reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

I ja popieram, że mam tej zimy już po dziurki w nosie. Mam tylko nadzieję, ze na świeta będzie jakoś cieplej, bo inaczej nie wiem, co małemu do kościoła ubiorę....

sylha z tym sąsiadem to faktycznie macie zadymę :tak: ale powiem Ci, że u nas dokładnie to samo - tyle, że z naszym własnym kominem :eek:

A gdzie reszta miłego towarzystwa? Takie tu nudy, jak jest pusto......
 
reklama
Ja chce wiosne. Juz mam dosc tej pogody, ile mozna a tu chyba nic lepiej nie zapowiadaja. My dzisiaj robilismy wiekanocne maski i korony do szkoly i przedszkola a teraz mnie tak zmoglo ze najchętniej bym spac poszla. Myslalam ze na wyjazd do polski juz zimoaych rzeczy nie bede musiala brac a tu chyba jednak tak.
A dzwonilam do medicusa i zeby sie umowic na poczatek kwietnia musze czekac do poniedzialku bo dopiero wtedy bedzie grafik lekarzy. Narazie umowilam sie do ginekologa i na usg piersi do sonomed na kosnego. Ktos tam byl? Albo slyszalyscie cos? Bo jeszcze do medicusa moge sie umowic
 
Dzień doberek-chłoderek.

isabell
o sonomed nie słyszałam jeszcze nic a nic, to się nie wypowiem. W medicusie raczej na lekarzy narzekać nigdy nie mogłam (za wyjątkiem jednej niemiłej pani dermatolog, z którą miałam jeden epizod), ale też i ja po lekarzach mało chodzę.
 
Taka piękną wiosna wczoraj była, i sobie poszła :-(
Tin nie wybrałam się, pora niezbyt mi pasowała, niestety.
Sylha ani mi nie mów, ze jeszcze tyle się będziemy męczyć.
Moja sąsiadka tak samo nam robi zadymę na podwórku, okropnie gryzący i duszący dym od niej leci. Co gorsza to przy oknie u Henia, dobrze, zer jeszcze drugie jest na innej ścianie, tam sąsiad też ma paskudny dym ale dużo dalej dom stoi, więc da się wietrzyć jak akurat wiar wieje w inna stronę.
IsabellL z ośrodkami zdrowia nie pomogę, bo opolskich nic nie znam.
Pewnie przez pogodę nam resztę dziewczyn wywiało.
 
Ja już też nie mam słów na tą pogodę. Człowiek już do głowy dostaje!

Iza ja do medicusa chodziłam z dzieckiem do chirurga i tez nie narzekam, wręcz przeciwnie.
 
hej ho je tu kto?!?!?!

Poszukuję jelenia do myci okien:sorry: jak na nie spoglądam to masakra a jak pomyślę,że muszę je w tym tygodniu umyś to już w ogóle....
 
Sylha to jak juz znajdziesz to podeslij do mnie, ja mam jeszcze drzwi do szorowania.
Wczoraj moja mloda poskazyla sie ze pani wyrzucila jej kanapki do kosza a jedna rzecz otworzyla i sama zjadla. Poszlam do managera na skarge rano i popoludniu dostalam zdjecia z lunchu - hahaha:-D po skardze oni mi pokazuja jak moje dziecko je no i oczywiscie nikt jej nic nie ruszal.
 
Porządki, przygotowania = komputer odpoczywa :-D
Do tego spanie, spanie, mega spanie....
A teraz szykowanie świąteczno-imprezowe; się mi zachciało.... Ale skąd ja miałam wiedzieć, że będę w takim a nie innym stanie :-p Ale z pomocą innych dajemy jakoś radę.

isabell nie bardzo skumałam o co chodziło z tym śniadaniem, poza tym, że mała zrobiła Cię w balona? Czy Twoja skarga przyniosła taki skutek, że nikt się już jej nie czepia? U mnie ostatnio kiepsko z myśleniem w ogóle, a co dopiero z myśleniem logicznym :zawstydzona/y:

A tak w ogóle, to życzę wszystkim zdrowych i pogodnych świąt, smacznego jajca, obfitości od Zajca i mokrego psikusa na Dyngusa

 
reklama
Do góry