reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Gratulacje dla Rubi :tak::tak::tak::-)

Amelkowa, u nas też nigdy nie informują jak się przygotować do badań :no: a później mają pretensje, bo coś jest nie tak jak powinno być...

Loravandrel, jak noc minęła??
 
reklama
tak, tak, dla Rubi wielkie gratulacje :-)
noc minęła mi.. bez większych ekscesów. nawet na siku się nie obudziłam, zresztą ostatnio coraz rzadziej się budzę w środku nocy. dziś znowu mnie brzuch boli i mam czasem takie głupie wrażenie jakby coś mi wyciekało ze środka :baffled: nie ciągle, ale tak partiami i ma taki jakiś podejrzany zapach. mocz to nie jest, bo czuję skąd to :sorry2:
mała się rusza i to też powoduje ból.. wolałabym chyba w żebra niż rozkładanie na boki..
 
chyba trzeba będzie zadzwonić, choć zdarza się to co jakiś czas, a nie ciągle. 6.08 miałam mieć wizytę i tak się zastanawiam czy warto czekać..? nie chcę panikować czy na gwałt jechać do szpitala :zawstydzona/y:
 
witam Was
GRATULACJE DLA RUBI :-)
ja dzisiaj mam lekkie skurcze od poludnia, ale mam nadzieje, ze mina, bo szczerze mowiac wolalabym poczekac do konca 37 tygodnia, a to dopiero w piatek :-(
ide lezec bo nie chce dzisiaj jeszcze rodzic :szok:
 
hm no tak rubi rozpakowana to teraz wszystkie naraz?? hehe dziewczyny spokojnie:-):-)

Loravandrel może to czop juz odchodzi?? do terminu już blisko więc chyba możliwe:tak:

agnieszka trzymam kciuki aby Twoje maleństwo jeszcze troche poczekało:-)
 
;-)Tak długo jestem na tym forum a dopiero teraz trafiłam na Opolanki,no nie wiem jak m ogłam to przegapić :confused::sorry2:
Witam wszystkie sąsiadki,ja jestem z Kędzierzyna-Koźla :)
Amelkowa miło Cie tu widzieć :-) wiesz którą Kasią jestem...??;-):-):sorry2:
aniulka01 kojarze Twój nick,widze ze masz status "sierpniowa mama 2007" ja też miałam byc sierpniową ale przeciągnęło się na wrzesień,chyba pisałyśmy na tym samym wątku (sierpniowe dzieciaczki 2007) pamiętasz może? ;)

Loravandrel to zapewne czop,jaki ma kolor? czop moze odchodzić stopniowo nawet 2 tyg przed porodem (ja tak miałam) i trwało to kilka dni.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dokładnie Amelko :-) na którego pażdziernika masz termin? (ja jestem z 14 :-)) no i gratuluje bo widze że juz wiesz ze to dziewczynka :-)
 
Do góry