reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Witam.
Nawet nie będę ściemniać, że poczytałam...
Widziałam tylko, że Jasiek to bardzo opiekuńczy brat i do tego pomocny ;-) ALe z tymi pieluchami, co to ich rubi nie możesz wyrzucać - uśmiałam się :-D

Amelkowa - wydaje mi się, że nie trzeba kupować nowego materacyka... Pooglądaj go z każdej strony, pomacaj, pouciskaj... Wydaje mi się, że nie powinien być odkształcony...

A ja mam takie pytanie - chcę coś sprzedać na allegro, ale nie umiem się w tym połapać :baffled: Mogłaby któraś z Was powiedzieć mi ale tak jasno i przejrzyście o co w tym kaman ?? Bo ja chyba za głupia jestem...
 
reklama
Bry ;-)

Amelkowa ;-) wydaje mi sie ze przez miesiac materacyk nie zdazyl sie odksztalcic i Ania spokojnie moze na nim spac ;-) na dobra sprawe gdyby takie materace szybko sie odksztalcaly to trzeba by je zmieniac co chwilke ;-) Jasiek na 100% kokosie spal 2,5 roku ;-)

w sumie to nie wydaje mi sie zebym robila cos strasznie ciezkiego i meczacego... po prostu staram sie jakos ogarnac dom i zrobic cos do jedzenia (ja i moje dzieci jestesmy permamentnie glodni :tak:) ale faktem jest ze na odpoczynek w ciagu dnia czasu brak bo jak mala spi to ja albo gotuje, albo jem, albo sprzatam, albo... no i potem wieczorem... krew :-( zobaczymy jak bedzie dzisiaj bo obiecalam sobie ze jak Monia bedzie spala to ja z nia - jak widac... Monia spi a mama na forum klepie :-p
ale obiad dzis zrobi sie sam (kurcze pieczone - Jaska nie ma wiec skorka moja :-):tak:) i ziemniaki - juz czekaja na ugotowanie ;-) teraz moze Monia szalec ;-)

wlasnie... doszlam do wniosku ze to nie tylko moja dieta ja "boli" ale tez ten upal u nas w domu... od poludnia do samego wieczora slonce w pokoju - goraco... a Monia po tacie chyba woli temperatury "syberyjskie" - dzis testuje usypianie jej po poludniu w pokoju Jasia - zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

inna ;-) sprzedawanie na allegro mnie tez przerazalo a okazalo sie to dziecinnie proste - system sam Cie prowadzi ;-) po prostu wejdz w zakladke "sprzedaj" i rob co kaza ;-) najwazniejsze to dobrze wybtrac kategorie przedmiotu ;-)

ja sprzedalam posciel i jak tylko Monia bedzie miala staly harmonogram dnia zabieram sie za sprzedawanie reszty niepotrzebnych gratow ;-) teraz nie chce ryzykowac ze nie bede miala jak isc na poczte zeby wyslac paczke...

OK ;-) zmykam odpoczywac ;-)
 
Inna -zbyt ogolnikowe , czego nie kumasz konkretnie?
Pewnie to śmieszne, ale nie umiem zrobić opisu aukcji :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

w sumie to nie wydaje mi sie zebym robila cos strasznie ciezkiego i meczacego... po prostu staram sie jakos ogarnac dom i zrobic cos do jedzenia (ja i moje dzieci jestesmy permamentnie glodni :tak:) ale faktem jest ze na odpoczynek w ciagu dnia czasu brak bo jak mala spi to ja albo gotuje, albo jem, albo sprzatam, albo... no i potem wieczorem... krew :-( zobaczymy jak bedzie dzisiaj bo obiecalam sobie ze jak Monia bedzie spala to ja z nia - jak widac... Monia spi a mama na forum klepie :-p
To może powinnaś trochę przystopować?? I najzwyczajniej w świecie zalec na łóżku ;-)

inna ;-) sprzedawanie na allegro mnie tez przerazalo a okazalo sie to dziecinnie proste - system sam Cie prowadzi ;-) po prostu wejdz w zakladke "sprzedaj" i rob co kaza ;-) najwazniejsze to dobrze wybtrac kategorie przedmiotu ;-)
No właśnie robiłam co kazali ale jak doszłam do opisu aukcji to zwątpiłam i zaniechałam :zawstydzona/y: A muszę pilnie sprzedać obiektywy z aparatu :dry:

A dzisiaj to chyba będzie upał niesamowity... Najchętniej po pracy wskoczyłabym do basenu, ale jak na złość @ przylazła z samego rana :baffled:
 
hej dziewczyny
podczytuje Was codziennie, ale troche nie mam sily myslec i pisac :-( jeszcze sie kulam, ale ledwo co, oni mi musieli chyba cos z tym terminem pokrecic bo czuje sie jakbym juz rok byla w ciazy :szok:
przez ostatnie dwa dni Patryk wstawil sie glowka do wyjscia, a brzuch spadl mi prawie do kolan :szok: moze to pilka, a moze schody do kibelka na gore, kto wie :tak:
 
Rubi zmykasz odpoczywać, a kropeczka czemu jeszcze zielona??? hę???;-);-)

dlatego poniewaz iz: komputer jest caly czas wlaczony z uwagi na gierke malza ;-) a ja stronki z BB nie wylaczylam rowniez
a poza tym musialam jeszcze wysmarowac jednego posta ;-)

teraz zmykam (zielona kropka mnie zastepuje :-):tak:)
 
czesc dziewczyny:-)
Ale dzis gorąco, a jutro jeszcze bardziej,wspólczuje tym zapakowanym,szczegołnie w wysokiej ciąży bo to bardzo uciązliwe jest:-),wiem cos o tym bo lipiec sierpien tez bylam wysoko w ciazy i wcale nie chcialo mi sie wychodzic na dwór:baffled:juz sobie powiedzialam ze nastepna ciaze zaplanuje tak zeby nie byc wysoko latem,no ale ja sobie moge planowac:-)

Amelko ja równiezz uwazam tak jak dziewczyny ze taki materaz sie nie zdązyl odkształcic,moja Julia śpi na takim 2 lata,a przepraszam połtora bo pół roku spała w takim wózku wiklinowym a materac po tym czasie wcale nie wygląda na zurzyty wiec co dopiero po miesiącu;-)

wiecie co ja juz w ogole nie mam pomysłu na obiady,mój A. to taki jak ja to mówie "francuski piesek" ani zup,byle jakiego mięsa tez nie zje,głownie z kury,Julia codziennie tylko mówi ze chce mięso,ja juz nie wiem co mam robic:baffled:brak pomysłow.
Jeszcze Julce wychodza 2 zęby i to 5-tki wiec czasem troche marudzi:baffled:do tego jeszze taki gorąc:baffled:no ale nie marudze juz:-)jak wstanie to po obiedzie wsadzam ją do basenu i niech się moczy:tak:
 
Wiecie co, ja jednak jestem głupia albo ślepa :-D... Już kminię jak wystawić coś na allegro... Nie zauważyłam wcześniej że nie trzeba się męczyć z html tylko można skorzystać z edytora :zawstydzona/y::-D:-D

To wieczorkiem wystawię te obiektywy, bo muszę je jeszcze sfotografować :tak:
 
reklama
Do góry