reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Najpierw ja byłam chora, teraz jest chory Tomek :baffled: Cholera, zapalenie oskrzeli. Kuźwa... :baffled: Wykupiłam konto premium na kinomaniaku i obejrzałam z dwa sezony Dextera. :cool2:
Vill- widzę nowy suwaczek. Gratulacje serdeczne :-) Jak się czujesz? :-D Ja coraz dalsza jestem myśli o kolejnej ciąży. Na początku byłam napalona na ten pomysł, ale, im dalej, tym mniej chęci. :blink:

Są kolejne warsztaty- w tym dla mamuś z dziećmi :cool2: Warsztaty Mamo to Ja

Jutro śmigam do pracy- nie przejedźcie się, nie popełniajcie ''błędów dietetycznych'' , bo u mnie jest ograniczona ilość miejsc :blink:
Wesołego Alleluja :-D Tin z Rodzinką i Kociambrami :happy2:
 
reklama
Hej.
I jak tam - odkopały się z tego śniegu?
U nas imprezka się udała, dziecko wybawione za wsze czasy.
A ja jak miałam dwa dni szykowania przed imprezą, tak teraz będę sprzątać pewnie przez jakiś tydzień (w moim tempie) :-D
Nie no - serio, to mama okazała się nieoceniona, a po oficjalnych uroczystościach jeszcze znajomi na granie wpadli, to też pomogli (bo inaczej m iejsca na granie by nie mieli ;-):-p), no i poszło szybko i gładko :tak:

Tin jak się czuję? No ostatnio nawet ciutkę lepiej z rana, ale określenie "dobrze" jeszcze bym nie użyła :sorry2: Nie ma to jak mdłości i ogólne uczucie bycia wymiętym, zwłaszcza jak pewnych obowiązków nie da się uniknąć. No ale przecież damy radę :-)
 
witajcie opolanki
ja z takim dosyć niezwykłym pytanie.
czy któraś z was mogłaby polecić dobrego ginekologa w opolu który wykonuje usg które nie trwa 10 min tylko tak porządnie. chodzi o usg polówkowe. interesowałoby mnie nazwisko, ewentualny koszt + namiar. a i jeszcze info czy trezba dlugo na wizyte czekać :p
dziekuje bardzo :)
 
zabila ja chodzilam z pierwszym do niemczyka a z drugim do berezy ale to w skarbimierzu z obu bylam zadowolona jednak o kosztach nie powiem bo nie pamietam .
 
reklama
Do góry