reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

uważam, że to dobrze, bo możesz się wyżalić. a przecież jakby np. mnie to nie interesowało to posta bym nie przeczytała (przeczytałam całego), a to, że o pieskach to nic.. je się traktuje (czy ogólnie zwierzęta) jak członków rodziny albo dzieci :tak:
ale nie smuć się za bardzo. one się mają dobrze i skaczą po zielonej łączce :blink:
 
reklama
Oj Marcik forum o pieskach czy nie to nie ma zadnej roznicy...jesli masz ochote pisac to pisz..zawsze ktos przeczyta.Psy to najlepsi przyjaciele wiec nie dziwota ze tak Ci z tym zle...! Uwierzcie ze bardziej mozna by liczyc na swojego psa niz na niejednego czlowieka. Glowa go gory... pomoglas przeciez temu psiakowi i teraz sie nie meczy...:tak:
 
cześć kobotki, tak sobie dziś myslałam, Rubi brak? czyżby pojechała się rozpakować?Saly, Aniulka-chodzicie z dzieciaczkami nad wode? JA z Dominisiem i z Oleńkajadę zaraz na Malinę, wczoran na basenie bylismy, tam fajnie cień drzewka no a dzis własnie syn mnie męczy o Maline...........
 
Daggy wlasnie wczoraj kupilam Miskowi ta hustawke ale on sie w niej topi....no ale zobaczymy czy bedzie wniej grzeczny..tak poza tym mam do ciebie pytanie.Jak mam nauczyc synka zeby zasypial sam w lozeczku? wiesz raz usnal sam w lozku ze smoczkiem ale to tylko raz a drugim razem to sie tak rozplakal ze az sie trzesl....obudzil sie o 17..nakarmilam go i wykapalam i polezal troche i zaczal ziewac to do lozka i sie wiercil jak pchla i dawalam mu smoczek i wypluwal...przysypial i wypluwal..juz byl taki rozdrazniony ze tak ssal swoje piesci ze myslalam ze je zje ale nie mogl byc glodny bo duzo zjadl i to sztucznym mlekiem dokarmilam go....on nie spal do 24.30 i juz sie rozbeczal i wkoncu wzielam do cycka bo pewnie znow glodny... on pociagnal cycka doslownie dwa razy i spal jak kamien...jak mam go oduczyc tego ze cycek to nie usypiacz tylko lozko i jak juz to smoczek?!a tak wogule to on chyba z dnia noc se zrobil bo w dzien spi chyba wiecej jak w nocy...teraz dalej spi a w nocy buszuje... przeciez o 4 mi sie obudzil to do 6 nie spal a potem usnal i wstal o 8 i dalam mu jest to piec minut pil i zasnal i spal do 10 i dalam mu jest to pil troche dluzej i dalej spi teraz...Daggy czemu to wszystko takie trudne???
 
No u nas bardzo ciepło...Za bardzo nawet.....
Wiesz, co do usypiania to Misiek jest jescze malutki i chyba bardzo lubi się tulić:-) :-) Na moje dzieci od początku miałam jeden sposób-pielucha na twarz i smoczek plus wibracje w kołysce. Noi ważne są rytuały przed snem i w nocy. Ja w nocy jak się Ola budziła to mówiłam szeptem, zero światła tylko lampeczka taka malutka ledwo ledwo przy kołysce, jak marudziła to głaskałam po główce-zero noszenia itp. Ale ona dość szybko przsypiała całe noce, ja tez pilnowałam aby nie spała za duzo w dzien, oczywiście nie budziłam na brutala ale zachowywałam się tak jakby nie spala, normalnie odkurzałam, i robiłam wszystko w normalnej głosności. Zawsze usypiała sama ale co z tego;-)
od msc uwielbia się tulic wieczorem do mnie....tarza się po naszym łożku i wcale nie zasypia w łózeczku :-D:-D:-D
Ale mnie z tym przyjemnie- jeśli Ty lubisz jak zasypia przy cycu i on to lubi to może nie walcz z tym? Albo próbuj ze smoczkiem go układać jak się mu oczka będą zamykać, pogłaszcz jak będzie marudził. Może daj mu pieluszkę tetrową z zapachem Twojego mleczka;-) No u nas działało....ale pamiętaj on jeszcze jest bardzo malusi i czasem potrzebuje ciepełka Twojego aby poczuć się bezpiecznie więc samego go nie zostawiaj...
Wychowanie dziecka jest trudne- ale zobaczysz że najgorzej jest teraz , na początku , potem będzie łatwiej....Drugi msc jest chyba najtrudniejszy ( jak dla mnie):tak::tak::tak::tak:A jak zacznie się chichrać, robić minki do ciebie to juz od razu wszystko jest prostsze!!
 
Czesc, u nas jakies czarne chmury wisza i ciezko powiedziec jak dalej bedzie ...

Natimove hustawki fishera od 2 tyg zycia sa z serii papasan :tak:
Moj Kubuń od kiedy nauczyła sie sam stac, przestał zasypiac sam w łozeczku ... i znowu musimy nosic i bujac. Jak był młodszy kładlismy go po kolacji na ramieniu i tak zasypiał, a my ogladalismy tv :-p

Daggy Rubi cos pisała, ze na wies do taty z Jasiem jedzie, moze tam nie ma netu. A Aniulka chyba dalej sie wczasuje ;-)
 
reklama
Nati one wszystkie sa praktycznie takie same (kolory inne, serie, projektor czy lusterko), te papasan maja ponoc inaczej profilowane siedzenie i dlatego ja taka Kubuniowi kupiłam, juz w 5 m-cu ciazy, matka wygodnicka:-p. Michas raz, ze rosnie z dnia na dziena dwa sie do swojej hustawki przwyczaja:tak:. Pokocha ja zobaczysz :tak:

Mowiłas, ze jestes juz w Niemcowni, moze wiesz w jakim sklepie sa promocje na husteczki penatena lotiontucher i pampki roz 5 i 5+ ?:-) Mojemu staremu ostatnio nie chce sie jezdzic i teraz jak sie w koncu ruszy ma mi zapasy narobic :tak:
 
Do góry