reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Aniulka a co to ta akademia szkraba?

Karuzele te małe łancuchowe masz zawsze na festynach, odpustach w waszej przyszłej wiosce ;-)
 
reklama
Marcik ta akademia szkraba to są takie zajęcia edukacyjno-rozwojowe dla dzieciaczków, w tych zajęciach uczestniczą też rodzice to jest na razie dwa razy w tygodniu po 1.5h oczywiście możesz sobie iść tylko na jedne zajęcia tylko że wcześniej trzeba się zapowiedzieć bo jest ograniczona liczba miejsc. (www.akademiaszkraba.pl )
 
Hej.
Ja dzisiaj jestem padnięta... Jak wyszłam z domu o 12 to wróciłam o 20 :baffled: Fakt faktem, że autem wszędzie, ale takie przemieszczanie się co godzinę jest uciążliwe...

Jeśli mogę spytać - coś postanowione ze spotkaniem?? Bo widzę, że każda z nas ma inny pogląd na tę sprawę :rofl2:
 
Bry ;-)

Aniulka fajna ta akademia :tak:, Kubun jeszcze za mały, ale juz w przyszłym roku zajrzymy tam :-)

Inna pewnie w tym tygodniu dogadamy się na 100% co do spotkanka :tak: nic sie nie martw ;-)

Syn mi zrobił nespodzianke i wstał o 7:45 :-):-):-), juz dawno tak pozno sie nie budził :no: ... mysle, ze na 12 godzine powinnismy dotrzec na targi ;-)
 
dzień dobry ;-)

a ja się obudziłam dzisiaj i stwierdziłam że na targi mi się nie chce...
w południe wyruszamy do Wrocławia, gdzie wieczorem idziemy do teatru na 'Mayday' (polecam gorąco!!! idę drugi raz :-) i ostatni pewnie w najbliższym czasie;-))

Więc targi sobie odpuszczam... Aniulka dzisiaj więcej atrakcji dla rodziców z dziećmi - wczoraj to było bardziej dla brzuchatych ;-);-)

miłej niedzieli babeczki!
 
hej
my mielismy dzis ciezka no, maly stekal duzo, bo nie mogl zroic kupku, jak ja zrobil to znowu chcial jedzonko i tak ze 3 razy:-( ale jakos sie trzymam :tak:
po malu zaczynam ogarniac sytuacje ,ale do pelnej kontroli nad sytuacja jeszcze mi troche brakuje :tak:
dziewczyny czy Wasze dzieci chodzily do zlobka w Opolu? Musze zapisac juz Patryka teraz, bo chce zeby poszedl do zlobka jak skonczy roczek?
 
hejka
agnieszka to powodzenia w poszukiwaniach żłobków a raczej miejsca w nich:-):tak::-):tak: ja jutro idę pytać do tego papatkowa ale dziś tam byliśmy przejazdem i baaaaaardzo malutkie podwóreczko przy tym domu a mój Maciek to potrzebuje wybiegu :-D:-D:-D:-D no dosłownie!!!!! to dziecko ma tyle energii że tam sie chyba udusi hm no zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać

aaa zapomniałam się pochwalić że moja wojna z bankiem WYGRANA!!!!! nie będę tu pisać szczegółow bo dość dużo tego ale bardzo się cieszę bo parę stówek zostało w kieszeni:-):-):-):-):-):-):-)
 
Aniulka gratki :tak:

Bylismy na targach i hitem były jak zwykle piłki :-p, moj syn ma gdzies inne dzieci, inne zabawki, tylko piłki piłki i piłki do znudzenia :-p
 
Hej Dziewczyny
Byłam dzisiaj w Opolu :zawstydzona/y: ale szybciorem tylko do Makro podjechaliśmy, więc nawet jeśli to i tak nie byłoby szans na żadne spotkanie...
I wkurzyłam się trochę, bo była pościel w promocji i jedna mi się strasznie spodobała... Cena była 60 parę zł... A jak wsiadłam do auta i popatrzyłam na paragon :szok: okazało się że kosztowała 97 zł :baffled: No ale że naprawdę ładna to już nie wracałam się kłócić ;-)
Oliwce kupiłam piżamkę, gąbkę z Tygrysem, żele do mycia, rajstopki, skarpetki... W sumie takie tam pierdoły ;-)

Ja tak sobie myślę, że może jakbym zwolniła się w ciągu tygodnia z pracy o 14 na przykład to mogłabym i tak podjechać :tak: Tylko muszę wiedzieć ze 2-3 dni szybciej :tak:

Dobranoc
 
reklama
Pierwsza???

no to witam sie poniedzialkowo ;-) na chwilke bo panna M sie juz wierci...
wczoraj urzadzila nam niezla jazde - nie spala od 14:30 do...polnocy:wściekła/y::no::-( jedyne spanka - chyba ze 3 - 10 miniutowe sesje glownie na rekach :-:)wściekła/y:

ja juz tez jestem chora wiec na razie spotkanko trza odlozyc bo sie nie bede z Wami moimi zarazkami dzielic :-p:-):tak: moje sa i tyle :-):-D w domu Jasiek sie trzyma zdrowo - albo to efekt wiosennego uodparniacza albo tego ze weekend spedzil u dziadkow...:-):-):-) zobaczymy... Malzowi juz przeszlo, wiec i mi pewnie za kilka dni przejdzie - dam znac

uciekam bo ryyyyyk juz :no:
 
Do góry