reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

dzięki Madzia, na Allegro też popatrzę, żeby porównać ceny...

Mięsko się piecze, pranie się pierze, szkoda że naczynia się same nie zmywają... :-p:-p za parę miesięcy będą, bo na bank kupujemy zmywarkę do nowego mieszkania :-):-)

teściowa kupiła na lumpkach super zimowy kombinezon - taki na 9-12mcy, ale co tam. Jest jasno beżowy ze sztruksu w takie malutkie kwiatuszki i motylki chyba no i ma różowego misia w środku, tak mi się podoba że szok :szok::szok::-D:-D:-D

Inna to gdzie Ty pracujesz że tak nie masz co robić??? :-D:-D:-D
 
reklama
Dom posprzatany, Gangster nakarmiony i wyprasowany, na moje prasowanie nie mam juz czasu :baffled:, zjem sniadanie i lecimy na dół, trzeba cieczki wyprowadzic na kolejny spacer ....

Przed chwila listonoszka przyniosła butki, które zamowiłam Kubciowi, ale mi sie podobaja :-):-):-), ło takie ;-)

1ae7f9e4ef743678med.jpg


baf270b266ceac12med.jpg


TZ dzwonił i dupa blada z jutrzejszych tarów razem :-(, znowu sami bedziemy :baffled:
Auto nasze sie zepsuło w Niemczech :baffled: i musi po nie i kierowce jechac:baffled:. Jedzie dopiero wieczorem jak kolejne wroci z Niemiec, bo teraz nie ma czym go scholowac, a musi jechac az dwoma autami i tak oto był Stray w weekend w domu :baffled:
 
Marcik, śliczne te buciki :tak::tak::tak:
Współczuję samotnego weekendu... Jeśli Cię to choć trochę pocieszy - ja jutro od rana do wieczora sama, bo m. do 15 w pracy i zaraz po tym na mecz jedzie, a w niedzielę pół dnia sama bo m. do 15 w pracy :baffled:

A u nas nieśmiało słoneczko zza chmur się przebija :tak::-)
 
łłłłłoooo matko dziewczyny aleście naprodukowały hie hie hie nie nadążam
ale tyle co zdążyłam przeczytać to

my tez mamy wanienkę niebieską bo ja uwielbiam niebieski a Karolka - dziewczynka i zupełnie się tym nie przyjmuję ;-)

Daggy krzesełko kupiliśmy w opolaninie na dole bo ceny takie jak na allegro i nie mamy coprawda fisherpricea bo był za drogi aaaaa faaaajny baaardzo fajjjnyyy :-) kupiliśmy baby design za 330zł i facet nas przekonał że dzieci to korzystają z tych krzesełkem max 1-1,5 roku bo później to tylko przy małych stolikach albo z rodzicami przy stole dużym siedzą :dry::dry::dry:

dziewczyny czy któraś z was chodziła z dzidziolkami na basen? Kórcze nie wiem czy już otwarty czy jeszcze nie a najchętniej pokazałabym Karolce trochę więcej wody aniżeli tylko tyle co w wanience :-)

Marcik - buciki bomba !!!!! :tak::tak::tak: ja tez się rozglądam za jakimiś dla Karolki tylko że ona jeszcze nie chodzi więc chyba takie szmaciane jej kupię żeby tylko tyle co do wózka miała

inna alez masz pracę kurde jak człowiek się tak nudzi to czas się ciągnie jak falki z olejem - wiem co mówię bo mam podobnie tylko ze mnie szef na ręce patrzy i z bb nici i jeszcze muszę się nieźle nakombinowac żeby pościemniać co przez te 8h robie eeehhhh

Amelkowa - rzeczywiście ubranka zostawia się na tzw wymianę - i mnie się ten pomysł bardzo podoba.
Ja urodziłam Karolkę (moje pierwsze kochane maleństwo) i ręce mi się trzęsły jak maiłam ją przebrać poza tym miałam cc i wszystko strasznie mnie bolało. Położne i pielęgniarki zawsze przebierały dzieci rano około 6 w nowe ciuszki (i nie było znaczenia czy dzieci matek po naturalnym porodzie czy po cc) w nocy jak któremuś się ulało to tez było przebierane i za kazdym razem w ciuszki ogólnodostęne.
Karolka była tak malusia że rozmiar 56 (ten który z domu wziełam) mogłam jej dopiero zakładac w 3 miesiącu życia więc korzystałam z ubranek ogólnych. Poza tym fajne jest to że jak dziecko się posika albo ubranko ubrudzi od kupki to nie przejmujesz sie tym zupełnie tylko wrzucasz ubranka razem z pieluchami tetrowymi do specjalnego pudła i koniec a tak jak masz swoje to musisz ich sobie pilnować

A po spotkaniu napiszcie jak było :-):-):-)

trzymajcie się dziewczyny i smacznych ciasteczek i kawki
buziaki paaaa
 
Co do podziału kolorów na chłopięce i dziewczęce to mnie to trochę wkurza... Ubieram Oliwce niebieskie spodenki (w kwiatki, motylki, serduszka... których bym chłopczykowi nigdy nie założyła), błękitną koszulkę i zewsząd słyszę - ale śliczny chłopczyk :baffled: jak mówię, że to dziewczynka to słyszę: Dziewczynka? I ubrana na niebiesko? :angry: No wnerwia mnie to okrutnie...

A wiecie, co do mojej pracy... Z jednej strony fajnie, bo nikt mi na ręce nie patrzy, jak nie ma klientów to robię w sumie co chcę... Ale czasem można umrzeć z nudów :baffled:
 
reklama
Daggy krzesełko kupiliśmy w opolaninie na dole bo ceny takie jak na allegro i nie mamy coprawda fisherpricea bo był za drogi aaaaa faaaajny baaardzo fajjjnyyy :-) kupiliśmy baby design za 330zł i facet nas przekonał że dzieci to korzystają z tych krzesełkem max 1-1,5 roku bo później to tylko przy małych stolikach albo z rodzicami przy stole dużym siedzą :dry::dry::dry:

My własnie mamy fishera rainforesta za 380zł, wiec roznica nie taka wielka ;-)
Baby desing mam kojec Play, uwielbiamy go, to jest duzy kwadrat, jest superancki :tak:

Marcik - buciki bomba !!!!! :tak::tak::tak:

thx :-)

Inna u mnie to mało co stary w weekendy jest jak ik w tygodniu, ale teraz miał byc i co :baffled:. Zeszły weekend tez był w Niemcowni juz od czwartku, aaaaaa chłopy i ich praca :baffled::angry:
Fajnie, ze nasze buci sie podobają :-)

Co do ludzi to szkoda słów :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:, moj Kubuś jest ubierany jak mały stary, totalnie męskie rzeczy, a ludzie pytaja czy dziewczynka :angry::angry::angry: bo ma loczki, CHORZYYYYYYYY :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry