reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

natimove matko ale masz :szok:, ja moze przez 3 czy 4 dni od kąd mam Kubice miałam takie dni, bardziej sie złoscze na jego starego :-p ... bo on wszystkiemu winien zawsze :-D
Moj Kubus jak mi 3 kolki zapodał, jedna trwała chyba cały dzien to zaraz poleciałam po butle. Sa dzieci, z tego co rozmawiałam z lekarzem, które wola zjesc wiecej, a rzadziej, ja miałam po ponad 100ml (sprawdzałam laktatorem x razy) w jednym cycu, on jadł dwa całe +60 lub 90ml butli i dopiero był najedzony :szok:. Ja nie mam pojecia gdzie on to miescił :szok:. Miesiecznie przybierał po ok 1300g ... duzo, a teraz ... chuderlak jeden :-p, a tez duzo je :tak:.
Ja nie lubiłam karmienia cycem, mimo tego ze wszystko było ok pokarm, nawały chyba z 2 tylko ... nie lubiłam i tak :no:. Karmilismy sie cycem 3,5 m-ca, gdzie od 2 tyg była raz, potem 2 razy, potem 3 razy dziennie butla. Az nastał moment gdzie Kubus ryczał na sam widok cyca, spróbowałam 3razy, nie chciał nie musiał, zaraz i tak dziete rozszerzalismy, a mi pokarm samoistnie zaniknął :tak:. Bez nawałów, zapalen, tak naturalnie był i się zmył :-p. Przeciwciał dostał, to najwazniejsze :tak:

Natimove a hustawke zbawienna z fishera dla synka masz, jak nie to polecam w milion%, super wynalazek :tak::tak::tak::tak:, cisza i spokój, mały sie buja, zasypia tam, oglada co robisz po domu, extra :tak::tak::tak:. Wynalazek godny nobla :tak:
Na allegro masz ich do wyboru, do koloru :tak:

Daggy mi sie wydaje, ze z wiekiem jest gorzej;-), tak to takie słodkie małe lezy , spi, na cienie sobie patrzy, z zabawką gada na 'gu', nosi sie, cyca czy sie husta ... a teraz z oka sposcic nie mozna :-p, na spiaco sie nie nakarmi jak nie zje czegos, bo łapką walnie i tyle ... mało spi, a za to wieczną gangsterke uprawia, a matka za nim lata i lata :-p

Z moim psem dalej zle, dzisiaj jedziemy na usg bo wydaje mi sie ze cos w brzuchu tez siedzi, na rtg niby nic nie widac ... jestem niespokojna jak ona bidulinka :-(
 
reklama
Marcik a mozesz mi podac linka do tej hustawki bo nie umie znalesc....

Daggy dzieki za te slowa ale mi naprawde jest ciezko a jesli chodzi o meza to on od 7 do 7 w pracy a poza tym to i tak maly u niego placze jak go bierze a ja wtedy nie moge na to patrzec...:angry:
 
hej ;-)

ja na chwilke tylko....

Jas dziekuje bardzo za zyczenia od e-ciotek ;-):tak::-)

dzisiaj jedziemy do moich rodzicow a wlasciwie do taty bo mama nadal w szpitalu :-(
tam przynajmniej nie ma schodow i w kazdej chwili mozemy wyjsc na dwor - na ogrodek, do piaskownicy itp. :tak: nie wiem co zastane w domu po powrocie ale tym bede sie matrwic pozniej... chociaz... wczoraj malz posprzatal pokoj:szok::szok::szok: przed impreza urodzinowa Jaska... co z tego jak przy gosciach nadal napierd***al w ta swoja gierke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: cham i tyle - inaczej tego ujac niestety nie potrafie...

3 sierpnia ide do szpitala - to juz za 2 tygodnie :tak::tak::tak: a w sobote dr R. potwierdzil na bank ze to jednak nadal Monia :-):-):-)

natimove ;-) a jak wlasciwie ma na imie Twoj synek i kiedy sie urodzil dokladnie? ciagle piszesz o nim "maly", "synek" itp.... a ja jestem w trakcie lektury "Jezyka niemowlat" Tracy Hogg i powiem Ci ze bardzo by Ci sie przydala ta ksiazka!!! Mam wrazenie ze traktujesz synka jak wroga a on placzac czegos od Ciebie potrzebuje - niekoniecznie jedzenia...
aha... napisz co to za butelka dla wczesniakow - wydaje mi sie ze ktos Ci pocisnal ciemnote z butla dla wczesniakow bo moj Jasiek byl wczesniakiem i pil ze zwyklej flaszki i przez zwykly smoczek... jak Twoje dziecko mialo odruch ssania (jakby nie mialo to chyba by nie jadlo) to po co mu jakas specjalistyczna flaszka??? no ale marketing dziala a my nie zawsze umiemy sie przed tymi dzialaniami obronic:angry:

