reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

daggy ;-) JEDZ DO SOPOTU!!! nawet sie nie zastanawiaj!!! Ola malutka ale nawdycha sie morskiego powietrza ;-)
uwielbiam Sopot a nie bylam tam juz z 8 lat :-( mam tam znajomych i za nimi tez tesknie :-( jak sie uda to chce sie tam pojawic wiosna ;-) o ile malz znajdzie chwilke zeby nas tam zawiezc...:baffled: bo pociagiem z 2 dzieci, wozkiem i tobolkami to sama chyba nie dam rady :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
daggy jedź do Sopotu!!!!!!!!! skoro w tym roku nie planujecie wyjazdu to skorzystaj z tego :tak::tak::tak::tak: kilka dni to zawsze dobra okazja aby pooddychać w innym klimacie:-):-):-) a Ola to na pewno podczas podróży będzie spała, jedź, jedź jedź :-D:tak:
 
Grzecznie sie zegnamy :tak::tak::tak:

za godzinke jedziemy na wies - tym razem juz nie do dziadka tylko a do babci tez bo w koncu wypuscili ja ze szpitala (tzn. dzis po 14:00 dopiero wypuszcza :tak:)

mam na Was namiary wiec po rozpakowaniu dam znac czy to Monisia czy Monis ;-)

3majcie sie cieplutko i uwazajcie na siebie i dzieciatka ;-)
papapapa
 
Czesc wszystkim:-)

Daggy ja bym nie jechala, ale ja inna jestem:-p

Moj TZ tez nas ciagnie nad morze, ale nie chce mi sie i nie jade:-D ... a ja mam w Kołobrzegu babcie:-p i zawsze chetnie by została z Gangsterosem, ale znajac nasz obecny rytm dnia, bez sensu uwazam jechac. Ja inna jestem:-p

Amelkowa kiedys wam opowiem bo duzo pisania jest o tym naszym wariackim porodzie:-p

Gangstera kolega za niedługo przychodzi do nas w piasku sie bawic ;-) ... wiecie jaki jest smieszny układ :-D. Moj choc jeszcze sam nie chodzi, by latał za raczke z mama za Bartusiem pol dnia, a Bartus (28m-cy) choc doskonale sam chodzi by jezdził w Kubusia wozku:-D. Lub by chciał Kubusia w wozku prowadzic, poic, ubierac buciki itd ... tatus :-D
 
Czesc Laski.Jestem tak zrozpaczona ze nawet nie czytalam co tam piszecie tylko odrazu musze sie wyzalic bo juz nadzieja mnie opuszcza.
W 8 miesicu ciazy dopadly mnie hemoroidy ale zewnetrzne i 4 dni temu zaczelam oddawac stolec z krwia i taki bol niesamowity przy tym ze nie umie opisac.Bylam w szpitalu i tam dali mi czopki ale jakos malo pomagaja..chyba ze to tak dlugo trwa...to leczenie:angry:
Jestem zalamana bo czytalam troche o tym i z tego co sie naczytalam to jak raz sie to pojawi to bedzie wracac jesli beda np zaparcia...czy jesli to zmarznie.A jesli chodzi o jakis zabieg by to usunac to powiklania sa takie ze chyba wolalabym sie pociac sama.I czeste nawroty choroby i tak bol ze lepiej juz rodzic dziecko bo wtedy wiadomo ze to minie po urodzeniu a z tym tak nie jest.Nie wiem co robic.Jestem zalamana i z nikad pomocy bo kazdy lekarz swoje! Ma ktoras z Was z tym problemy? Pieprzona ciaza i teraz takei cholerstwo.Dlaczego to zycie jest takie meczace :baffled:
 
DAGGY jedz jedz zawsze to troszke odpoczynku, zmiana klimatu itp itd ;)
Sama bym chetnie pojechala z cala nasza rodzinka, ale w tym roku tylko najstarsza skorzysta bo jedzie na kolonie do Świnoujścia :)


Co do porodówek napisze wiecej wieczorkiem, ale rodzilam dzieciaki w 3 szpitalach z czego dwojke w Krakowie w roznych szpitalach m.in tym w którym krecono "pierwszy krzyk" dawno temu takie cos szło na kanale 1 :) i powiem wam ze najbardziej jestem zadowolona z Kedzierzyna Kozla a pozniej ze szpitala w Krakowie na ktory czesto narzekaja,a na koncu dalabym ten slynny z pierwszego krzyku szpital mimo iz tam lekarka brala kase zebym przy niej rodzila ( cala ciaze do niej chodzilam,a zrazila mnie pozniej kiedy to powiedziala ze znow jestem w ciazy a po pewnym czasie okazalo sie ze nie i ze wogole w niej nie bylam - ale to jak mowie duzo pisania a teraz nie bardzo mam mozliwosc ) ;)

RUBI szybkiego, łatwego i szczęśliwego rozwiązania :)
 
Amelkowa stosowalam ten krem przed porodem...poza tym kikla kremow i kazdy kosztowal do 40 zl...i w sumie zaden zbytnio nie pomogl.Ale jakos minelo...i nie spodziewalam sie ze to wroci a jednak...po porodzie wlasnie wrocilo.Lekarze mowia ze to raczej nieuniknione.Pomyslec co by bylo przy nastepnej ciazy?? O rany...nawet nie chce myslec...:baffled: Kuruj sie...bo naprawde moze byc gorzej...
 
reklama
Dzien dobry ;-)

Nati pociesze cie ja raz w zyciu za nastoletnich lat miałam hemoroida, potem nawet w ciazy nic :-). Wspolczuje bo wiem jak boli to dziadostwo :wściekła/y:

My dzisiaj do Turawki nad jeziorko jedziemy, juz na obiad Małego i grilla dla starych :-p
 
Do góry