reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Bry ;-) ani pierwsza ani druga...:-p:tak:

Inna ;-) zapraszam ;-) bedziesz miala niecale 60m2 do biegania wiec sie nie zasapiesz - jedyny minus - 4 pietro a windy niet :-(
ten weekend co prawda odpada (mnie juz tez gardlo boli) ale na nastepny juz sie mozemy ustawiac ;-) potem nastepny tez odpada bo na przeglad podwozia do dr R jestem umowiona w srodku dnia a nie lubie sie stresowac czy zdaze czy nie...
widze ze ciezko sie bedzie spotkac cala gromada bo zawsze komus cos wypada wiec jak dla mnie moze byc na raty ;-) i przed poludniem i po poludniu ;-)

wiec grzecznie pytam - kto ma ochote i moze w nastepny weekend??? pytanie kierowane jest do wszystkich bez wyjatku - anik, miss, loravandrel, Madzia............

miss - butelki Aventu tez sa antykolkowe i tez podobne do cycka sa - u nas sie sprawdzily 4 lata temu i teraz tez Monisia z nich pila mleczko i herbatke ;-) nie bylo zadnego problemu z powrotem do cyca ;-)

Amelkowa ;-) kaftaniki naszykowane ;-) znalazlam jeszcze jedna plyte i mam wrazenie ze cos jeszcze mialam dla Ciebie przygotowac ale moja zaawansowana skleroza daje o sobie znac - bij zabij nie pamietam :-(

dziewczyny... a Tomme robi smoki uspokajajace? jakie jeszcze moge modele zaproponowac Moni???

daggy ;-) ja sie juz boje na spacerach... wyobraz sobie obrazek... leci baba z wozkiem, ktosiek w wozku strasznie sie drze... no nic tylko baba uprowadzila dziecko bo przeciez z matka by sie tak nie darlo... ehhh te baby... cos w tym faktycznie jest bo Oliwka innej tez wozka nie lubi a moj Jasiek uwielbial spacery... ja tez uwielbiam i dlatego tak mnie meczy ta sytuacja bo mialam spacerowe plany a tu nici :-(

no a w ogole to moja mama mowi ze teraz ja dostaje od corki to co moja mama przeszla ze mna ;-) niezle ze mnie ziolko bylo :-) ryczalam non stop przez pierwsze 3 miesiace... pewnie kolki mialam ale wtedy zadnych sabow, infacolow i innych wynalazkow nie bylo...

ide czytac o metodach usypiania dzieci - poki co kasiazka mie przeraza ale przeczytam do konca ;-)

udanego weekendu ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rubi TT ma też smoczki uspokajające :tak::tak:
A na sklerozę nie pomogę ;-) ja mam przecież gorszą :-D:-D:-D:-D:-D

Kurka coś mi się znów nerka odzywa, z lekka boleśnie :dry: idę polegiwać...
 
Marcik, mój ostatnio też ciągle w pracy... Jedynie co to na noc w domu jest :baffled: I to jeszcze da się przeżyć, ale weekendy... Masakra... I to teraz będzie weekend w weekend... Do tego dochodzą treningi, mecze, wyjazdy po towar... Ech...

Rubi... U nas natomiast następny weekend odpada :-( Przyjeżdża do mnie kumpela z Kielc z rodzinką... Ale może ten pierwszy października?? 3 na przykład?

Oliwka jak była mniejsza to lubiła wózek... Ale od jakiegoś roku - wózek mój wróg... A jak się rozpędzi na tych swoich nóżkach to czasem nie nadążam za nią...

Amelkowa, miłego polegiwania...
 
Marcik ,Inna łączę się z wami w weekendowej samotności słomianej wdowy:-(Mieliśmy jutro na basen iść i na targi i co dupa blada:no:Na basem pójdziemy z babcia ,ale na targi już chyba raczej niet :no: A trąbiłam cały tydzień ,żeby sie w sobotę nigdzie nie wybierał,bo basen i"ależ nie ,oczywiście,że pamiętam",a tu dzisiaj mi mói,ze na pomiar z ojcem jedzie.Ech te chłopy:crazy:
MArcik śliczne buciki:tak:
Rubi ja jestm chętna tylko,ze w sobotę mamy basen 11.30-12.00
Anik no właśnie my już chodzimy na ten basen,ale raczej już wolnych miejsc nie ma,ale jeszcze sprawdz na stronie szkolaplywania.pl
 
aaa.... do butelki to jeszcze troche mam czas zanim kupie bo nei chce zeby dlugo lezala.... :tak: ja chyba na targi pojde w niedziele bo nie wiem czy mojemu bedzie sie chcialo dupke ruszyc :-)

a co do ciuszkow dla dziewczynki... ja rowniez bede ubierala niunie jak bedzie dziewczynka na niebiesko bo kocham niebieski uwielbiam wrecz :-) i bedzie i na niebiesko i na rozowo i na inne kolorki tez :tak: i niech mi ktos sprobuje focha strzelic na ulicy ze dziewczynka nie powinna niebieskiego ubierac to mu nagadam ze w piety pojdzie :-);-)
 
Aniik my na basen tez chodzimy ale musisz wejsc na strone szkolaplywania.pl i zobaczyc jak na listach......ale raczej zero szans....a jest superowo!!polecam
Co do butli to mialam Avent, tommy( polecam sa super) i lovi-podgrzewacz, laktator i sterylizator i co?? nie uzywane.....bo tylko cyc sie dla panny Oli liczy....wiec nie szalejcie jak ja za wczasu!
 
Bry pierwsza :-p

TZ przed wyjazdem mi powiedział, ze niby w niedziele jest w domu i idziemy razem na te targi ... a ja dzisiaj chciałam jechac z mamą, to mi kazał na tyłku w domu siedziec bo chcce isc z nami;-)

Ja uzywałam butelki lovi i kolek brak :tak: avent tez mielismy, uzywany sporadycznie.
 
reklama
Amelkowa ja jestem nocny marek :tak: chodze spac tak w okolicach 2-giej (zawsze czytam ostatnie posty, lecz nie zawsze chce mi sie schylac do klawiatury aby cos skrobnąc :-p), a wstaje ostatnio ok 6 jak Gangsta ;-).
Nie wiem o co chodziło, ale od 4 Gangstus ryczał:baffled:, smoka miał, popił herbatke, mleko tez dostał, przewinełam, a ten swoje:-(. Padł po 6 lulany, a wstał juz po godzinie :baffled:. Moze zęby:confused:
 
Do góry