reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

W sumie ta hustawka co Ty masz ma wlasnie wzgodniejsze siedzonko.Wiesz Michal jest maly do tej i pod tylek musze podlkadac podusie taka mala.

A ja robie w sumie zawsze zakupy w Kauflandzie lub Lidlu i tam kupuje tez husteczki..pampersy itd....wiec nie wiem.W sumie w takich sklepach nie ma drogo i oplaca sie bardziej jak w PL...
 
reklama
Daggy Ty pisalas ze tez masz ta hustawke a powiedz mi czy ona jak sie kolysze to wydaje taki dziwny dzwiek jakby tarlo o cos? Bo jakos to tak dziwnie..wydaje mi sie ze tego nie powinno byc i wogole na najmniejszych obrotach to i tak dosc szybko moim zdaniem heh :baffled: :rofl2:
 
To normalne w tych hustawkach jak sie rozhustuja, potem tego nie ma. Teraz jest szybko na jedynce nawet bo Michal lekki:tak:. Kubus hustał sie max do 3 predkosci. Ja juz sprzedałam nasza hustawke.

TZ mi mowił ze nie ma naszych chusteczek w w/w sklepach, dzieki. Nasze pampki sa drogie, im wiekszy rozmiar mniej pakuja i drozyzna sie robi :baffled:.

My juz z Malym po obiedzie, lecimy na dwor.;-)
 
Gangsterek ma rok, 2 tygodnie i 6 dni :tak:

Ja chciałam Błazej ale TZ sie zbuntował, to wziełam drugie ładne z listy i jest Kubuś :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Powiedzcie mi jeszcze bo juz nie wiem czy o to pytalam ale wybaczcie jesli tak..lecz nie pamietam bo moja glowa traci rozum :szok:

chodzi mi o to ze Michal podczas snu nagle zaczyna sie wiercic i plakac i tak placze ze normalnie musze podejsc i go obudzic i wtedy jest spokoj.Najczesciej to sie zdarza w nocy.Przez dzien raczej nie.Dziwne to jest dla mnie i ciagle sie zastanawiam czy wszystkie male dzieciaczki tak maja bo ich uklad nerwowy sie rozwija czy go cos boli?Ale gdyby bolalo to po otwarciu oczu dalej by plakal a on juz wtedy sie uspokaja... :angry:
 
reklama
hej Babeczki !

no niestety urlopik sie kończy i czas wracać do domciu :crazy: ale wyjazd się udał, pogoda dopisała tylko mały trochę dał popalić:wściekła/y::angry::wściekła/y: no ale przezyliśmy hehe a morza jak morze... dla mnie to zawsze będzie niesamowite bo je po prostu uwielbiam :tak::tak::tak:

odezwę się jutro
 
Do góry