reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

A co tu taka cisza?
Ja co do wozka to nie pomoge, zawsze tylko pojedynczymi sie interesowalam,ale napewno sa taki podwojne co sie rozkladaja do pozycji lezacej.
Mi sie Majka cos pochorowala, pol nocy wymiotowala i pol dnia, juz chyba 4 pralki z praniem nastawilam a jeszcze 1 czeka, dobrze ze mam suszarke bo juz wieszac nie ma gdzie. Na szczescie kolo 14 zjadla rosol i od tej pory cisza wiec mam nadzieje ze przeszlo. Ogolnie caly dzien na mnie wisiala bo sie zle czula wiec malo dzisiaj zrobilam, poogladalabym jakis film a tu bajki caly dzien
 
reklama
isabell mnie ciąża dopada - tzn. jej mniej urokliwe uroki. I też usilnie próbuję doprowadzić chałupę do ładu, bo nim się obejrzę, to mnie święta zastaną, a i wcześniej gości spodziewać się mogę, więc wypadałoby się trochę ogarnąć.
Poza tym na allegro znowu za tym i owym szperam, więc czasu jakby mało.
A! No i spać chodzę o bardziej przyzwoitych porach, bo mogłabym spać, spać i jeszcze raz spać ;-)

Dobrze, że z Mają już lepiej - jakieś zatrucie?
 
Dzieki dziewczyny, juz jej przeszlo na szczescie a ja dopiero dzisiaj z prania wyszlam bo na dodatek sniegu napadalo i 3 razy wychodzilismy z domu i za kazdym razem wszystko nadawalo sie do prania bo dopiero co deszcz padal i wszędzie bloto teraz troche snieg przykryl a mloda na tylku chciala z gorki zjezdzac, albo gdzies sie przewrocila. I kto to teraz bedzie wszystko prasowal?
 
Hej! Oj dawno tu nic nie pisałam, a wstyd :zawstydzona/y:
No i jest śnieg. Niech już sobie idzie i nie wraca!
IsabellL - witaj :-D Dobrze, że z córcią już lepiej. Z prasowaniem to może te krasnoludki pomogą, co je Villa szukać miała? ;-)
Villa to ja wózek bliźniaczy dorzucę taki, o duo - easywalker możesz sobie to w Smyku w Karolince obejrzeć. Używki się trafiają np tu Bliźniaczy EasyWalker Duo bogaty zestaw + foteliki - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Można montować maxi cosi cabrio.
Franiowa najważniejsze, że idzie ku lepszemu, Natka się zaaklimatyzowała, Franio rośnie i robi postępy. Dojazdy z pewnością są wykańczające a rozłąka trudna. Rośnie Ci ten Franczesko pięknie!

U nas po staremu, Heniu rośnie w swoim szalonym tempie. Ostatnio nauczył się piszczeć i śpiewa nam tu po swojemu na pełny regulator :-) Takie z niego kochane i wesołe dziecko! Oczywiście, żeby różowo nie było, potrafi też wyć nie wiadomo o co, ale jak to mówią, trzeba poczuć, że się ma dziecko :-D
 
Oj jak nie urok to sraczka. Mlodej przeszlo a mnie migrena dopadla i cisnienie mi skoczylo wiec 2 dni po pracy do lozka i tyle mnie bylo. W domu bajzel, nie wiem kiedy to ogarne.
 
Hej! I jak tam, dziewczynki? Była któraś z Was na zajęciach z Bezpiecznego Malucha? Ja zabrałam Mamę i jestem z tego powodu bardzo zadowolona, choć musiałam wybiec w połowie, bo przecież mój kochany M. nie umiał położyć Tomka spać :baffled: Jutro mój szanowny małżonek zaczyna to kładzenie, bo ja też chcę gdzieś czasem wyjść bez stresu, że muszę zaraz wracać i ratować sytuację.
W każdym razie, moja Mama bardzo była zadowolona z zajęć. Bardzo ciekawe. Szkoda tylko, że nie można było ćwiczyć na manekinie :baffled:
 
Hej Tin :-)
no ja się ostatecznie nie wybrałam, ale mi ostatnio głowę mnóstwo innych rzeczy zaprząta ;-)
U nas dla odmiany odcycowujemy się powoli i całkiem nie najgorzej - trochę poza planem wyszło, ale tak będzie lepiej póki co dla wszystkich. M akurat dość solidnie pomaga w tym temacie, ale i tak bywają dni i chwile, kiedy mama jest niezastąpiona i koniec :rolleyes2:
 
U was tez zima powrocila? Ja juz mam dosc. Moj eM przyjechal do domu na 4 dni i co? Przyjechal chory i arazil mnie. Na szczescie to tylko przeziebienie wiec mam nadzieje ze szybko minie. Dobrze ze dzieciaki nic nie podlapaly
 
reklama
Iza- o tej zimie już nie mów- depresjo można dostać!!!!!!Jeszcze dzisiaj w wiadomościach mówili,że ta zima to bardz, ale to baaardzo mało słoneczna, no i tej wiosny przez następne 2-3 tygodnie nie będzie :-( a moja Amelia ma taki śliczny płaszczyk misiowy na już, ale na teraz za cienki:-(

A jak sąsiad w piecu napali to u nas w podwórku nie ma czym oddychać:-( po nie wiem 2minutach wyciągania wózka z auta wróciłam z drapiącym gardłem do domu...masakra!!!
 
Do góry