reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

reklama
bry ;-) choc biorac pod uwage temperature jaka zapowiadali na dzis dla mnie to nie bedzie dobry dzien :baffled::-(

Monisia strasznie marudzi jak jest jej goraco :-( wczoraj od 15:00 spala kilka razy po max 15 minut :-( no i nie umiem wytlumaczyc babie ze u mnie na brzuchu bedzie jej bardziej goraco niz w lozeczku...
zasnela dopiero po kapieli - slonca juz nie bylo w pokoju :tak:
teraz jest w miare chlodno (tzn. nie jest jeszcze jak w saunie) wiec spiocha ;-) zastanawiam sie nad wyjazdem do dziadkow - tam w starym domu jest przyjemny chlodek ;-) problem w tym ze malz musial jechac z samego rana ale w przeciwna strone a tata nie wiadomo kiedy skonczy prace... nic to..., poczekamy i zobaczymy jak to bedzie ;-)

Amelkowa ;-) po tym co ostatnio slyszalam Natalka nie powinna narzekac na brak emocji podczas tego pobytu ;-) i we wtorek chyba jej nudno nie bylo w czasie tych eskapad do Opola ;-)
no i szkole rodzenia zaliczyla ;-) nie wiem czy ktoras z jej kolezanek miala TAKIE wakacje :-):-D:tak:;-)
 
Aha - Natalka na szkole rodzenia - M. daj swój telefon bo mi się nudzi (internet, gierki)

hehehehe

no dla panny w jej wieku szkola rodzenia to nie jest to o czym marzy ;-)
slyszalam przerazenie w jej glosie jak pytala czy dostana w szkole te lalki i beda musialy je w nocy "przewijac":-D:-D:-D:-):-):-)

a pieluszke juz wczoraj chcialam wyprobowac ale bardziej skupilam sie na probach polozenia malej w pokoju Jasia (tam po poludniu jest przyjemniej) ale Monia zdecydowanie nie chciala tam spac... no i mi tam jakos za daleko - z kuchni do duzego pokoju blizej a i lozko Jaska jakies takie male mi sie wydaje...

a wlasnie rozmiary dzieci... Jasiek wydaje mi sie teraz jakims gigantem... ma takie wielgachne stopy, dlonie, nos, uszy... a jeszcze kilka tygodni temu byl moim malutkim synkiem... :-):-D:-):-D:tak:;-):tak:;-)
 
rubi, ja mam podobnie, moja szwagierka w maju urodziła i Oliwka przy małej Zosi wydaje się ogromna :-D:-D Nie chce mi się wierzyć, że kiedyś też była taka mała ;-)
A Monisi się nie dziwę, że się męczy w tych upałach :no: bo chyba wszystkich męczy taka pogoda :baffled:
 
czesc dziewczyny,faktycznie dzis upał,nic się nie chce,ale juz jutro chyba nie ma być az tak ciepło,ja ogólnie nie przepadam za takimi temperaturami,wole takie 23-24 stopnie:-)
pewnie niedługo wszyscy będą narzekać że spadł śnieg,jest zimno i chcą już lato:rofl2:tak to już z nami jest
Julka juz spi pół godziny,jak wstanie to jedziemy do mojej mamy,musze isc dzis odebrac sukienke bo sobi ekupiłam na wesele od A. kuzynki ale miały mi tam jeszcze cos przerobic,ja zawsze mam problm z sukienka bo najpierw mi sie podoba a po kilku dniach zastanawiam sie czy faktycznie jest fajna,tak to jest jak sie jest niezdecydowaną osobą:angry::baffled::-D
 
Pusto tu :szok: No tak, jak ja mogę posiedzieć, to nikogo nie ma... Jak nie będę mogła będzie masowa produkcja postów :-D

Ja powoli zmykam do spania, bo jutro (a w sumie już dzisiaj ;-)) przyjeżdżają moje kochane wariatki poznane właśnie na BB :tak: Będzie się działo - biorąc pod uwagę fakt, że będą dziewczynka i chłopczyk w wieku Oliwki i chłopczyk troszkę starszy, 6-letni :blink: Czwórka żywych sreber w jednym miejscu, w jednym czasie... :szok: Jak ja wytrzymam :szok::-D:-D:-D
 
no rzeczywiście tu cichooo:szok:
Amelko Tobie to dobrze,kanapeczki pod nosek :-)no a żołądek o chyba masz bez dna,a to jeszcze prawie 2 misiące przed Tobą, Twoja Ania taki głodomorek czy Ty?:-):-)
my dzis byliśmy w opolu na lodach i tak sobie pochodziliśmy,tak jakoś zleciało,jak zawsze z resztą:baffled:
rany jeszcze tylko tydzien i koniec sierpnia ten czas leci jak szalony...a właśnie musze do Ciebie Amelko napisać,zaraz to robię na prv :-)
 
reklama
:-)no faktycznie tu pusto i cicho,czyżby jedne rodziły a inne delektowąły się ostatnimi dniami sierpnia???
Amelko ja pakowałam sie w ostatnim miesiąccu i to jeszcze gdzies tak w srodku,chyba 2 tyg przed,ale wem ze wsyzscy zawsze straszą. Pewnie o tym wiesz i juz moze sobie kupiłas a jak nie wiesz to Ci powiem:-) Polecam kupić takie majtki w aptece jednorazowe z siateczki,dla mnie były rewelacyjne, cienkie, luźne, przepuszczały powietrze,byłamz nich zadowolona,a pisze o tym bo widziałam ze duzo kobiet ubiera po porodzie takie zwykłe majtki jak na co dzien,pewnie kazdemu jest wygodniej w czym innym:-)

Aha musze sie wam pochwalic ze moja Julia juz woła siku na nocnik i ubikacje,normalnie jestem z niej i z siebie dumna bo już długo próbowałyśmy pozegnac sie z pieluchami. Teraz juz nawet jak gdzies jedziemy i zaloze jej pieluche bo sie jeszcze boje e sie posiusia to ona woła że chce siku i nie zrobi do pieluchy:-)w końcu się chyba udało,teraz tez śpi bez pieluchy ciekawe czy sie posisia:confused::sorry2: ale ciesze sie niezmiernie bo juz dosc mam tych pieluch no i wcale nie sa takie tanie,juz wole jej cos innego kupic za te pieluchy.

ok ide jeszcze cos porobic póki Szkrabek śpi :-)
A wy dziewczyny odzywajcie sie co tam u was!!
 
Do góry