reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

witam nocnie ;-)

alez mnie temat ominal - o cipkach :-):-D
ale bardzo dobrze bo za kilka tygodni Jasiek dokladnie zobaczy ze Monisia inna... czytalam tu na bb o trudnych rozmowach i tam pierwszy raz spotkalam sie z okresleniem "siusinka" czy "siusianka" a moi znajomi uzywaja terminu "muszelka" ;-) nie mam teraz sily zastanawiac sie jakiego terminu my bedziemy uzywac bo wlasnie poklocilam sie z mezem w podobnym temacie....i wcale nie chodzilo o cos tak intymnego a o zwykla...ciemieniuche...:szok::szok::szok:
Jasiek ma pozostalosci i polecono mi szampon - przytaszczylam paczke z poczty i zabralam sie wieczorem za mycie nowym szamponem Jaskowej lepetynki... cwaniak zapytal:
- dlaczego uzywamy nowego szamponu skoro jest jeszcze ten stary - odpowiedzialam ze ten jest specjalny na ciemieniuszke...
- a co to jest ciemieniuszka?
-taka skorupka, ktora nie pozwala skorce na glowie oddychac (maz twierdzi ze mowilam ze wloski nie moga oddychac - moze sie przejezyczylam...) ale ten szampon ja przegoni...
i koniec tematu... poczytalismy i malz wola ze chce ze mna 2 zdania zamienic....
ide a on z tekstem ze mam jeszcze Jaskowi wyklad o prostacie, podagrze i raku zrobic, ze wpedzam go w kompleksy i zanizam samoocene:szok::szok::szok: ze rozmawiam z nim jak z doroslym a on ma przeciez 4 lata.....

niestety ciemna ze mnie masa bo do tej pory nie rozumiem o co malzowi z ta ciemieniucha chodzilo... byc moze palnelam ze to wloski nie moga oddychac ale czy przez to znize wlasnemu dziecku samoocene???

nawet nie wiem jak zaczac rozmowe z malzem na temat wspolnego nazewnictwa pochwy bo w tych tematach to moj malz bardziej zabytkowy niz rzymskie koloseum - za chiny ludowe nie chcial pokazac Jaskowi jak sie sika na stojaco - no i kto denonstrowal? mama... tak wiec Amelkowa ;-) jak Ci kiedys w przedszkolu Jasiek powie ze jego mama tez czasem sika na stojaco to sie nie dziw :-);-):tak::-D

saly ;-) ja sie wybieralam do Scandii na promocje za 3 zl wiec moze sie spotkamy w srode czy czwartek ;-) mam tylko nadzieje ze dozyje bo po dzisiejszej wycieczce na poczte i do lidla myslama ze skonam - starosc nie radosc :baffled::no::-p

OK :blink: smigam spac ;-) jutro przeciez polowanie ;-)
 
reklama
Ostatnia :-p

Rubi nie ma sie co przejmowac, nie wiesz ze chłopy maja zawsze racje :szok::szok::szok::szok::szok: :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. Rob po swojemu :tak: w koncu to Ty spedzasz wiecej czasu z Jaskiem i w domu nosisz spodnie :cool2:

Tez czas na mnie ... ja jak za dawnych czasow jestem nocnym markiem :szok:, a chyba powinnam byc zmeczona i jestem, ale nie padam hymmm dziwne :-p
 
Dzien dobry ;-) troche sie nie wyspalam:-:)-:)-(

Ostatnia :-p

Rubi nie ma sie co przejmowac, nie wiesz ze chłopy maja zawsze racje :szok::szok::szok::szok::szok: :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D. Rob po swojemu :tak: w koncu to Ty spedzasz wiecej czasu z Jaskiem i w domu nosisz spodnie :cool2:

a wiesz... masz racje :tak::tak::tak: w koncu to jak pokazywalam jak sie sika na stojaco:-D:-D:-D:-):-):-)

Amelkowa ;-) a ja jeszcze w domu... sniadanko i takie tam, wsiadam w busa i napadamy na Scandie :-);-):tak::-D

a tu watek z bb gdzie poruszane sa "cipkowe" tematy https://www.babyboom.pl/forum/4-latek-5-latek-6-latek-f18/klopotliwe-pytania-cztrolatka-27019/
pamietacie jak mowilam ze chlopczyk wsadzil sobie klocek w siusiaka? to wlasnie na tym watku sie o tym dowiedzialam.....
 
