzy, a po chwili buuu bez łez i tak buczy :szok:
Moze faktycznie koszmara miał, moj biedaczek :-(
 
hej hej hej !!! ;-)

jak mi sie uda namowic meza to dzisiaj moze zajzymy na te targi ale cos mis ie wydaje jak tak patrze jak gnije w lozku ze sie nie ruszy w ogole :no::-p a wy idziecie??
 
Ja dzisiaj nie, chociaż polecam warsztaty o 13:30 :tak::tak:
Ale jutro chcę iść na te o 10:30 - na artystyczne warsztaty popatrzeć jakie można zrobić zabawki z niczego :-D:-D
 
hej
no Marcik z tą Twoją porannością to lekka przesada :-D:-D:-D zastanawiałam się czy kończyłaś czy zaczynałaś dzień:-D:-D:-D

a ja muszę się pochwalić że mój Maciek zrobił siku do nocnika :-):-):-):-):-) no wiem że "jedna jaskółka wiosny nie czyni" ale zawsze to jakiś początek

a co do butelek to ja tak jak Daggy nie spieszyłam się z nimi bo liczył się tylko cyc miałam jedną w razie W ale leżała długo nie używana nawet już nie wiem co to była za firma chyba canpol

dziś pogoda raczej spacerom nie sprzyja bo jakoś tak się zanosi i zanosi a miałam iśc z małym na karuzele koło okrąglaka no zobaczymy a te targi to gdzie? w okrąglaku??
 
tak, targi w okrąglaku :tak::tak:

mi bardziej zależy na smoku niż na butelce, no ale jedną też chcę mieć w razie czego...
Mam nadzieję że z karmieniem piersią problemów mieć nie będę :sorry2:
 
dzieki Amelkowa to chyba pójdę zobaczyć bo w końcu mam to pod nosem:-):tak: a i może będzie ta obiecana karuzela dla Maćka
 
Aniulka dzis to cieko stwierdzic, bo o 3:30 zwlekłam sie do sypialni:-p, a o 4 Gangsta płakał:-(

Dziewczyny butle trzeba miec:tak:, choc po to aby dawac swoje ściagniete mleko, jakby cycki sie poraniły czy trzebaby było maluszka z ojcem zostawic samego, czy do herbatki :tak:
 
czesc kobitki....my jutro napewno idziemy na targi , ja moze nawet na raty po rano chce byc i na warsztaty o bezstresowym odstawianiu od piersi...:-)
a dzis moja psiapsióła z podstawówki ze Stanów przyleciała , nie widziałysmy sie od 8 klasy .....kontaktu nie miałyśmy przez 10 lat .....a niedawno za pomocy NK sie nawiązał.....i dzis jesteśmy umówieni z nią i jej mężem!! :happy2::happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Daggy no to super takie spotkanie po latach

a co do targów hmmm zadowolona nie jestem :-:)-( bo jak dla mnie za dużo tam nie ma co oglądać a i obiecanej karuzeli nie było bo jedna jest dla małych dzieci ale niestety mój Maciek by nie wysiedział na takiej ja myślałam o takiej małej karuzelce łańcuchowej no cóż aaaaaaa i nawet chcąc się dostać na te karuzele to niestety trzeba kupić bilet. Jedynie co tam jest oki to dużo kącików dla dzieci Maciek szalał jak nie wiem co :-):-):-) moje dzidzi ma chyba ADHD
Dla ciężarówek jest więcej do oglądania i dowiedzenia się czegoś:-):-) no a ja zapoznałam się z ofertą papatkowego zacisza i teraz rozważam hmm aa i jeszcze chyba skorzystamy z zajęć w akademii szkraba. no więc jednak coś....
 
Ostatnia edycja:
Do góry