reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

anulka01 Michas dalej poplakuje przez sen..ale u niego to chyba normalne wiec juz sie przyzwyczailam.

agnieszka-w to ja widze ze czeka cie luxus moja droga w tym szpitalu :) aczkolwiek zawsze duzo obiecuja a potem robia inaczej ale zycze aby bylo jak piszesz :-)

Wiecie strasznie zaczelo mnie bolec gardlo...ale chyba nie zaraze Michala jak karmie go piersia?

Tak poza tym wiecie ze ja nie pamietam kiedyyyyy bylam na zakupach? STRASZNE :szok::angry:
 
reklama
natimove ja tez mam nadzieje, ze bedzie jak mowia, widzialam na wlasne oczy z reszta te wsyztskie salki i cala porodowke :-) szkoda tylko ze nie jade tam wypoczywac, a cisze i spokoj bede miala jak przestane przec i Patryk bedzie juz ze mna :-)
 
agnieszka no fakt porodówka marzenie:-):tak: może i u nas kiedyś (hehe) będzie podobnie a to króciutko że tylko 24h trzymają bo ja po cc leżałam 5 dób i jeszcze myślałam, że to za krótko bo bałam się co będzie w domu i czy dam radę

adiva tak jak napisała agnieszka w marcu tego samego roku trzeba dziecko zapisać aby od września poszło do przedszkola -tak jest w publicznych a o prywatnych jeszcze nie wiem bo się nie dowiadywałam uhhhh zobaczymy co to będzie w przyszłym roku :-D:-D będę stała w kilometrowej kolejce aby zapisać Maćka:szok::szok:
 
A gdzie ta porodówka??

witam
bede rodzila w Manchesterze :tak: podobno mam strasznego fuksa, bo stara porodowka tutaj byla w oplakanym stanie, nie widzialam, ale moge sobie wyobrazic widzac stary budynek :szok:
jezeli bede miala cesarke to na pewno mnie nie wypuszca po 24h tylko potrzymaja dluzej, wiem tez ze np jesli mialabym jakiekolwiek problemy z pokarmem to tez trzymaja dluzej :tak: moja kolezanka wlasnie rodzila i okazalo sie ze nie ma pokazrmu, wiec trzymali ja tyle dni az pokarm si epojawil, wiec to tez nie jest tak ze wywalaja mnie do domu i nic ich nie obchodzi - cale szczescie :-) wychodze po 24h wtedy jak sa pewni ze wsyztsko ze mna i z dzidzia jest ok a ja mam wystarczajaca ilosc pokarmu zeby karmic :-)
 
Dzien dobry ;-)

Amelkowa jak cie dawno nie było, fajnie że sobie pobalowaliscie i odpoczeliscie :tak:

Aniulka mam nadzieje, ze odwiedziliscie najpiekniejsze plaze nad Bałtykiem w Grzybowie :tak:

Agnieszka-w super, ze wybudowali sliczna porodówke akurat dla Ciebie ;-)
 
reklama
Do góry