Marcik ;-) zdrowka dla psicy ;-) wiem co to znaczy bo moja olbrzymka wiele wiele lat temu miala niedowlad tylnych konczyn i tez wynosilam 40 kg na sikanko... no i masz racje - w Opolu nikt nie byl w stanie jej pomoc :-:)no::-(

OK. zmykam pakowac manatki ;-)
 
Oj Rubi :-) ma na imie Michal.Urodzil sie 22 czerwca.A ta butelke dala mi polozna bo on nie umial pic z normalnej poniewaz sie ciegle dlawil...tzn ksztusil bo nie nadazyl lykac tego mleka bo za szybko lecialo a jak sam sobie ciagnie to jakos mu to idzie.:crazy: dziwne to jest bo inne dzieci pija normlanie.ja kupilam tyle butelek ze sklep moge otworzyc i z rzednej nie umial pic bo zawsze sie zaksztusil dopiero ta zbawienna butelke dostalam i jest spokoj z tym.
 
natimove dobrze wiem przez co przechodzisz, ja mialam ryk od rana do nocy przez 2,5miesiaca, az odstawilam od piersi, wiem ze teraz zwolenniczki piersi mnie potepia, ale ja uwazam ze jesli to wina pokarmu matki to nalezy odstawic piers dla lepszego samopoczucia i matki i dziecka. Ja uwazam ze bylam glupia, ze sluchalam wsyztskich dookola ktorzy mowili ze piersc najlepsza na swiecie :no: co w niej bylo dobrego jak sprawialo mojemu dziecku tylko cierpienie :-( do dzisiaj nie wiem co to bylo, ale lekarka na sam koniec stwierdzila, ze moze mial alergie na moj pokarm, bo gdyby to byla zwykla kolka to mial by ja tez po sztucznym jedzeniu. pokarmu mialam dosc i na pewno sie najadal, a za kazdym razem po 2-3 min picia z piersi zaczynam sie napinac, prezyc i plakac :-( w ogole nie mialam przyjemnosci z bycia matka przez pierwsze 2,5 miesiaca, myslalam wtedy ze te baby co sie tak ciesza swoimi maluszkami sa chyba szalone jakies, bo takie dziecko to nic innego tylko problemy. z dniem jak Dominik przestal plakac calymi dniami wszystko sie zmienilo, a teraz nie wyobrazam sobie swiata bezz niego :-) wiem ze takie mysli jakie masz teraz dodatkowo Cie doluja, ale mysle ze to normalne i przejdzie jak tylko uporasz sie z jedzeniem :-) rob to co Ci podpowiada rozum i co uwazasz ze jest najlepsze dla Twojego synka, kazde dziecko jest inne a Ty swoje znasz najlepiej :-) i pamietaj ono ma tylko Ciebie i swojego tatusia wieczorami, wiec musisz ise z nim zakumplowac :-) dasz rade :-) ja juz niedlugo bede miala drugie wiec sama widzisz wsyztsko mija z czasem :-)
 
Rubi a co do tej ksiazki to bardzo bym ja chciala ale niestety mieszkam juz za granica i nie umie jej zamowic poniewaz nie chca mi jej przyslac do niemiec..bo pytalam na allegro i co mam zrobic? chyba ze mi zamowisz i przyslesz :)

po co Ci posrednicy - Merlin wysyla za granice i ma ksiazke ;-)
Język niemowląt - Melinda Blau, Tracy Hogg - Merlin.pl
Pomoc - Dostawa - Filmy, multimedia, prezenty, książki, zabawki, kosmetyki - Merlin.pl

a teraz juz zmykam

3majcie sie cieplo ;-)
 
reklama
Dobadałam moja dziewczynke, wykryłam, ze ma wezły chłonne na przedpiersiu powiekszone (1,5roku temu przeszła mastektomie) ma całe płuca w guzach :-(, dzisiaj dostała pierwszy raz w zyciu ataku padaczki, wiec mozg tez juz zaatakowany, kosci tez jak widac, wątroba przekrwiona juz ... juz raz pies mi odchodził w agoni, za pozno pomogłam :-:)-:)-( ... dlatego jutro jej robie fajny dzien i potem podam zastrzyk (ma bardzo mało czasu i to czasu cierpienia, utopi sie we własnej krwi :-:)-:)-() ... ryczymy razem z TZ :-:)-:)-( ... ona juz sie badzo meczy, chodzi jak w amoku, juz kilka dni nie je, zje wymioty, nie robi klopska, sama sie nie umie ułozyc ... boze jakiego mam doła ...

za jakis czas sie odezwe, trzymajcie sie
 
Do góry