Ostatnia edycja:
:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:nosz kur .... kur .... kur.....a :wściekła/y::angry::wściekła/y::angry::wściekła/y:
jade do hotelu wybierac menu na impreze i co sie okazuje wpisali mnie na 12 lipca nie na teraz na 5 lipca :angry::angry::angry::angry::angry: .... i teraz wcisneli nas w jakas wnęke :angry::angry::angry::angry: i bedziemy na sali z poprawinami a nie tam gdzie mielismy ... bo reszta zajeta a tam kilka sal maja .... jeszcze mnie moze zamienia z jakas impra, da znac jak przyjda menu ustalac tamci ... nie no jest mi az goraco z nerwow :angry::angry:
człowiek planuje na cacy, kupa kasy na to idzie i co, wnęka :angry::angry::angry::angry::angry::angry:
musiałąm brac bo co mam zrobic, juz nic nie znajde, goscie zaproszeni, kosciół i torty zamówione :angry::angry::angry: widac wczoraj miałam tylko dobry dzien :-(

udanych łowów laseczki :tak:
 
no pieknie... dyzurnych nie bylo - tablicy nie wytarly to wam sie pisac nie chcialo???:-):-):-):-D:-D:-D

w Scandii bardzo sympatycznie - jeszcze sporo fajnych rzeczy upolowalysmy :tak::-) choc ja sie bardzo staralam aby nie kupowac na 3-4 lata do przodu :-p
Jasiek dostal spodnie i 2 czapki - jedna bedzie dobra za kilka lat - mama nie trafila z rozmiarem ale to czapka Ronaldo...:zawstydzona/y: Monisia jest bogatsza o 3 pary spodni i 2 sukieneczki :-) :-);-) dzieciaki dostaly tez po 2 pluszaki - Jasiek dokonywal wyboru - jak sie wczesniej domyslalam te ladniejsze - bardziej kolorowe przeznaczyl dla... siebie :-D:-D:-D

Marcik ;-) no to Was urzadzili :-:)-:)-( teraz powinnas walczyc o jakis mega upust

ok - spadam - dzis robie za piekarnie - az 2 chlebki musze upiec :tak::tak::tak:
 
Ja mam dzisiaj w domu mega marude rosnie mu zabek nr 9 i 10 (trójki) i jest totalnie nie w humorze, na nic czasu nie mam:baffled:. Teraz moja mama przyjechała i sie bawia a ja wrzucam na bb ciuchy po Kubusiu ;-).
Nasz temacik moze cos wam sie spodoba;-) dzis chyba skoncze dodawac reszte naszych za małych juz rzeczy :tak: uffff
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/co-kryje-kubusiowa-komoda-roz-56-62-68-74-a-28158/

Super, ze wam sie zakupki udały :-) fotki cykac i pokazywac co tam upolowalyscie :tak:
 
A wiecie dziewczyny nie mam słow, juz wiecej imprez nie organizuje, w dup...e mam :wściekła/y:

W realu tez wyprzedaze?
Moja mama kupiła tam Kubusiowi 2 bluzki kiedys i takie twarde sa, nawet po lenorowaniu :-(, nie wiem czemy jak to 100% bawełenki :confused:. Real Niemiecki ma fajne ciuszki dla dzieci :tak: Tylko TZ nigdy nie ma czasu :angry::baffled:.
 
reklama
Do góry